Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D-smart mi digiturk mu?

Murray

Öne çıkan mesajlar

bence dsmart güzel ama hiç dicitürk kullanmadım.
full paketi nerendeyse kablo tv fiyatına geliyor olduğu için kullanıyoru ve memnunum
zaten "bugün TV'den random film izleyeyim bari" dışında hepsi az buçuk aynı, çoğunlukla hepsinde de film kanalları benzer kalitede..
bi tivibunun avrupa maçları var ön plana çıkan. :)
Sosyal ağlarda paylaş

30 aralıkta olan mevzuyu anlatayım.
bana hd receiverı 399 tlye ve aboneliği aylık 61 tlye sokmaya çalışan d-smart beni 30 aralık günü aradı.
8 senelik üye olmam nedeniyle bana özel bir seçenek sunacaklarını söyledi.
hd receiver'ı bedavaya teklif etti.
full paket için de aylık 20 TL teklif etti.
20 Aralıkta söylediklerimi yineledim. Dsmartın başındaki pazarlama müdürü her kimse bu işten gram anlamadığını tekrar ettim. Artık tivibu abonesi olduğumu söyledim.

Bu arada bir gelişme daha oldu.
Mantık olarak bütün bu receiverlar uydu receiver olarak kullanılabilir. 31 Aralık'tan itibaren elimdeki sd d-smart receiverından hiçbir kanal izleyemiyordum. Geçtiğimiz pazar günü zaman ayırdım. Baktım ki d-smart lnb ayarlarını değiştirmiş. frekans değerlerini değiştirmiş. üşenmeden bir-iki değişiklik yaptım...
ve şu an da halk tv ve ulusal kanal da dahil olmak üzere pek çok ulusal yayını d-smart sd receiver üzerinden izleyebiliyorum.

bence d-smart'a kapak olmuştur.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi bu yazdiklarimiz ustune dusundum de..yahu zaten duzenli olarak ulusal kanallari seyretmiyoruz ki -en azindan biz ailecek- yerel kanallar zaten en ufak fikrimiz bile yok..arada bir baska bir ile filan gideceksek ne varmis tv sinde diye bakariz sadece..

cocuklar minika cocuk nick jr cn..
biz denk gelirsek film dizi..haftasonlari varsa mac..belgesel kanallari.mythbusters how its made.zaplarken gezi yemek programi filan gelirse..gezenti olur ..eskiden tv8 de gulhan sen vardi onu mesela seyretmekten zevk aliyorduk..sonra yemek kanallari realityler gordon ramseyler filan..yani ole uzun zamandir agiz tadiyla? uzun adam dinlettirilmis degilim..
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

turkcell tv nasıl ? superonline kullanıyorum yanında 25tl ye felan geliyor aylık iyi paketi

tek dezavantajı modeme muhtaç olması.
elektrik gidip geldiğinde modemin açılış süresine bağlı olduğundan hemen açılmıyor. bir de internet hızı düşerse bu da gidiyor. mesela internet gitti bari tv izleyeyim diyemiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...