Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pedofobi

herkesebendengazoz

Öne çıkan mesajlar

biyik forumda neden sevilmediğini bikez daha anladım inan.

spoiler dediğin şey başkasının bilmediği ve kendi iradesiyle öğreneceği şeyi puştluk yapıp anlatmaktır. burada tarihten vs'den bahsetmiyoruz. insanların işi gücü yok gerzek tiplerin spoiler'ların yememek için tüm filmleri oturup izleyecek değil. az saygı duyun. yok illa vereceğim diyorsan da dediğim gibi in sokağa bağıra bağıra anlat.

forumun kuralları hala aynı ve değişmedi. muhabbeti çükmenin anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

biyik forumda neden sevilmediğini bikez daha anladım inan.

spoiler dediğin şey başkasının bilmediği ve kendi iradesiyle öğreneceği şeyi puştluk yapıp anlatmaktır. burada tarihten vs'den bahsetmiyoruz. insanların işi gücü yok gerzek tiplerin spoiler'ların yememek için tüm filmleri oturup izleyecek değil. az saygı duyun. yok illa vereceğim diyorsan da dediğim gibi in sokağa bağıra bağıra anlat.

forumun kuralları hala aynı ve değişmedi. muhabbeti çükmenin anlamı yok.

adsafddfsa sesli güldüm vallaha
Sosyal ağlarda paylaş

adam pislik olsun diye spoiler vermemiş ki filmin içeriğinden etkilenip pedofobiye dair konu açmış. filmi izlemeyenler de ÜHÜHÜH SPOİLER :(((( diyip ağlamış.

bizde tabii referans verme kültürü gelişmediği için her kaynak göstermeyi spoiler olarak algılıyoruz. güncel olmayan sanat eseri bir süre sonra açılır, deşilir, kullanılır.

sonu için film izleme olayının (klasik polisiye) dışında zaten 15 yaşında falan bitmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben o filmi izledim, çok meh bir filmdi yani, ortalarında falan supernatural bir hadiseye mi bağlayacaklar diye biraz merak etmiştim ama meğerse kız değil karıymış, bu yani, bu kadar, karı deli bi de, bi olayı yok filmin, tori black bile daha gerilimli filmler çekiyor, aha geldi gelecek falan diye koltuğun ucunda oturuyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...