Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdışında internet ücretleri

Mantar136

Öne çıkan mesajlar

battle.net te wc kasarken isveç mi isviçremi nereli ise bi arkadaş var .. clanın kurucusu...dedi oyun kur dedim bende 256 adls var ul 8 k fln kuramam bana gülümsedi ve bendi 1GB>> bağlantı var dedi... ben 2-3 defa sordum mb olmasın GB GB GB diye ısrara etti apışıp kaldım .... olmaz galiba ama ???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoLCu, 03 Ocak 2005 10:05 tarihinde demiş ki:
battle.net te wc kasarken isveç mi isviçremi nereli ise bi arkadaş var .. clanın kurucusu...dedi oyun kur dedim bende 256 adls var ul 8 k fln kuramam bana gülümsedi ve bendi 1GB>> bağlantı var dedi... ben 2-3 defa sordum mb olmasın GB GB GB diye ısrara etti apışıp kaldım .... olmaz galiba ama ???

Benim simdiye akdar duydugum en yuksek hiz 155 mbps onlarda kiralik hatlar zaten.[signature][hline]Lord GNR's Homepage
Sosyal ağlarda paylaş

olabilirde ole admain birinin evinde olmaz

yani sole soyliyim benim serverlari host ettirdigim yerde toplam 5gbit cikis var

tabi bu arada gigabit ethernet kartida lazim onu kaldiricak makinada:)

said:
KoLCu, 03 Ocak 2005 10:05 tarihinde demiş ki:
[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

*!Fındık fıstık yerine taş aranır,taşlar,256k adsl modem'i kırası gelir,ama 56k günleri hatırlayınca durulur,sakinleşir ve kedidir kedi der geçer*[signature][hline]Web Tasarım
Web Hosting
Hosting hizmetleri

Kimdir bu Korax?

[Bu mesaj Korax tarafından 04 Ocak 2005 23:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...