Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

günlük faiz

Killer

Öne çıkan mesajlar

Voys said:

Banka faiz'i en kötü yatırım aracı bence. 2. si ise ev alıp değerlensin diye beklemek. Tam yaşlı teyze yatırımı. Sıfır risk ama düşük kazanç.

Paranı ticaretle 1 senede 3 e katlayabilir (banka faizi alternatifi)

ya da bi ev parasına (300.000TL mesela) 3 tane kobi dükkan açıp her sene bi tanesinin parasını çıkartabilirsin = 3 senede 1 ev parası. (ev alıp beklemeye alternatif)

ha sektör

ehem yani hangi sektörler var mesela bu şekilde kar edebileceğin?
Sosyal ağlarda paylaş

O kafayla iş kurarsanız parayı batırırsınız direk, hayallere dalmayın hiç.

Türkiye'deki parayı yurtdışında çekebilmek için de VISA electron falan bankamatik kartın olsa yeter. Belli bir komisyon alıyorlar, ki makul sayılır. 2012 100 euro'ya 6 euro gibi bir şey veriyordum sanırım.

Ama en mantıklısı gittiğin ülkede uzun kalacaksan orada hesap açtırıp herhangi bir türk bankası iştirakinden o ülkede çekeceğin parayı açtığın hesaba yatırmak. Yine 2012 yılında İş Bankası'dan 2000 euro civarı para çektim tek seferde, 20 euro gibi bir rakam ödedim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu hesap işletim ücreti almayan banka var mı çakallığını yapcam da ondan önce şuna güzel bi cevap verebilcek var mı

googledan hesaba para yatıcak. parayı yurtdışından çekicem. yurtdışına çıkmadan tüm işlemlerim için tek banka olsun istiyorum euro hesabı ve vadesiz mevduat hesabı var zaten iş bankasında. bitane de iş için açıcam

ama şimdi gidip iş için olan hesaba fatura matura bağlayamam. zaten yurtdışında farklı bi çözüm b ulurum heralde ona.

parayı kesmicek yurtdışından da rahtça euroya çevirip alabilceğim banka hangisidir acep ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...