Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

imdak

whissinn

Öne çıkan mesajlar

said:
Estel_Anorien, 05 June 2003 22:03 tarihinde demiş ki:
said:
LevieMaxilack, 05 June 2003 22:00 tarihinde demiş ki:
parmak-parmak ilerle.baş parmak,işaret parmak, orta parmak ve toptan tut. o andaki elektrik zaten hiç bişeye değişilmez.[hline]no one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....

Ondan sonra ne yapıyorsun ulan sen hayvan diye bağırsın bi anda salon aydınlansın çantasını kafana koysun kız ve hızlı adımlarla dışarı çıksın salondan. Salonda bir ağustos böceğinin öttüğü duyulsun sonra hımını hımını hmm hır vır vır şeklinde biriki homurdanma efekti olsun ve film devam etsin.[hline]Ra_d, fi tarihinde demiş ki:
praw'ı belediye zehirlemiş.[/b]

Querquobad Quane[SnowLords]

kız istemese bile öyle bişey yapıp çıkmaz salondan. sadece elini çeker.[hline]no one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....
Sosyal ağlarda paylaş

haha aramizda 3 yash var sen bende sadece 10 cm fln daa uzunsun lol valla ben bilmem ben hic teklif etmedim hep onnar bana ediyo hehe[hline]"Fevaxium"
Vern "Krakilin" Clemente
Karakedi demiş ki:
bilim adamlarınada kafam girsin, gidip koyun falan kopyalıyorlar, lam herseyi klonladık bi koyun mu kaldı. git JLoyu klonla angelinayı klonla.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunca, 05 June 2003 22:06 tarihinde demiş ki:
haha aramizda 3 yash var sen bende sadece 10 cm fln daa uzunsun lol valla ben bilmem ben hic teklif etmedim hep onnar bana ediyo hehe[hline]"Fevaxium"
Vern "Krakilin" Clemente
Karakedi demiş ki:
bilim adamlarınada kafam girsin, gidip koyun falan kopyalıyorlar, lam herseyi klonladık bi koyun mu kaldı. git JLoyu klonla angelinayı klonla.

hehe tunca bırseyı unuttun tabi kizlar seni ufak gorıor ay tuncacım gel sevek senı bıra ne tatl ıseysın sen oyle canum banum fln fıstık derken sende wayat kız deklıf edıor nıahga diosundur =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 05 June 2003 22:09 tarihinde demiş ki:
ben burda cesur ol felan diyomda benimde slayer dan farkım yok hatta ondan bin beterim
okuldaki bi kıza 3 aydır aşığım ve daha kıza merhaba bile demedim lol :)[hline] wrak wrakkk

:) de abı cekınme :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 05 June 2003 22:09 tarihinde demiş ki:
said:
tunca, 05 June 2003 22:06 tarihinde demiş ki:
Vern "Krakilin" Clemente
Karakedi demiş ki:

hehe tunca bırseyı unuttun tabi kizlar seni ufak gorıor ay tuncacım gel sevek senı bıra ne tatl ıseysın sen oyle canum banum fln fıstık derken sende wayat kız deklıf edıor nıahga diosundur =)
,

lol burda sana onumu kanitlicam shimdi[hline]"Fevaxium"
Vern "Krakilin" Clemente
Karakedi demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-coLdwind-, 05 June 2003 22:05 tarihinde demiş ki:
......izotonik sodyum klorür solüsyonu.......

[hline]Fizban (9:08 PM) :
şirin demek kız lügatında yakışıklı değil demek
Fizban (9:08 PM) :
ama hala sana böle bi kanım ısındı demek
Fizban (9:08 PM) :
kıl olurum şirin diyenlere

onu hipertonik yap klorunu al + üstüne bolca bi su dök (hatta Sezyum da karıştır bundan önce) euheuhuehuhe :lol:[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

sen bu yukarda yazdıımı yap kıza ver... Suyu da kıza ayrı ver "ne yapıcam?" derse verdiinin üzerine dökmesini veya sodyum-sezyum karışımını suya atmasını sööle... 3 blok öteye kaç. Sorunun kökten çözüldü, korkmana gerek yok
Chem yorum ehuehu
[hline]A Ferrari is a dream, two Ferrari's are paradise while three Ferrari's are just too good to be true ;)

[Bu mesaj Ouz_UFO tarafından 05 June 2003 22:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...