Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kro mro ama hoşuma gitti

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

İbrahim Tatlıses kırodur bu doğru. Peki batı ülkelerindeki rock ve heavy metal gruplarının nasıl göründüğünü zannediyorsunuz?

Ayrıca bu konuyu senelerdir araştırıyorum ve şunu gördüm. Rock, İngiliz arabeskidir. İnsanların bu müziği dinlerken verdiği tepkiler, kimi şarkı sözleri vb. birçok şey bende bu kanaatin oluşmasına sebep oldu.[signature][hline]Mahkumun dayanıklısı insana meslek zevki veriyor...
Bren - Gnome - Warlock
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Daniel_Xavie, 02 Ocak 2005 19:37 tarihinde demiş ki:
ibo = kıro

Up !!!
Saçmaladığının farkındamısın ya ? Dönde arkana bir bak bakalım adam kaç tane turkiye sınırları içinde ödül almış ? İbrahim Tatlıses i sevmeyebilirsin fakat bu tür söylemlerde bulunamazsın.Ne yani şimdi ben Ahmet Kaya ' yı çok seviyorum.Ben vatan hainimiyim ?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ödüller krolugunu yok etmiyo ve bunu dayandirdigi noktada iyice komik; neymis magrada buyumus, iyi guzel 30 senedir istanbulda yasiyosun yontulur insan biraz. Ama sesini ve cogu sarkisini cok severim.[signature][hline]|R.I.P| sularmı yandı ? neden tunca benziyor mermer? Bu bir lisan-ı hafidir ki ruha dolmakta, Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta.|[/b]-[Koli Basili(msn)]-
Sosyal ağlarda paylaş

cok iyi ya herkes herkese ahkam kesıo ya hanginiz rakı masasına oturdugunda dream theater dınlıo veya radiohead dinlio he simdi dersiniz biz rakı sofrasına hic oturmadık o daha da kulliyen yalan.gencebay dinlemedim ibo dinlemedim bana demeyin yemeyin bizleri kardeslerrr.ben ıyı bı rock dinleyicisiyim gitarı da calarz allahımıza sukur capımızda arada ıbo da takılırız orhan da.kıroysam eyvallah bu arada kurt cobain oldugunde 1 hafta okulu asmısamdr o derece kırodr abiniz:)taktir sizin...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben rakı sofrasına oturduğumda dream theater anathema placebo ve radiohead dinliyorum hehe gariplik bende galiba =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sahinKa, 03 Ocak 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
.kıroysam eyvallah bu arada kurt cobain oldugunde 1 hafta okulu asmısamdr o derece kırodr abiniz:)taktir sizin...

bu kısımda koptum....[signature][hline]Aket Atum
"so hoder, why don't they let you shoot at your brother?
here, take this arrow, i'll help you aim..."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...