Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bütün beta testerlara ve beta WoW oynamış arkadaşlara soruyorum...

YETER

Öne çıkan mesajlar

said:
Granis, 03 Ocak 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
Nerden çıkartıyosunuz en iyi ve tecrübeli oyuncuların horde tarafında olduğunu?50-60 tane server var hepsini tek tek gezdinizmi?Bu yorumu yapanlarda tahminimce US versiyonundada oynamadan yorum yapmışlardır.Bu kadarmı dar görüşlüsünüz?Farkındamısınız ama siz horde oynuyosunuz diye bunu söylüyosunuz.Alliance tarafını daha çok sevmiş olsaydınız horde a bok atardınız.
Ya harbiden bokunu çıkarmaya başladınız.Neymiş bütün kızlar alliance oynuyomuşda yok tecrübesizlermişde...Harbiden iyi salliyosunuzya.Tamam horde sayısı az olabilir bişi demiyorum ama nerden çıkarıyosunuz bu mantığı?İlla bütün deneyimli ve tecrübeli oyuncular sayısı az olan tarafımı seçer?Kusura bakmayın ama harbiden çok mantıksız konuşuyosunuz.Bak arkadaşım bu zevk meselesidir ben sanmiyorum burda kimsenin alliance sevipde sayısının fazla oldugu için horde tarafını seçmesini,inanmam yanı boşuna kasmayın.50-60 tane server olucak en asaşı EU çıktığında girer bakarsınız eğer şansınıza o serverda alliance eziliyosa ve harbiden beceremiyolarsa, en kötü ihtimal server değiştirirsiniz.Her serverda alliance tarafinda daha tecrubesiz insanlar olucak anlamina gelmez bu.
Yeter yani bıktım böyle saçma tartişmalardan.Neymiş kardeşim horde un sayısı azmış ama özmüş,yok alliance tarafındaki oyuncular deneyimsizmiş hadi yürüyün be kardeşim!
Quidende rica ediyorum bu topiği kitlemesini çünkü çok saçma yorumlar var.Sidik yarişina girmiyicem kusura bakmayın.Ne diyosaniz diyin.Bu arada Evet evet Hordedaki adamlar aşmış adamlar.Alliance noob dolu +1...Hay allahim ya...

:D şimdi birilerine laf sokup ondan sonra hadi siz sidik yarıştırın demek nereye kadar? sen insanların söylediklerine mantıksız damgası vur, ondan sonra süpersiniz siz vs. vs. de.
bence de hay allahım... açıkladık daha önce görüşlerimizi. böyle bi anda parlamayla bi yere varamazsın.

ilk olarak şöyle düşün, alliance'taki n00b'ların oranı horde'dakilerle aynı olsun. bu durumda alliance'ta daha fazla n00b olur kuşkusuz.
sonra ikinci etkeni söyledik; horde'un az olması. n00b diye nitelendirdiğin insanlar zaten zoru tercih etmezler. bu durumda horde'u değil, alliance'ı seçerler... haliyle alliance'taki n00b sayısı horde'a göre fazla olur.

kimse horde'da n00b yok demedi. kimse alliance'ta düzgün adam yok demedi.

esas soruya gelecek olursak, en çok shaman, paladin ve rogue var. En az druid gördüm. shamanı sadece horde'ların seçtiğini paladin'i sadece alliance'ın seçtiğini düşünürsen, en popüler class rogue. her iki taraf da ana kuvvet olarak onu seçti.[signature][hline]Tulahr

[Bu mesaj riglous tarafından 03 Ocak 2005 20:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Granis, 03 Ocak 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
Nerden çıkartıyosunuz en iyi ve tecrübeli oyuncuların horde tarafında olduğunu?50-60 tane server var hepsini tek tek gezdinizmi?Bu yorumu yapanlarda tahminimce US versiyonundada oynamadan yorum yapmışlardır.Bu kadarmı dar görüşlüsünüz?Farkındamısınız ama siz horde oynuyosunuz diye bunu söylüyosunuz.Alliance tarafını daha çok sevmiş olsaydınız horde a bok atardınız.
Ya harbiden bokunu çıkarmaya başladınız.Neymiş bütün kızlar alliance oynuyomuşda yok tecrübesizlermişde...Harbiden iyi salliyosunuzya.Tamam horde sayısı az olabilir bişi demiyorum ama nerden çıkarıyosunuz bu mantığı?İlla bütün deneyimli ve tecrübeli oyuncular sayısı az olan tarafımı seçer?Kusura bakmayın ama harbiden çok mantıksız konuşuyosunuz.Bak arkadaşım bu zevk meselesidir ben sanmiyorum burda kimsenin alliance sevipde sayısının fazla oldugu için horde tarafını seçmesini,inanmam yanı boşuna kasmayın.50-60 tane server olucak en asaşı EU çıktığında girer bakarsınız eğer şansınıza o serverda alliance eziliyosa ve harbiden beceremiyolarsa, en kötü ihtimal server değiştirirsiniz.Her serverda alliance tarafinda daha tecrubesiz insanlar olucak anlamina gelmez bu.
Yeter yani bıktım böyle saçma tartişmalardan.Neymiş kardeşim horde un sayısı azmış ama özmüş,yok alliance tarafındaki oyuncular deneyimsizmiş hadi yürüyün be kardeşim!
Quidende rica ediyorum bu topiği kitlemesini çünkü çok saçma yorumlar var.Sidik yarişina girmiyicem kusura bakmayın.Ne diyosaniz diyin.Bu arada Evet evet Hordedaki adamlar aşmış adamlar.Alliance noob dolu +1...Hay allahim ya...

Ben us betada oynadim ve her zaman soyledigim gibi alliancedaki oyuncularin cogu tecrubesiz ve beceriksiz.Bu forumdakiler icin ayni sey gecerli degil,coldwind ve grubu gayet iyi organize oldular ancak us beta ve korede gordugum kadariyla oyuna atilmaya hevesli ama daha tam bilgisi oturmamis kisiler alliancede oynamayi tercih ediyorlar.en azindan kasaba baskinlarinda hordelarin duzenli saldirilarini,alliancelerin ise ortada kosan help diye bagiran ne lerini gordukten sonra bu fikirim dahada kesinlesti.Ancak onceden tam iddiada bulunmuyorum belki eu sunucularinda tam tersi birseyde soz konusu olabilir ancak gorduklerim dogrultusunda horde roxxor![signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

İşte demek istediğim o.Kimse daha önceden ne olucağını bilemez.Sende demişşin zaten openbetada öyle birşey vardi.Bende biliyorum, alliance oynadiğim serverda çok ezik kalmıştı.Ama bu hep böyle kalıcak değil.Zaten us betaydı o.EU da herşey farklı olabilir.Kusura bakma özür dilerim biraz ağir konuşmuşum bi anda kafayi yedim zaten okuyunca öyle yorumlari :) resmen alliance noob sürüsü oluyo demişşiniz yani.[signature][hline]At Last We Shall Have Revenge...
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna yeni baslayanlarin ya da ilk defa bu tür bi oyun oynayanlarin daha cok iyileri sectigi biliniyor.yani ben de kendim den biliyorum :).gerci warcraft ta iyi kötü die bi taraflasma yok.shamanlarin kötü olduklarini kimse iddaa edemez mesela hehe.ama dedigim gibi yeni baslayanlar büyük oranda alliance oynuyorlar.bu yüzden hem aliiance cok daha kalabalik ve de noob tabir edilen insanlar cok daha fazla.ama eminimki her iki taraftan da cok saglam clanlar cikacak.basabas bir mücadele olacak.en son sunu da söyliyim yani bilmiyoruma ma horde oynayanlar bana da daha iyi organize gözüktü hep simdiye kadar.yaniliyor olabilirim[signature][hline]--------------------------------------
www.gametogame.net
For the Horde
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda bazı şeyler daha iyi görülecek , burda ne söylesek boş ama ışığın bir koruyucusu olarak , karanlığı her gördüğümüz yerde aydınlatacağımızı bilmenizi isterim.
Bu Mesaj özellikle undead seçen arkadaşlar için atıldı bu esnada orc tauren falanlada seveşıcaz tabi ama undead gördüğümde for light deyip saldırıcam siz tabi common anlamadığınızdan abuk subuk işaretler göreceksiniz mauaha ....
Ayrıca Alliance seçenler iyi oyuncu olmuyormuş genelde muhabbeti bana çok komik geldi . Ben Us test 40daydım genelde gördüğümse horde tarafının tek başına dolaşan adamlardan oluştuğu haliyle ölüp ölüp duruyorlardı . Ha şimdi ee bu bir server için geçerli diyebilrisiniz belki ama sizin yukarda alliance için iddia ettiğiniz iddialar kadar doğru bu iddiada . Yani neymiş 1 haftalık beta sürümüne bakarak alliancelarla ilgili yorum yapmak amatörce bir işmiş . ok ?
PS: bakalım kimler atlıyor şimdi hayır biz hordeuz biz roxxoruz diye :D .
Sosyal ağlarda paylaş

iyide kimse alliance'ta adam yok diyemez ki...
biz ilk raid'imizde mesela çok pis tongaya düştük. aynı guild'den olan adamlar, resmen parçalayıp, ezdiler bizi. bu gayet normal bişey. nasıl ki horde saldırıyosa alliance da saldırıyo. burda bence konuşulan deneyimli oyuncuların fazlalığı değil, n00bların fazlalığı. eğer alliance fazlaysa, o zaman ordaki deneyimli oyuncu sayısı da fazla...[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

evet yani, siz isteseniz de istemeseniz de her zaman için bir denge olacak. yani orcların stormwind ve ironforge'u ele geçirip dünyaya hükmetmeleri tarzında birşey blizzard'ın satış politikası bakımından kabul edilemez :)

anca savaşırız, ss alırız, ileride bakıp bakıp güleriz. olay budur.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

iki tarafta da süper oyuncular var, iki tarafta da kötü oyuncular var. iki tarafta da kendinden 30 level düşük adama saldırıp cesedinde bekleyen var. iki tarafta da yolda görüp hiç tanımadığı adama buff atanlar, işine yaramayan drop'a zar atmayanlar var. lütfen 2 alliance kötü davrandı diye genelleme yapıp, daha karar verememiş arkadaşların kafasını karıştırmayın.

[Bu mesaj Mirage tarafından 04 Ocak 2005 01:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 04 Ocak 2005 01:36 tarihinde demiş ki:
iki tarafta da süper oyuncular var, iki tarafta da kötü oyuncular var. iki tarafta da kendinden 30 level düşük adama saldırıp cesedinde bekleyen var. iki tarafta da yolda görüp hiç tanımadığı adama buff atanlar, işine yaramayan drop'a zar atmayanlar var. lütfen 2 alliance kötü davrandı diye genelleme yapıp, daha karar verememiş arkadaşların kafasını karıştırmayın.

[Bu mesaj Mirage tarafından 04 Ocak 2005 01:37 tarihinde değiştirilmiştir]

mesela biraz önce benim cesin basinda 30 dk bekleyen lvl 60 paladin :P[signature][hline]--------------------------------------
www.gametogame.net
For the Horde
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Valla konu yeterince sapıtmış arkadaşlar.Burda amacım yoğunluğu sormaktı ki öğrendimde alliancelerde biraz daha fazla yoğunluk var çünkü albenisi fazla ama noob orda burda çok çok saçma bir tartışma... neyse ilginiz için teşşekürler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Engin2, 02 Ocak 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
bu arada ben ilk başta druid olmayı düşünüyodum,ama diğer sınıflara çok kolay yenilmesi sebebiyle vazgeçmiştim şimdi son pactlarda druidin önceye göre ne farklılığı var?

oynamayi bilirsen druid hic de pvp de kotu bir secim olmuyor.
Hangi class'a hangi taktikleri uygulamayi bilmen gerekiyor. Official WOW druid forumlarina mutlaka bak eger druid oynamayi du$unuyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...