Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Download başladı

Dunedain

Öne çıkan mesajlar

son version EU client 1.2.1 dir. Sadece onla girebilirsiniz.
EU transfer olayına gelince bence artık sadece release için dönüştürülebilir Final Beta için olmaz, çünkü bütün keyleri değiştirip mailleri aynı anda yolladılar, ama tam kesin konuşmayayım yine.[signature][hline]<Anatolian Sunrise>
MSN: [email protected]

[Bu mesaj Elufulec tarafından 08 Ocak 2005 03:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revenant, 08 Ocak 2005 03:32 tarihinde demiş ki:
Bir kez daha tekrarliyorum.

Eu version icin bir link yada adres varmi? downloader cok yawas cekilmiyor cidden..

Upload edilmis bir yer varsa cidden cok makbule gecer.

[Bu mesaj Revenant tarafından 08 Ocak 2005 03:33 tarihinde değiştirilmiştir]

sus bakim zaten senin yüzünden imp olmuştuk
elalem halen ana avrat düz gidio bana lol[signature][hline] Mystry
rd

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bir kez daha tekrarliyorum.

Eu version icin bir link yada adres varmi? downloader cok yawas cekilmiyor cidden..

Upload edilmis bir yer varsa cidden cok makbule gecer.

ftp://130.89.175.1/pub/games/tmp/

flashfxp ile reconnect suresini 120 saniyeden 2 saniyeye dusur cunku 421 kişi max limit arada girebilmek icin kendisi devamlı retry cekecek ayarlardan retry sayısını 34435345 yap daha once us clientını offical downloaderla cok iyi inmişti şimdi 2 kb yi gecmiyor umarım bu ftp dekide fake degildir. ama degil sanırım diger topicte skroce indirdigini soylemiş[signature][hline]Herşeyden önce korkmayı bırakıp bir gün mutlaka WOW oynayabilecegini bilmelisin.
Sizler druid değilsiniz
sizler imba shamanda da degilsiniz
sizler bu dunyanın sarkı soyleyip dans eden wowzedelerisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar,

US key ile EU icin herkezin yaptigi basvuruyu yapmis ve ardindan dayanamayip US de oynamaya baslamistim .. Herkese gelen 2. mail banada geldi sanirim US de oynayanlarda beta ya giriyorlar. Umudum US de oynayanlarin betadan sonrada ayni KEY ile EU final realeseine gecebilecekleri.[signature][hline]EVERQUEST 2 <-----> www.ALATURQUA.com <-----> TURK GUILDI
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fegro, 08 Ocak 2005 04:50 tarihinde demiş ki:
Bu . mpq uzantılı dosyayı nasıl açacaz?

yanılmıyorsam o macintosh için.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Yenerk85, 04 Ocak 2005 20:50 tarihinde demiş ki:

normalle anormal arasındaki farkı oynarken anlayamıyor musun? illa fps mi lazım matrix misin, neo musun sen?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NexcaT, 08 Ocak 2005 09:35 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar,

US key ile EU icin herkezin yaptigi basvuruyu yapmis ve ardindan dayanamayip US de oynamaya baslamistim .. Herkese gelen 2. mail banada geldi sanirim US de oynayanlarda beta ya giriyorlar. Umudum US de oynayanlarin betadan sonrada ayni KEY ile EU final realeseine gecebilecekleri.

bu 2. mailin içeriği nedir bende us'ten eu ya çevirdim sadece bir mail geldi biz size ilerde anlatıcaz napıcağınızı falan filan diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Welcome adventurer,

We have changed all requested US CD Keys so they are available for use on the European realms. This will only work for valid US keys that were sent to us.
All the information for the European Final Beta will be available on our web site www.wow-europe.com

You will have the possibility to register your account for the European Final beta with your valid US key.

See you in World of Warcraft soon!

Blizzard Europe[signature][hline]EVERQUEST 2 <-----> www.ALATURQUA.com <-----> TURK GUILDI
Sosyal ağlarda paylaş

US account açmış olmana rağmen gelmesi ilginç gerçekten.
Yalnız mail gelmesi eu accountun kesin açıldığı anlamına gelmiyor, orda dedikleri "Eğer bize verdiğiniz US key'i geçerliyse, onu EU serverlarında oynanacak şekilde değiştirdik" diyor. Yani bizim verdiğimiz key'ler ile ilgili kesin bir doğrulama yapmıyor.[signature][hline]<Anatolian Sunrise>
MSN: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

evet. burdan anlaşılıyor ki bu da bir auto mail.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Yenerk85, 04 Ocak 2005 20:50 tarihinde demiş ki:

normalle anormal arasındaki farkı oynarken anlayamıyor musun? illa fps mi lazım matrix misin, neo musun sen?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben blizzarda mail attım bu konuyla ilgili ve bana gelen cevap şudur ki,eğer formu doldurduysanız ve keyiniz bizim tarafımızdan eu'ya çevrildiyse us'te açılmaz.Demekki sen formu doldurduktan sonra adamlar henüz çeviri yapmdan girmişsin ve us'te oynamışsın.Bu yüzden benim buradan anladığıma göre(ki us'te oynarsan da eu'da oynayamayacağındı aynı key le) senin ya yeni bir oyun alman gerekecek yada yeni bir oynanmış us key'ini yeniden eu'ya çevirecek bir form beklemen.Böyle birşey de yapılcakmı bilemiyorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bence adamlar aldıkları cd-keylerden doğru olanları çevirdiler ve onlarla ilgili birer automail yolladılar.Belki bir auto-mail daha gelir fakat herkese şöle böle bak senin cd keyin diye mail atmayacaklar bence.Zaten us keylerimiz artık eu oldu ve bu keyler ile oynayabileceğiz.Eğer çalışmaz yada bir problem olursa zaten sen onların log destek bölümüne bir mesaj yazıp onlarla bağlantıya geçersin.Us te destek için mes yazarsanız pek cevap gelmiyor ama ben eu'ya kaç tane mail attıysam hepsine cevap geldi.İşte size eu'nun bir iyi yönü...:)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben de çevirdim us keyimi ancak 1. mailden sonra başka bir mail gelmedi
yanlız ben 2 kere form doldurmuşum onunla ilgili olabilirmi die duşunuyorum.Eğer onunla ilgiliyse bir telefon numarası ve mail adresi verirseniz bu konuyla ilgili kontak kurabileceğim sevinirim(Blizzard'ın).

[Bu mesaj gudu tarafından 08 Ocak 2005 14:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...