Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Class önerisi

buw

Öne çıkan mesajlar

Paladinle oynadim merclede oynadim armsman,scout vede inf denemelerim oldu hatta ice wizzi mde wardi ama bence bana göre merc derim :D bak imzama :D[signature][hline]Daoc : }{an©e® -> L50 Mercenary Albion/Kay
Lineage II : }{an©e® -> LvL 21 Warior/Kain

[Bu mesaj Hancer tarafından 21 Aralık 2004 02:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyle zaten, "pulsing direct damage" diye bi spell koymuslar, speed gibi adam aciyo yerinde duruyo, yaldir yaldir geliyo sana dmglar

efektide makinali tufek ates ediyomus gibi, neyse ben accountu kapadim belirsiz bi tarihe kadar, hala oynayanlar dusunsun bana ne :D[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

Mid de savage dan daha iyi damage veren grup tank i gormedim ben. Tripple dı bilmemneydi. "Total bs" hesabı.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

warr dmglari savage dan cok daha fazla ... ayrica chain giyiyo hp si yuksek ve ws si oyundaki en yuksek ws olabilior.. warr cok odun dersen hic bosuna tank kasma derim. savage larin en buyuk problemi ws problemidir. elmaira(rr7) nin template li full buff li ws si su anda 1670 civarinda ... warrior o sekilde 2300+ lara cikior ... hp side 2500 civari olabilior. slamden soraki mopain li dmglari zaten kimse tartisamaz. hele bi de trollsen uf uf uf ama svg warrior a gore daha eglenceli olabilir neden dersen.... olurda 3 atak veya 4 atak yaparsan tanklar haric bi cok class a one shot cekebiliosun yuksek rrlerde aazinin suyu akio yani. ama ayni isi warr lada yaparsin yuksek rank te.[signature][hline]Bafbof - Buffer Shammy - Merlin Mid
Ece - PvE Whore Sexiest Norse - Merlin Mid
Svigt - WTB Zephyr Dede - Merlin Mid
Sosyal ağlarda paylaş

Birde 2h savage diye bir kavram var, ben savage olacak olsam 2h giderim. Nerf geldi falan hikaye hala crit başına 1k vurmayı becerebiliyorlar. diyer classlar 1h ile bikere vurana kadar bunlar 2h ile 2 defa salliyorlar. 8man gruplarda caster almak için daha iyi class düşünemiyorum.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hepsini gordumde myhtic yine durduk yere overpowered char icat etmis vampiirler cok abarti classlar olmus

Endtap lifetap clothspeed muthis dmg saglam defans tam bir olum makinasi bi casterin pesine takildimi buffli ve iyi itemli ise oldurmeden olmez umarim en kisa zamanda nerflenir :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Energy ve fire a karsi cok dayaniksiz diyorlar acaba nereye kadar.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dariel, 23 Aralık 2004 22:59 tarihinde demiş ki:
Birde 2h savage diye bir kavram var, ben savage olacak olsam 2h giderim. Nerf geldi falan hikaye hala crit başına 1k vurmayı becerebiliyorlar. diyer classlar 1h ile bikere vurana kadar bunlar 2h ile 2 defa salliyorlar. 8man gruplarda caster almak için daha iyi class düşünemiyorum.

2h silahla nasil caster almayı düşünüyorsun? 2h silah yavaştır. sen vurana caster saglam harcar seni. ilk vurusun zaten bladeturn e gidecek.[signature][hline]Arinna - Ranger
Sosyal ağlarda paylaş

Spartan, savage class ını tanıyorsan bu soruyu sormaman lazım. 2h ile sıradan bir tank ın 1h silahından daha seri vuruyor, self haste i var. O noktadan bahsettim bende.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dariel, 24 Aralık 2004 12:42 tarihinde demiş ki:
Spartan, savage class ını tanıyorsan bu soruyu sormaman lazım. 2h ile sıradan bir tank ın 1h silahından daha seri vuruyor, self haste i var. O noktadan bahsettim bende.

oynadım savage evet. o açıdan düşünmememiştim, haklısın.[signature][hline]Arinna - Ranger
Sosyal ağlarda paylaş

2h yavas, ama speed bonus we kendi speed bufiyla en yavas silahlari bile 2sn ye indirgeyebiliyo, bende oynadim 2h savage, sonra sildim gerci..ama 2h svg 1hand herhangi bi char a yakin hizda vuruyo ve tabiki cok yuksek dmglarla, caster oldurmek icin cok etkili oldugunu bizzat biliyorum, tek problem shield li adamlar.[signature][hline]|R.I.P| sularmı yandı ? neden tunca benziyor mermer? Bu bir lisan-ı hafidir ki ruha dolmakta, Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta.|[/b]-[Koli Basili(msn)]-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...