Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

100. yıl logosu

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

direkt ayı bu eheh

gs yönetiminin yaptığı büyük bir ayıp. logoları internet sitesine koydular taraftara seçtirdiler oylama yaptılar sonra sonucu beğenmedik kendimiz yaptırcaz diyip resmen sallamadılar taraftarı. sonra da gidip bunu yaptırdılar. yani yazık ve ayıp

o sitede çok daha güzel logolar vardı ankette. mesela 1. sini benim bi ark yapmıştı. sol taraf 1905teki logo sağ taraftaki günümüzün logosu ikisini bir çizgi ayırıyor- birleştiriyor. oldukça anlamlı ve güzel bence
Sosyal ağlarda paylaş

atki,polar gibi kiyafetlerin uzerinde guzel duruyor.biraz nba deki takimlarin logolarina benzemis ama guzel olmus.ama logolar birseyi anlatmali aslanin kuyrugu 100 ün sifirina girmesinin bir anlami yoktur sanirim.gorunumu guzel ama anlamsiz olmus.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 01 Ocak 2005 19:14 tarihinde demiş ki:
said:
horacegoesskiing, 01 Ocak 2005 14:16 tarihinde demiş ki:
çok fenaymış. ama tabi kara para aklama işleri bunlar bi yandan. öle herkese yaptırmazlar

şu kara para hakkında biLdikLerini anLatsan da öğrensek

haLa merakLa bekLiyorum anLatacakLarını ?[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

logo 13 formanın altında marka etiketi gibi olabilirmiş. çokta güzel olurmuş. Logo 6 da GS nin kimliğine yakışır bir 100. yıl logosu olabilirmiş.

bjk nin 100. yıl logosu sağlamdı ama bu 15 logodanda :)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
2005 teki en kötü gününüzün 2004 teki en iyi gününüzden çoook daha mutlu , sağlıklı , sevinçli vesaire vesaire geçmesi dileğiyle.

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

hakaten ya bende şimdi izliyorum. bu adamı nasıl sevmezler anlamıyorum[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
2005 teki en kötü gününüzün 2004 teki en iyi gününüzden çoook daha mutlu , sağlıklı , sevinçli vesaire vesaire geçmesi dileğiyle.

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

bu logo pokemonların logosuna benziyor :)[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...