Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

imdak

whissinn

Öne çıkan mesajlar

said:
slayerrr, 05 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
eh herhalde puahah olmaz benm tek gıremm ulen o kapıdan kızda oyle bır tıp degıl asıl dalga gecmesı gerekn benım kızın babsaının arabası serce de alırmıom neden cunku kız güzel sdfk neyse sallayın burasını burak dıye ark var o kızın kankası gıbı ona bırsey ler desem acaba da cocugun tepkısı nolur?!4

bak bak olm kanka felan karıştırma olaya direk sen gir daha güzel olur :)[hline] wrak wrakkk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 05 June 2003 21:55 tarihinde demiş ki:
Bu konularda babacumun üstüne yoktur ne de olsa kızlar ona çıkma teklif ediyor. (heheyt beah.)[hline]Ra_d, fi tarihinde demiş ki:
praw'ı belediye zehirlemiş.[/b]

Querquobad Quane[SnowLords]

abartma lan sadece ben tembelim :P
hakkaten yaa bende bir terslik var[hline]Wasn't it fun? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

Çıkma teklif ediyorum demediğin sürece, sen oyun oynatabilir, o da elindeki kartları seviyorsa oyuna girebilir.
Git sinemaya gidelim mi de... Tabii masum kedi yavrusu gibi bir teklif olsun bu hiç çıkmaktan eser olmasın. Eğer hayır derse zaten bu işde hiç şansın yokmuş, oluuur derse de zaten sonunda olacağı vardır kimse salak değil zaten bugünkü telefon konuşmasından senin niyetini anlamıştır.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 05 June 2003 21:57 tarihinde demiş ki:
hatta sen yarın git deki
-kzım bak seni seviyorum ya benimle çıkarsın yada bu akşam bütün paticik alemine rezil olurum.
dersin ve kız anlar durumunu
:D[hline] wrak wrakkk

:D kız derkık ne lam bu patiick flm dalgamı gecıon entel erkek sevmem ben dayt!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 05 June 2003 21:58 tarihinde demiş ki:
ufo evet hıssetıor cunku arasıra bakıor ne bıeyım farklı ıste oda bakıor bende bakıom bakıp gıdıor ama iste kızın o telde kı söylediyi laf varya cok koydu suanda veremem demesı bırde neyse salla orayı daha tanısmıyoruz yanıs fisdf

e harelde vermiyecek seni ben arasam ya bana ver desem verirmisin ?[hline] wrak wrakkk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 05 June 2003 21:59 tarihinde demiş ki:
said:
ufo evet hıssetıor cunku arasıra bakıor ne bıeyım farklı ıste oda bakıor bende bakıom bakıp gıdıor ama iste kızın o telde kı söylediyi laf varya cok koydu suanda veremem demesı bırde neyse salla orayı daha tanısmıyoruz yanıs fisdf

e harelde vermiyecek seni ben arasam ya bana ver desem verirmisin ?[hline] wrak wrakkk

napcam ben ya :::)
Sosyal ağlarda paylaş

bak bi kaç arkadaşını ayarla.o kızı da çağır. mesela 3 kız 3erkek olaraktan sinemaya gidin. sinemada onunla yanyana otur ve elini kızın olduğu taraftaki dizinin üzerine koy. sonra filmin ortalarına doğru kızın elini tutmaya başla.parmak-parmak ilerle.baş parmak,işaret parmak, orta parmak ve toptan tut. o andaki elektrik zaten hiç bişeye değişilmez.[hline]no one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
... kızın o telde kı söylediyi laf varya cok koydu suanda veremem demesı ...

nası yani?

*!kıldır, başka tarafından anlar*

no offense ;)[hline]Fizban (9:08 PM) :
şirin demek kız lügatında yakışıklı değil demek
Fizban (9:08 PM) :
ama hala sana böle bi kanım ısındı demek
kıl olurum şirin diyenlere
Sosyal ağlarda paylaş

said:
slayerrr, 05 June 2003 22:01 tarihinde demiş ki:
ya kıza ne dıyım yarın aksam arayım yarın bosmusun dıyıyım jhayur dedımmı olay bnıttı ztn o zaman the sıcar valla da napcam yasım 16 bu arada lise1 anadolu

olurmu be ya yarın doluyum derse ne olcak
zora sokar çocuğu [hline] wrak wrakkk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 05 June 2003 22:00 tarihinde demiş ki:
parmak-parmak ilerle.baş parmak,işaret parmak, orta parmak ve toptan tut. o andaki elektrik zaten hiç bişeye değişilmez.[hline]no one can be told what the matrix is....you have to see it for yourself....

Ondan sonra ne yapıyorsun ulan sen hayvan diye bağırsın bi anda salon aydınlansın çantasını kafana koysun kız ve hızlı adımlarla dışarı çıksın salondan. Salonda bir ağustos böceğinin öttüğü duyulsun sonra hımını hımını hmm hır vır vır şeklinde biriki homurdanma efekti olsun ve film devam etsin.[hline]Ra_d, fi tarihinde demiş ki:
praw'ı belediye zehirlemiş.[/b]

Querquobad Quane[SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 05 June 2003 22:02 tarihinde demiş ki:
slayerr
bir kızdan korkuyorsun...
hemde bu genç yaşında
alt tarafı kıza çıkma teklifi edeceksinlan evlenme teklşifi değil!
adam gibi git yarın yap şu teklifi dline dolama[hline]Wasn't it fun? Let's try something else...

nyr cumartesı sakın bı yerde yaparık sorun degıl o da abı anlamadınız ya neyse ok sagol ama sen cok yardım ettın ısın caresıne bakcaz artık yarın LAN TUNCA BU ARADA SENDE BI FIKIR VER CUCE HAUAHPSOIAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

babacum beni de gaz yaptın :)

ben de yarın gidip konuşsam mı.. ama kız korkuo benden ayrı konu ehue :p

hmm izotonik sodyum klorür solüsyonu.[hline]Fizban (9:08 PM) :
şirin demek kız lügatında yakışıklı değil demek
ama hala sana böle bi kanım ısındı demek
kıl olurum şirin diyenlere
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...