Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magician FM, Gecenin bi saati ?

Magic

Öne çıkan mesajlar

said:
karakedi, 05 June 2003 03:15 tarihinde demiş ki:
said:
Y0d4, 05 June 2003 03:11 tarihinde demiş ki:
BonePART düzgün konus. Aşcı gider lokanta kalır. diye bi söz vardır....[hline]Magician Radio

lokantalar açmak kolay ama yoda, iyi ahçıyı zor bulursun ama ;)

yemek konusundan pek anlamam ama öfke ile kalkan sinirle oturur, zamanında çok oturup kalkan biri olarak söylüyorum bunu :)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

Karakedi benim anlamadıgım nokta ben yokken millet arkamdan atıp tutması yok yoda nukemi banlamış yok bilmemne olmuş!
Ben NUKEME daha şifreyi vermedimki banliyim, keza bu gün başımıza bi olay geldi güvendigimiz bi arkadaşimiz hostunu bizle paylasan bi arkadaş adilik yaparak klasörümüzü sildi site gitti bende o saatden itibaren şifreyi degisdirip dedimki kimseye vermeyin,ve halen siteyle ugrasiyorum bide gelip bakiyorm arkamdan bi ton laf dönmüş.. ben bunu anlamadım[hline]Magician Radio
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 05 June 2003 03:14 tarihinde demiş ki:
yoda havana bi korum sonersin
ulan 10 kişilik radyon sayemde 34 kişi gordu be
ben yarın gidiyorum desem napcan
adam gibi konus
kıl edersin benm yazı laz yazrı kayseriliyim acarım sana inat bi radyo 2 arkadasınla sabah aksam cıv cıv kartel ercie dinner elenirsin[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı

Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa -(At last)

BonePART İşine bak tamammı? belirli saatler verdik o saatlerde gir yayınını yap çık gerisi seni ilgilendirmesin benim nukem le anlaşip anlaşmamda kimseyi ilgilendirmez.[hline]Magician Radio
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 05 June 2003 03:32 tarihinde demiş ki:
no comment

yoda - 23 kişiyi geç rekoru kır ortagim yapiyim seni :)
( o gece radyo 1 6 olan maxdan 28 e ulasır)

yoda - olm resmin varsa gonder haftanın dj diye siteye koyucam seni zaten ortaksın

yoda - tamam olm ortaksin

bone - noluyo ortak olunca?

yoda - valla benim gibi takilrsin ortak olunca kafana göre girersin patron hesabi :)[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı

[Bu mesaj BonePART tarafından 05 June 2003 03:32 tarihinde değiştirilmiştir]

BonePART çok basit bi insansın sen neden?Sen yayın saatinde çıktın ok arkadaşin ikiyolda çıktı neden tabiki çıkıcak saatleriniz o peki nukem çıkmadı, nukem yeni çünkü bu günlük bi aksilik oldu siz niye VIDI VIDI VIDI VIDI VIDI konusuyorsunuz, + şifreyi vermeyin demişdim veriyorsunuz bide ben bundan baska bişi demiyorum.[hline]Magician Radio
Sosyal ağlarda paylaş

Dagger ben yemiceni vs biliyorum onlar vermese ben vericektim ZATEN ... AMA SUNU ANLAYİN BEN NUKEME SİFREYİ VERMEDİGİM İCİN NUKEMDE SİFRE YOK SANIYORDUM İKİYOLUNDA 2 DE ÇIKACAGINI BİLDİGİMDEN GİRİP Bİ İKİ SARKİ SOKİYİM DEDİM NUKEM GİREMEZ NASİLSA DEDİM SİFRE YOK NASİLSA DEDİM, Bİ YANDAN SARKİ ÇALİP Bİ YANDANDA SİTEYİP YAPİYORDUM TAM SİTEYİ YAPDİM UPLOADA BASLADİM FORUMLARA Bİ BAKİYİM DEDİM Bİ BAKDİM HERKEZ ARKADAMDAN konusuyo yok efendim yoda adilik yapdi nukemi banladi yok efendim yoda zaten delidir yapabilir ne yapacagi belli olmz bu ne ya????????[hline]Magician Radio
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar son duruma göre son sözlerimi söylüyorum,burada bi yanlış anlaşılma oluyor, ve görevi sadece girip radioda şarkı çalmak olan arkadaşlar geliyor burada yanlış saçma eleşdiriler yapiyor.Yarın yine aynı saatlerde çalacak olan arkadaşlar isterlerse ya çalarlar istemezlersede çalmazlar kendilerinin bilecekleri bi iş. İsteyen dinler istemeyen dinlemez.iki winamp ekranındaki sarkıya tıklayıp sonra DJ olduk diyip çıkmak çok kolay.önemli olan düzgün davranmak nedir yani ya turntablemi çeviriyoruz burda yoooooo winampda çaliyoruz işte o yüzden kimse gereksiz polemige ve havalara girmesin.BonePART 34 kişi yapdi kutladım kendisini , ben zaten o rekor kırsın diye veya diğer arkadaşlar rekor kırsın hem radio kalitesi artsın diye aldım bu arkadaşları gruba forumlarda saçma ve yersiz konussunlar diye almadım.yanımda olup ne yapdıgımızı izleselerdi utanırlardı neyse.[hline]Magician Radio
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 05 June 2003 03:43 tarihinde demiş ki:
1) once okuma yazma oren ole icqda gunes goluklu reism takmaya benzemez
basit bişi deil
ne yazdımızı oku nedne nukemi attıgını namaya calsıyoduk
aceba yoda deil mi bu dedik neden atsın ki yoda dedik
2) nukeme sor bakalım kidmen almış passi boneden aldım dedi mi
almadı cunu verme dedin vermedik
3) basit masit azını topla sanal alem delikanlılıgı yapma ordan
delirtme gece gece beni

10 kişilik radyo deil miş
aha icq mesajlaırn ulan
20yi geçtik diye gotune kanat takıp ucan kim

kim dj in bi dusun
luna bıraktı
praw bıraktı
ben bıraktım
iki yol bıraktı
nukem azmo bıraktı
kim calcak bul dj cal
tobe tobe gece gece adamı dinden imandan cıkarıyolar ya[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı

Peki su threadların 10unuda takip et ve iyice bi oku bakalim ben bu postlarımdan bi tanesinde şifreyi BonePART vermiş niye veriyo dedimmi?.Benim sende bozuldugum nokta şu threadları kontrol ettim diyorsunki : Yodanın yaptığı adilik vs gibi kelimen benim agırıma gitti ne adilik yaptımki sana?Ben ortaya laf attım kim sifreyi verdiyse ayrica görüşürüz dedim bonepart verdi demedim kontrol et msglerimi[hline]Magician Radio
Sosyal ağlarda paylaş

niye herkes kendi yolunda ilerliyor ki
arada bi güzel biten sonlarda vardır.

yoda ozeldende attım pek iplemedin ama buraya yazayım. biz burda kendi aramızda egleniyoruz, cok da takmıyoruz ne yazıp yazmadıgımızı. sen boş yere sinir yaptın yani.

bence opusup barısın olay kapansın.

şu güzel ortamı bozuyorsunuz yani,
insanın headbang yapacagı geliyor (ehu pop dark sewgiler)[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

Kırmızı köşede dolma parmaklarıyla, tanıdığımız, sevdiğimiz birisi ; Bonepart

Mavi köşede ise açtığı radyo ile ortama değisik bir giriş yapan, yabancı ve garip genç; Yod4

Söylenecek fazla bir şey yok, dövüş şimdiden başladı bile.

Mortal Kombat Soundtrack eşliğinde izlenesi bir maç
Finish Him!

ps : bu arada karar verdim, bi daha radyo madyo dinlemiycem hoca, ne bu be bi açıp dinledim, dağıldı millet
[edit note : ps eklendi]

[Bu mesaj Magic tarafından 05 June 2003 04:00 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Magic tarafından 05 June 2003 04:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada bi ilginçlik 100 ü aştı msg ama hala chem damlamadı buraya[hline]Not: Chem msg atma!
Chemical, 05 June 2003 02:53 tarihinde demiş ki:
neblim atlıoz işte
Forum dimi burası? yoksa özelmi konuşuyorsunuz? etrafa açık bi forum burası dimi? e altına not koyun chem mesaj atma diye

---
[Dagger v0.12b - Forum Auto Answering Program]
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkadaslar forumlara msgde atamaz olduk neyse modlar banlarsa baskalari ne yapmaz.. hehe imam yellenirse cemaat ne yapmaza benzedi.. Arkadaslar benim radiom her zamanki gibi acık!Gerekirse sabahdan aksama kadar çalar yinede çalarım dinleyen dinleeer dinlemeyen dinlemez.hersey ust uste geldi zaten prawler hostundan durup dururken sildi, bi icq göçdü arkamızdan bi ton komplo teorileri döndü neyse arkadaşlar radiom henüz 3günlük bu tip arkadaşları başından anlamış olmamı kendime şans olarak görüyorum keza daha büyük sorunlar oluşabilirdi.Halen daha adam soruma mantıklı cevap veremiyor,anlatıyorum olayı yine yok diyorum icq göçdü yayın aksamasın diye girdim adam hala konusuyo 34 kisi soktum diye görende sanır Cem Ceminay bırakın ya abartmayın bu kadar bişeyleri 34 kisi girdi bişimi oldu paramı kazandım yoo eylenin işte bişimi dedik yayına 15 dakka girdik olaylar oldu Deli olduk ne yapacagımız belli olmayan biri olduk çıktık.34 kisi soktun benden heray shell icin alinan 50$ azaldımı yoo..Siz yine eylendiniz yine dinleyenlere bişeyler oldu o zaman niye bu hava?Neyse arkadaşlar umarım anlayan anlamıştır. Karakedi msg atmamın nedeni iplememe degil alışamadım bu forumlara henüs...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Magic, 05 June 2003 04:03 tarihinde demiş ki:
1. round'da bitti herşey, neyse

Yeni radyo açın o halde acil, eğlencemiz bozulmasın[hline]There, look, the willow clings over the river,
like a person who bows down, crying for the lover.

ewt sufer egleniodum son 2 gundur bu radyo olayı sayesinde. sinir yaptım boneu da banlıyalım bence. kabul edenler +1 yazsınlar :P[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

[Bu mesaj karakedi tarafından 05 June 2003 04:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...