Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

US WoW somebody help!!!

Pagan_Angel

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle forumu bu tarz yardım acil falan şeklinde thrdlarla konu dışına çevirdiğim için ayrıca özür dilerim...
Ama beyler gerçekten kafayı kırmış durumdayım betayı kaçırdık birisi us keyle europe a geçiş yapamazsın diyo birisi usa da yaşıyan cc sini kullanabiliceğin bi yakının olması lazım diyo birisi gamecard lazım diyo pre-order verdim europe şubat başı bekliyoduk resmi açıklama geldi şubat sonu dedi blizz abi eyw dedik zaten order cancelled olmuş bi dünya küfür bastık vs ve en sonunda öperim böle aşkın ızdırabını şeklinde uzaktan bi tanıdıktan wow getirtmeye karar verdim sorunum şu şimdi aslanlar gibi wow box ım us dan geldi diyelim eyw install ettik oyunu sorunsuz oynamak için gerekenler nedir? (sistemden bahsetmiyorum) turkish cc le oynayabilirmiyim birisi turkish cc olur proxy değiştirmen lazım diyo ölemidir? öyleyse nası proxy değiştiricem bilen birisi tüm bunlara açıklık getirebilirse çok sevinicem şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pagan_Angel, 03 Ocak 2005 00:36 tarihinde demiş ki:
Öncelikle forumu bu tarz yardım acil falan şeklinde thrdlarla konu dışına çevirdiğim için ayrıca özür dilerim...

hiç özür dileme. senin gibi konu açan bi yığın kişi var. git onların konularını oku. 30dur tamam bu son, kısaca anlatın. ayrıntılı anlatın, şöyle anlatın diye konu açılıyo. arat, bul, hallet işini.[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 03 Ocak 2005 01:44 tarihinde demiş ki:
said:
Pagan_Angel, 03 Ocak 2005 00:36 tarihinde demiş ki:

hiç özür dileme. senin gibi konu açan bi yığın kişi var. git onların konularını oku. 30dur tamam bu son, kısaca anlatın. ayrıntılı anlatın, şöyle anlatın diye konu açılıyo. arat, bul, hallet işini.

Ya şimdi öncelikle eski forumlardan sorumun yanıtını bulamadım olayada biraz noob kaldıgım için böle bi başlık açmak zorunda kaldım artı özürü senden dil yetkili arkadaşlardan diledim sen muhatabım dilsin ve yardım almak amaçlı açtıgım bu thrda gelip ukalalık yapma hakkını sana vermiyorum kimse zorla okutmuyo sana dimi ne yani başlıkmı battı? ayrıca "somebody help" yazıyo benim okuyabildigim kadarıyla "gelin ukalalık yapın eziklik yapın laf sokun (pardon laf sokmaya çalışın)" yazmıyo ingilizce bilmiyosan np msn veriyim insanlık namına çalıştırırım seni ayrıca herkes kendi sınırlarında kalsa çok daha kullanışlı ve gerçekten faydalı bi forum olucak görüşündeyim teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Birincisi sen şubat sonu demişsin ama avrupada nezaman çıkacağı belli deil muhtemelen şubat başında çıkar.Eğer ozamana kadar bekleyebilirsen wow sitesinde bi form var onu doldurup (hiç acc. yaratmamış olman gerekiyor.) american key ini avrupa keyine dönüştürebilirsin.Ayrıca böylelikle final betada da yer alabilirsin.Yok ben amerikada oynıcam diyosan eğer amerika adresli bi kredi kartın yoksa ki sanırım yok prepaid game card alman gerekiyor. Onu da kullanabilmek için sanırım bi amerikan proxysi ile bağlanman gerekiyor siteye.Bu son kısım hakkında pek bi bilgim yok ama önceki postlarda bayaa bi bahsedildi.Sen en iyisi avrupa da başla amerika kasar.[signature][hline]EU Closed Beta
NE Druid : Solas
Human Warlock : Drago
Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 03 Ocak 2005 02:22 tarihinde demiş ki:
sticky olarak yukarıda FAQ duruyor zaten.

buraya kadar sanırım senin sorununu çözdük. şimdi sana insanlık dersi vermek olsun büyüklerinle nasıl konuşman gerektiği olsun, edep terbiye olsun karışmam, bu ailenin bileceği iş. ama bi foruma geldiysen, öncelikle yeni kullanıcılar için yazılan yazıları okuman gerek ki balonun daha patlamamış. ondan sonra forumda kim olduğunu bilmeden insanlara laf atmaman gerektiğini hatırla.

Birincisi zaten karışmam dil seninde bildigin üzere karışamazsın ki kimse kimseye karışamaz neyse ya bu kadar klişeleştirebilmene inanamıyorum şu msjı ikincisi kendinden büyüklerle nasıl konuşulması gerektigi ap ayrı bi konu ama bunu öğrenmeye ihtiyacım oldugunu sanmıyorum burda yaş muhabeti falan yapmıcam ama yaşça senden büyük olduguma eminim en azından ailemle birlikte yaşıcak yada ailemden bişiler alıcak yaşı geçtiğimi biliyorum balon olayınada cvp vermiycem hf arkadaşım (bundan sonra ne yazarsan yaz muhatabım dilsin)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Abyss, 03 Ocak 2005 02:22 tarihinde demiş ki:
Birincisi sen şubat sonu demişsin ama avrupada nezaman çıkacağı belli deil muhtemelen şubat başında çıkar.Eğer ozamana kadar bekleyebilirsen wow sitesinde bi form var onu doldurup (hiç acc. yaratmamış olman gerekiyor.) american key ini avrupa keyine dönüştürebilirsin.Ayrıca böylelikle final betada da yer alabilirsin.Yok ben amerikada oynıcam diyosan eğer amerika adresli bi kredi kartın yoksa ki sanırım yok prepaid game card alman gerekiyor. Onu da kullanabilmek için sanırım bi amerikan proxysi ile bağlanman gerekiyor siteye.Bu son kısım hakkında pek bi bilgim yok ama önceki postlarda bayaa bi bahsedildi.Sen en iyisi avrupa da başla amerika kasar.

Verdiğin bilgiler için çok teşekkürler ben şubat 25 diye okuduma eminim nerde hatırlamıyorum ama umarım yanlış anlamışımdır yada yanılmışımdır sonuçta wow bi diablo dil yani oyunu alim hemen xp kasiyim vs olayı olmadıgını düşünüyorum eger şubat başıysa şimdiden pre-order yapmak çok daha mantıklı geldi bana peki bildiginiz pre-order yapan güvenilir bi site varmı? amazon kesinlikle yollamıyo gameload dan yapmıştım daha öncede oyun aldıgım için güvenilirliğinden ve hızından emindim herşey yolunda gidiyodu item cancelled olunca orası cinnet geçirdim anlıcan:)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben wow u amerikaqda ki bir arkadaşıma aldırttım.Us Web sayfasından kayıt oluyordum 4 adet cc yi kabul etmedi. Sebep olarak North America cc si geçerlidir dedi. Bende gene o arkadaşa ödettim. Yani bu tür işler sıkıntı yarattı biraz. Ayrıca US Serial key ile EU Serverında oynamak için iki kere forumunuda doldurdum ne bir evet cevabı geldi nede hayır onuda hep tınlamadılar. Efendi Efendi us de oynuyorum şimdi :)[signature][hline]---------------------------------------
www.selcuk.tc & [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 03 Ocak 2005 09:29 tarihinde demiş ki:
Bin defa sorulmus sorulari Arama kullanmadan, sticky okumadan soran; bunlara yonlendirmeye calisanlara da ukalalik yapan balonlu uyelerden gina geldi artik.

bu msjlar beni gamerlık kariyerimde nostaljik bi gezintiye çıkardı eskiden aoe oynarken mesela odaların girişine No Noob No Lager No Moron yazardık bundan sonra forum açtıgımda No Moron diye belirticem bu ilk msj daha balonlu üyeyiz balon bi patlasın nooblugu bi atalım:)
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben Ebay.com dan oyunu aldim. odeme yaptim 1 saat icinde Cdkeyim mailime geldi.
daha sonra www.worldofwarcraft.com a girdim
orada acc acarken hata weriyor.
explorer proxy ayarlarina bir amerika proxysisi koydum we turk CC ile aldim. 1 aydirda oynuyorum hic bir sorun yasamadim
yanliz ACC Create ederken US proxy kullanman lazim. hatta US bir proxy war elimde werebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...