Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motoru elimize aldık

Absolut

Öne çıkan mesajlar

babacim abso bu olay bana bizim (f)u hatirlatti

turkiyede satilan 10. (f)tu ve hatali uretimdi
arabanin deismeyen parcasi yoktu ama adamlar arabayi deistirmediler varmi boyle salakca birsey

gs nin macinin galibiyetini kutlayacaktik alsancaka gidiyorduk(izmir) toplandik

boyle trafik vicik vicik gidis ve donus yolunun arasinda kocaman bosluk vardi eskiden

orda (x)le nokta donusu yapmistik sonra direksiyon hidroligi bosalmisti direksiyon kafasina gore donuyordu

neysea birazcik duzelmisti bizde eve gitmek zorunda kalmistik :(

yetmedi 20.000 den hangi arabanin trigel kayisi kopar soyleyin allah askina ya sacmalik

simdi senin yaziyi okuyunca aklima geldi tek iyi tarafi aldigimiz fiyattan 750 milyon yuksege satmistik :) arabayi 7.500 e almistik 8.250 ye satmistik :P[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

oha, yuh, çüşşşş diyecem aklıma da bir şey gelmiyor daha yoksa yazardım bol bol.Sen bunu sanayide mi yaptırıyosun yoksa serviste mi? Servisteyse hiç acıma yak ortalığı derim ben.Bu ne falan de,şikayet etcem de.Fazla geciktirirlerse günlük yol parası bile veriyo adamlar
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
İUzun bir aradan sonra arabama kavuştum :) Pek bi dadlı gidiyor :) Bütün motor rektifiye olduğu, debriyaj vs balataları değiştiği için baya farketmiş. Tabi servis ufak bir dip not eklemeyi ihmal etmedi. Bu Turbo basıncı ile gene aynı olay olur ona göre :)
Bu arada bütün servis benim arabayı öğrenmiş. Herkes nasıl gidiyor vs vs soru yağmuruna tuttular. Servis yetkilisi bize 10.000 araba geldiyse bu sene bu ilkmodifiye olanı o yüzden herkes meraklı dedi :)[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

Bu turbo basinciyla oynaman buyuk fark yaratiyormu?

bende s40 t4 var kokledimmi onunu kontrol edemiyorum gerci ama:) bir fark yaratirmi?

said:
Absolut, 20 Aralık 2004 14:23 tarihinde demiş ki:
Vermem tabide tedirgin ettiler ya rahat basamadım demin :)
[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ya japonyada belli sene sonra arabanın motorlarını değiştirmek gerekiyormuş kanunen. Çevre yasası yüzündenmiş gablia varmıdır bunun aslı ? Millet çıkma motorlar alıp getirio türkiye'ye :D Integra type-r motoru gibi.

[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 04 Ocak 2005 16:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...