Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Download başladı

Dunedain

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar bende us den eu ya çevirme formunu doldurdum ama bana mail falan gelmedi henüz formu dolduran herkese geldimi??[signature][hline]Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be;
Because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dunedain, 07 Ocak 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
avlla yakında popülerliklerinden cinnet geçirip ölmeleri olası o halde. Zira pek çok kişi şu an kudurmanın eşiğinde . Ama biz euculara attıkları bu kazığı unutmam kara bir leke gibi çalınır blizzardın alnına bu ....

Eheh tamam abi blizzardı boykota başlıyoruz.Öncelikle pre order yapan arklar siparişlerini iptal etsin.Daha sonra avrupa oyuncuları ellerindeki warcraft diablo starcraft hatta blackthorn gibi blizzard oyunların cd ve disketlerini toplanıp bir yerde yaksın.Benim tavsiyem taksim olsun.Taksime rakip Champs Elysees olur zaten sadece:P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dwight, 07 Ocak 2005 22:09 tarihinde demiş ki:
said:
Dunedain, 07 Ocak 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
avlla yakında popülerliklerinden cinnet geçirip ölmeleri olası o halde. Zira pek çok kişi şu an kudurmanın eşiğinde . Ama biz euculara attıkları bu kazığı unutmam kara bir leke gibi çalınır blizzardın alnına bu ....

Eheh tamam abi blizzardı boykota başlıyoruz.Öncelikle pre order yapan arklar siparişlerini iptal etsin.Daha sonra avrupa oyuncuları ellerindeki warcraft diablo starcraft hatta blackthorn gibi blizzard oyunların cd ve disketlerini toplanıp bir yerde yaksın.Benim tavsiyem taksim olsun.Taksime rakip Champs Elysees olur zaten sadece:P

Eheh ya cidden bir şeklide tepkimizi belirtmemiz lazım adamlara nasıl olur onu düşünüyorum bende . Oyunları mükemmel onlardan vazgeçemem yani ne scden ne warcraftdan nede diablodan . Birşey bulmalıyız arkadaşlar şöyle sağlam efektif ama oyun oynamamızı etkilelemeyen birşey belki bir web sitesı protestblizzard.com gibi uluslar arası çalışsak ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dunedain, 07 Ocak 2005 22:45 tarihinde demiş ki:
eheh Azeriler iyi ya sırf dilleri öldürüyor adamı . Arada Aztv seyrediyorum baya enteresan geliyor konuşmalar falan ayrı bir kültür işte ...

bende çok seviyorum ya azerilerin konuşmasını. komik oluyo ama yanlış anlaşılmasın. dalga geçme maksatlı değil :) Qui nin dediği gibi onlarada bizim konuşmamız garip geliyor.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

You do not need to download the file if you already have the latest version of the client software installed. This download is intended primarily for new players entering World of Warcraft for the first time.

arkadaslar http://en.wow-europe.com/ adresinde sonradan eklenen bu yazı kırmızı harflerle yazılmıs sanırım su anki clientlerle girebiliyormuyuz us beta clientleriyle yani kore betada oynadıgımız clientle? eu client ının son versiyonunumu kastediyor herhangi bi clientınmı?[signature][hline]Herşeyden önce korkmayı bırakıp bir gün mutlaka WOW oynayabilecegini bilmelisin.
Sizler druid değilsiniz
sizler imba shamanda da degilsiniz
sizler bu dunyanın sarkı soyleyip dans eden wowzedelerisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...