Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Golde Sayılmazsa Artık..

-Kobe-

Öne çıkan mesajlar

walla bariz gol..dimi şansal?[signature][hline]BabacumMostors, 03 Ocak 2005 19:31 tarihinde demiş ki:
paticik'in bana girmesindense, benim paticike girmemi tercih ederim -Robert Mostors
insight, 31 Aralik 2004 00:00 tarihinde demiş ki:
pardon azrail...
Sosyal ağlarda paylaş

seneler önce vanspor-bjk maçı wardı.metin tokattı heralde hakem.kar yüzünden sergenin frikiğindeki topa vurulan smaçı görmemişti!ondan sonra böylesinide gördük ya!!

ii yani sadece türklerde değilmiş olay!!

kameraydı açıydı geçin onları buzzz gibi golll!!
Sosyal ağlarda paylaş

o topu o şekilde kaleye yollamakta bi başarı :D

edit: ya ayrıca golü kaleciye yazarız sorun kalmaz dimi nukem?[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Tunch geçen gün babasına demişki:
Hiç para seçmem. Ne olsa yerim
[/small

[Bu mesaj tunch tarafından 07 Ocak 2005 18:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forgiver, 06 Ocak 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
hakemler bundan sonra teknolojik destek istemişler gazatede yazyordu
bide top o noktadan saha içine geri geldi o yüzden hakem golu göremedi
bizdede bşknin kupa maçında olmuştu böyle bir olay
ama premiyer ligde olması garip

Bu golü görmeyen hakemi teknoloji ile desteklesen nolur desteklemesen nolur..[signature][hline]Whatever it is, that girl put a spell on me..
Sosyal ağlarda paylaş

öeh bunun gol olup olmadığını görmek için teknolojiye ne gerek var.bunu 2 yaşındaki bebeğe sorsan agu agu diye söyler :)[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

iddaa yetkilileri bu pozisyonu gol oalrak kabul etmiş ve totnımı galip saymışlar maçta insaf ama yanı ubda görülmezse teknoloji fln hiç getirmesınler manyetik kale yapsınlar bari top girince alarm çalsın[signature][hline]Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu poziyonu görmek için kale çizgisinde olmak gerekmezki.

kalecinin ayakları çizginin çok az önünde zaten. e müdaheleyi geriye doğru atlayarak yaptığına göre...

pigme değilse topu içerden çıkarması kaçınılmaz[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Tunch geçen gün babasına demişki:
Hiç para seçmem. Ne olsa yerim

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...