Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Class önerisi

buw

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar simdi soyle bi durum var ... eger vampir end tap hot fln spec lenirse spd flnda alio ... ama defansif olmuo.. leather giyiyo heat lw lere karsi sicio ... evade i yok ... sadece thrust silah takabilio bu da demektir ki malice battler gibi bi cok duel wielder in taktigi silahlari takamio. ayrica level basina 3 str con dex 2 qui alio 6 yada 5 deil... bunun yaninda anlamsiz ozelliklerinden birisi claw dmg i resist edilemio (simdiye kadar lvl1 den lvl50 ye kadar resist edildiini goren duyan ya da bizzat resist eden olmadi) vampiir bana kalirsa tamamen stealther killer veya keep savaslarinda siege user killer olarak tasarlanmis (climb wall fln) spec edilirse defansif ozelliklerde alabilio ama o zmn da ofansif ten odun vermis oluosunuz. bu aynen soyle bi secim oluo .. merc te parry verip dual wield dan kismak gibi.. ama butun catacombs classlarina bi sekilde nerf gelir
aralarinda en basiti daha doorusu sadece towerlar icin dusunulmus valkyrie o da midgard da yine .. ( melee based bi realm a neden bu kadar cok hybrid verirler anlamiorum) bi de en salak olay Valkyrie ye tireless vermemisler warlock a vermisler (gimp)[signature][hline]Bafbof - Buffer Shammy - Merlin Mid
Ece - PvE Whore Sexiest Norse - Merlin Mid
Svigt - WTB Zephyr Dede - Merlin Mid
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 21 Aralık 2004 11:12 tarihinde demiş ki:
abi oyle zaten, "pulsing direct damage" diye bi spell koymuslar, speed gibi adam aciyo yerinde duruyo, yaldir yaldir geliyo sana dmglar

efektide makinali tufek ates ediyomus gibi, neyse ben accountu kapadim belirsiz bi tarihe kadar, hala oynayanlar dusunsun bana ne :D

arkadaşlar yeterli bilgi olmadan yorum yapmayın allahaşkına heretic in pulse i 6 sec.. o visual effect pulse nin kimden geldiği anlaşılsın diye TARGET OLAN kişiye kolaylık amacıyla yapılmış birşey... eğer o effect olmasa size kalabalıkta ilk büyüyü yaptıktan sonra kimin hiç durmadan dmg yağdırdığını anlamanıza imkan yok.[signature][hline]Stjoseph [Anatolian Knights]RR8L8 Paladin (Kay Albion)
Yettimgari RR3L9 Skald(Merlin Midgard)
Teddyybearr [Anatolian Knights] RR5L8 sorc (Kay albion)
Kebap [ROFL] lvl 50 3L5 Enchanter (Lancelot Hibernia)
Kokorec lvl 50 2L8 Druidbot (Lancelot Hibernia)
Kereste lvl 48 Animist (Lancelot Hibernia)

For Albion için!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün rr3 bi vampir le belki 10 defa duel yaptim. Endo debuff tamamen "i win". Attack başı 300 400 vurup bunu 2 küsür speed li silah gibi sallayan bi class. Claw attağını da ne bloke edebildim ne resist edebildim. Blok edenide goremedim.

Endo mu emmeden once slam atabilirsem ben kazaniyorum, atamazsam 0 end le dovusu devam ettiriyosunuz oda nereye kadar. Sonuç, muthiş bi solo class bence. Realm im hibernia olsa düşünmeden açabileceğim bir class.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

5 6 kez ilk vurusta oturtabildim ama bazilari kazanmaya yetmedi. Backstyle miss vesayre...[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nyrio, 26 Aralık 2004 16:23 tarihinde demiş ki:
bence vampiire her lvl 3 5 stats gelmesi anlamsiz, mythic direk demek istiyoki buffbot kullanin, yada herkesin botu warmis gibi dusunuyor, bence cok gereksiz bi olay.. sonucta buffbotu olmayan bi kisiyi vampiir havada karada alir

Oyle degil iste adamlarin self bufflari var ben mercle ve BBumla leirvikte birçok kez 1v1de vampiire yenildigimi bilirim ki bazilarinda dirty trick %25 ignore pain falanda kullandim

Ama bazi vampiirlerde hpmi %70den assagi dusuremiyo mesela su anda kayda en yuksek rpye sahip vampiir(lvl 40-22k rp :) teketekde hpmi yarilayamadi hicbir zaman demekki spec ve itemda baya onemli[signature][hline]

[Bu mesaj Sethlor tarafından 27 Aralık 2004 03:51 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sethlor tarafından 27 Aralık 2004 03:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Reaver la o dediklerinizi hep kesiyom tabi purgeleri yoksa :)) bazı oluyo 4 tankın arasından çıkıyorum twf ile ama gel görki mercin chargena karşı bşey yapamıyorum ama tempimi bitririsem hedefim fg indirmek çünkü twf3 2250 dmg ve soulsquelch 250 dmg and lifedrain ve birde banelord bir dmgı varmız onu tam çözemedim bide çok hoş yain eğlenmek istiyosan reaver derriim gerçi ben levi aşığığım[signature][hline]Trulath Bloodancer Reaver 5l0
Sosyal ağlarda paylaş

selam arkadaşlar
ben hep bunu bilir bunu söylerim: malesef Türkiyeden tank oynanmaz. Oynayan oynadığını sanır. Bu söylediğim US server için EUlari bilmiyorum.

Şöyleki; Türkiyenin en iyi ping zamanında 200 ping ile oynuyoruz. Elin yabancısı 50 ping ile oynuyor. Bu ne demek: rvr de stick olduğun ve kesmeye çalıştığın caster yada healerin poposuna takilip combat bitene kadar yakalayamak veya style vuramamak. hele 8v8 ise yandi grubun. Oyle kombatlarim olmuştur ki tek swing vuramadan 1.5 - 2 dakika caster kovalayip kendi supportumun birer birer öldügünü gormusumdur. Elin yabancisi stick sprint ile arkana yapistimi sittin sene kacamazsin. Bu nedenden oturu karakterinden gerçek verimi alamazsın. Mercler bir derece sanslilar çünkü chargeleri var spd 4 ile kacana yetisebiliyorlar.

bakiniz shield slam ornegi: baglantin 3 yesil. healeri slamladin. style vuruyosun. sticksin. 9 sn gecmek uzere stun kalkacak. stun bitmeden sprinte bastin. zaten stick idin. healer kacmaya basladi. target is too far away. gecmis olsun.

Ranged bir class öneririm.[signature][hline]Qal 50 Armsman 8L8
Qalzzzz 50 Sorc 7L8
Sosyal ağlarda paylaş

Hele stealther oynarken 10 m den gordugun adamin yanina gidip PA yeme ihtimalin yuksek oluyo hatta yiyiosun yani pingler yuzunden, mage en avantajlisi derim bende.[signature][hline]|R.I.P| sularmı yandı ? neden tunca benziyor mermer? Bu bir lisan-ı hafidir ki ruha dolmakta, Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta.|[/b]-[Koli Basili(msn)]-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qal, 01 Ocak 2005 02:33 tarihinde demiş ki:
selam arkadaşlar
ben hep bunu bilir bunu söylerim: malesef Türkiyeden tank oynanmaz. Oynayan oynadığını sanır. Bu söylediğim US server için EUlari bilmiyorum.

Şöyleki; Türkiyenin en iyi ping zamanında 200 ping ile oynuyoruz. Elin yabancısı 50 ping ile oynuyor. Bu ne demek: rvr de stick olduğun ve kesmeye çalıştığın caster yada healerin poposuna takilip combat bitene kadar yakalayamak veya style vuramamak. hele 8v8 ise yandi grubun. Oyle kombatlarim olmuştur ki tek swing vuramadan 1.5 - 2 dakika caster kovalayip kendi supportumun birer birer öldügünü gormusumdur. Elin yabancisi stick sprint ile arkana yapistimi sittin sene kacamazsin. Bu nedenden oturu karakterinden gerçek verimi alamazsın. Mercler bir derece sanslilar çünkü chargeleri var spd 4 ile kacana yetisebiliyorlar.

bakiniz shield slam ornegi: baglantin 3 yesil. healeri slamladin. style vuruyosun. sticksin. 9 sn gecmek uzere stun kalkacak. stun bitmeden sprinte bastin. zaten stick idin. healer kacmaya basladi. target is too far away. gecmis olsun.

Ranged bir class öneririm.

bu olay beni hasta ediyodu. skald oynarken kırmızı endurance bufflı shaman oluyordu hep grupta. sürekli sprint halindeyim. mezz ediyorum mesela birini. /stick olmama rağman ilk vuruştan sonra "too far away" ya da stili vurmuyodu. sinir[signature][hline]Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Armsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald of Tough Luck
Beathrix the Spiritmaster of Tough Luck
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sethlor, 29 Aralık 2004 17:40 tarihinde demiş ki:
Reaverla fg indiremezsin kolay kolay ralari ve dmgi yetmiyo :)

TWF 3 warsa adamda direk 3vs1 falan yarıyo, yani beni yardı 3sb 1 thane kaynadık adama twf3 açtı pbaoe lifedrain attı twfden kaçmaya çalışan snareli olduu için adam stickim 50 style koyuyo we eleman direk yarılıyo[signature][hline]uyumak istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Zerker dmg ı hakkında sorusu olan bir arkadaş vardı, LA nerf öncesi bi resim deil bu. Zaten 2h girmiş.

http://home.macau.ctm.net/~paulopan/daoc/2k2.jpg

verilen infoda şöyle;

base qui
10%damage
10%style damage
no haste
banespike
5.6spd 2h

Kastırıp link haline çevirmedim kusura bakmayın artık.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...