Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowblade

Dariel

Öne çıkan mesajlar

2h sword bir Shadowblade açtım. Birkaç yer gezdim ortalıkta sabit bir spec bulamadım.Şöyle bi spec düşünüyorum. Fikrinizi almak istedim.

Stealth 36
Sword 44
Critical Strike 44
Envenom 34

Kimi sword sucks diyor. Sword un pek akıllıca olmadığını bende düşünmeye başladım, midgard da left hand sword yok hiç. Sağ el sword sol elde axe olmak zorunda hep. Sword yerine axe gidip sword/cs den kısıp LA e gidip vurus yuzdeni arttir diyenler oldu. 2h rezil diyenler oldu. Netekim evade sonrasi hamstring vuramadigim kadar yavas oldugu dogru. lvl aldıkça bu deişir gibi geliyor bana ama? Tavsiyesi olan arkadaşlar varsa her öneriye ihtiyacım var.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi la nerflenicek ama la teki style lar yeter diyim nerflensede la rullaz diyorum stealth ini 35 civari tutmaya calis envenomda oyle hatta envenom daha dusukte olabilir bu sayede 44 axe 44 la alabilirsin takir takir alirsin adamlari asa nerf ten once haliyle sonrada cok fazla degisiklik olmaz bence la git[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız 44 la 44 axe gidince bu adam pa acamiycakki. Ben pa acmak istiyorum, shadowzerker diil yani amacim. Bizzat okumadım ama söylenene göre sb team leader LA nerf ten sonra skald bile alamadığını yazmış vs vs (skald almak kolaymı zormu bilemiyorum).
Atmış olmiyim 1 yıl oncesinden bahsedicem ama bg 1 de bir sb den 400+ dmg yediğim kalmış aklımda. Bir 2h ile açılan pa bukadar ölümcülmü gerçekten?

Stealth i 36 düşünme sebebim ortalamanın üstünde tutmak, böylece ilk görünen olmamaktı. 34 envenom ise 3L de lvl 47 debuff ı kullanabilmek istememdi. sword ve cs yi 39 da birak la yüklen diyenler oldu bu işe yararmı? LA in rvr ye etkisini, LA ler neden bukadar güçlü bilemyorum. Arta kalan puanlarla arttırılıcak LA bi işe yararmı? Çift el kullanma yüzdesi dışında ki katkısı nedir?[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

Nerflendikten sonra ki (millet baya agladıı icin baya bi nerflicekler) LA nın fazla bi etkisi olmayacak onu biliyorum..(sürekli newsleri check ettim icin)
Ama Sb hakkında template soylemem cok zor cuku herkes cok farklı gitmish kafasına gore ...

Ben derimki sword ve crit git[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Durlag, 30 May 2003 23:24 tarihinde demiş ki:
(sürekli newsleri check ettim icin)
[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:

beh bea nesin sen böle?
euhauh[hline]Oski lvl50 Hero RR3+
Excalibur | Hibernia / EU

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

2h süfer casterlara genelde pa ile indiriyosun... eğer buffluysan çok baba ama buff bot un yoksa sakın 2h olayina girme derim yüksek qui dex lasim 2h yi sallamak için ayrica sword almak axe almaktan daha akillica blade ler daha hizli axe a göre[hline] Aluvian da noob çençantir

[Bu mesaj SeriaLKilla tarafından 31 May 2003 01:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada envenom u biras daha indir bence zaten 2h kullaniyon 2 silah deil tek şey kullanabiliyosun snare kullanmani tafsiye ederim 30+12 de 2. en ii snare aliosun kalan puanlari crit yada sword a veri ver :D
bloodscalp in sb siyle daha önce baya bi süre oynadim
specleri:
50sw
50crit
36stealth
3envenom

bu 3 envenom başimi çok ağritti iyi bi snare olmaması genelde ilk vuruşta indiremediim kişileri elimde kaçirma olayi olabiliyodu
[hline] Aluvian da noob çençantir

[Bu mesaj SeriaLKilla tarafından 31 May 2003 01:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

la dw e benzemez elindeki iki silahin ortalama hizini kullanir atiyorum bi elnde 4 spd li axe olsun otekinde 2 olsun 3 hizinda vuruyosun avantaji burdan geliyo zaten bide dw teki gibi sacma sacma off hand in vurma sansi die bisi yok oda buyuk ustunluk direk vuruyo yani[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Sosyal ağlarda paylaş

2h oynarken quickbar ımda iki zehir bulunuyor, biri snare diyeri debuff. lvl 47 poison olmadan 2 h sb nin karşısına çıkıcağı adam listesi azalır gibime geliyor nedersiniz? 1 hitte yavaşlamayan adamlar büyük ihtimalle debuff kullanmam gereken class lar olucak gibi. 1 hitte ölmeyen caster lar zaten az hp ile yavaşlamazmı?[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

2H sana iki cok buyuk dezavantaji olcak.

1) 2h kesinlikle cok yavas ve eger evade edilirsen olayin bitmistir.

2) casterlaer genelde bt ye sahippler bu nedenle yavas spd i oplan bir silahla bt yi kirman cok zor.

Yani eger 2h in bir kere iskalarsa yaklasik %30-40 kaybettin demektir. Eger buffbitun varsa 2h secilebilir ama ben buyuk bir fanatigi degilim...

Ben sana ignvault forumlarini onercem eger daha once oraya bakmadiysan, aradigin herseyi bulabilirsin. Ben gecenlerde goz atmistim. SB lerin cogu su an 5-spec vs 2h celiskisinde. Baya bir test yapmisti SB team leader i pend ve L:A nerften sonra gercekten igrenc olcak dmgi. Aslinda NS den gene biraz daha yuksek ama eskisi gibi degil.

Eger SB ini yeni actiysan bir kusuk oneri, hemen alb e gidip bir inf ac yol yakinken :)[hline]Darkdaemonius XXII--MLF--50 Nightshade
Daemonius--MLF--50 Warden
Daemonius--Andred--50 Champion
Bolbot--MLF--50 Nurture Druid
Sosyal ağlarda paylaş

Olay tam tersi üstad aslında. Lvl 50 bir inf im var. 2h sb lerin olayını öğreneyim diye açmıştım sb imi. Ya aslında ilerki lvl larda quicknes a bağlı olarak enazından evade sonrası style ları kullanabilirim gibi geliyor + silaha haste proc da düşünülebilir ama zaten kırk yılda bir vuruyor ve kırk yılda bir o proc çalışıyor. Kaldıki sağ ele birde hızlı bir silah almak farz. SOl ele bi axe yada shield düşünüyorum (!). Genede LA e geçesim gelmiyor. SB leri özel kılan 2h silahlarıydı bu konuda mythic ne planlıyor bilmyorum.
Bundan öncede bir ns açmıştım ama 10 küsürüncü lvl da bıraktım forumları takip ettiğim sıralarda. Diyer bir postta yazdığına katılıyorum diyerleri arasında ayırt edici bir özellikleri yok bir iki saçma spell dışında. DD vuran az da olsa kullanışlı olsada uncover dışında pek bir avantaj sağlamamış.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

Eger infin varsa senin de tahmin edebilcegin gibi evade olursan Dragobnfang(9snye stun) ya da Diamondback(7snye stun, NS) la stun olcaksin. Ortalama Stealther vs Stealther savasi 30 snyeden uzun surmez, tabi eger her hangi bir taraf PA/CD acarsa cok daha kisa surer. Bu nedenle 30 saniyelik bir savasta 9/7 snye stunolmak demek savasin %25-33 inde inaktif olman demek. Bence patch den sonra Inf en ustun Stealther olcak. Biraz gec kalmis olabilirsin SBlerin uberliginden zevk almakta :).[hline]Darkdaemonius XXII--MLF--50 Nightshade

[Bu mesaj Darkdaemo tarafından 31 May 2003 22:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eh madem bukadar gariban oldu sb ler bana bi bardak souk su içmek düşüyor. Bi sonraki patch de belki bi olay yaparlar.

Nekadar doğru bilmiyorum bu patch den sonra sword line ındaki parry sonrası hareketleri sb ler evade sonrası yapabilicekmiş. Ne yazar o speed le vurana kadar adam iki attack daha yapıyor bize, evade mevade hikaye oluyor. 2h sb lere bi kıyak geçilmesi lazım gibi gözüküyor (pet versinler :p). Basit bir stun ımız bile yok mesela deilmi?!

Hala 2h bir sb nin pa ile neler yapabileceğini merak ediyorum.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

Spec lemek söz konusu değil, sword a (yada axe e) skill veriyorsun. Alb deki gibi 2h gibi ayrı bir skill yok neyseki. Ama gel bakki sol ele balta almak zorundasın (sol el sword silah yok), axe + la gitmezsen o elde balta var yada yok oda bişey deiştirmiyormuş. Shield alim diyorum onunda block etme yüzdesi nedir ne değildir. Pa açamayan 2h sb ölü sb oluyor anladığım kadarıyla.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

Dariel,

Ign forunmlarina goz atiyodum az once. Biri bi test yapmis pend de, 2H SB nin PA sinin 1040 a yakin bir cap i oldugunu soyluyor orda ama normal 1h axele PA 300 civari. Ama genelde tartisma su her zaman ki gibi, eger 2h PA ni kacirirsan olayin bitiyor :) cunku LA an cok dusuk olcak CS yi arttirinca...[hline]Darkdaemonius XXII--MLF--50 Nightshade
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna,

NSler sdc ldusuk RR lerde ezik. RR5+ NSler cok rahat diger stealtherlarla bas edebiliyorlar. Aslinda patchden sonra tek lazim olan ayarlama Inflerin Dragonfanginin dmginin nerflenmesi...[hline]Darkdaemonius XXII--MLF--50 Nightshade
Sosyal ağlarda paylaş

Peki şuna nedersiniz. Eyer LA DW gib olucaksa

Cs 39
sword 44
LA 20
envenom 34
stealth 36

için nedersiniz.

yada sword la cs yi 39 a çekip LA i 29 a cıkarmak? LA e verilmiş 9 puan çok şey etkilemez heralde. Alınıcak bir iki RA ile de okadar çıkar sanırım.

Birde şunu düşündüm. Birkaç lvl mastery of arms ile en düşük hızlı 2h sword heralde birazdaha rahatlatır gibi durumu.

[Bu mesaj Dariel tarafından 31 May 2003 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

son yazdigin zaten herkesin 5-spec dedigi template :)...guzel olmus ama iste bilemezsin patchin seni nasil etkilicegi, yeni acmissin sbini daha cook zmn var o scpece gelmene :)[hline]Darkdaemonius XXII--MLF--50 Nightshade
Sosyal ağlarda paylaş

Sol el dmg formülünü bilmiyorum, ama inf imde şu an 30 dw var. Genellikle çift el vuruyorum.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...