Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dream Band

Eternal

Öne çıkan mesajlar

her ne kadar dream theater hakkındaki bu yorumları görünce çileden çıksamda bende yazmaya çalişiyim ( o kadar zorki) bir
kaç dream team:

steve vai - gitar
paul gilbert - gitar
simon phillips - davul
billy sheehan - bass
vokal - tim owens
klavye istemez bu kadroya haha
--------------------------------
zakk wylde - gitar
kk downing - gitar
scott travis - davul
steve digiorgio - bass
sebastian bach - vokal
jens johansson - klavye
---------------------------------
marty friedman - gitar
jon schaffer - gitar (marty ile anlaşırlarsa ölümcül bişey olabilir)
mike mangini - davul
ville laihiala - vokal
tony levin - bass
---------------------------------
stanley jordan - gitar
mike stern - gitar
ray riendeau - bass
pat torpey - davul
fantastik oldu bu haha

ve son olarak dream theater kendileri dream team , birlikte çaldıklarında muhteşem bir uyuma sahipler , grup hakkında yeterli bilgisi olmayan arkadaşların atıp tutmasını kınıyorum..
özellikle mike portnoya kasıntı , duygusuz tarzı lafları ayrıca kınıyorum.[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 03 Ocak 2005 22:15 tarihinde demiş ki:
istediğin kadar kına
bu mike portnoyun kasıntı olduğu gerçeğini değiştirmiyor ki.

ben sizi çok kınıyorum istediğim kadar kınadım şimdi fikrinizi değiştirin yada fikriniz nedir bakın hah nası kınadım ama demiyorumki ?
niye yorum yapma gereği duyuyosun anlamadım ? attığım mesaj benim fikirlerimi yansıtıyo bana göre kasıntı değil hadi bakalım şimdi sen beni kına kasıntı diye sonra ben sonra sen ....
nereye kadar yani yersiz gereksiz tartışma başlatmayalım.[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

grubu seviyorum yada sevmiyorum dersin, orası senin fikrindir, karışmam zaten karışamam ve saygı duyarım

ama kasıntı olmadığını söylemek zenci olduğunu söylemek gibi bariz bişey[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 03 Ocak 2005 20:46 tarihinde demiş ki:
Vokal - Anders Friden (In Flames)
Gitar - Jesper Stromblad (In Flames)
Gitar - Bjorn Gelotte (In Flames)
Bass - Peter Iwers (In Flames)
Davul - Daniel Svensson (In Flames)

al sana hayalimdeki grup.. :)

Güzelmiş baya bu =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

Bakın adama ne kadar kasıntı derseniz diyin adam 1 numara , dunya devi kendi dalının en iyisi.. Tarzı diğil dediğiniz jazzından ,metaline kadar her turlu müziğe uyum sağlamayı bilen bir baterist siz nederseniz diyin benim fikrim ve harbiden adamı iyi bilenlerinde aynı olcaktırki adam efsane hemde yasayan efsane. Ne senin in flames inin cılız bateristi nede o 12 saındaki çocuk ondan iyi diğil :)
Ayrıca ark çok doru sölemis ; Dream Theater sergiledikleri uyum sayesinde vede gecmişleri , bugün yaptıkları seylerle bence baslı basına efsane bi grup zaten..
Dunyanın en iyi müzik okullarından birinden ezik bunlar diye atılıyolar(gerceği adamlar derslere girmemeye baslıyo ondan) sora bu efsane çıkıyo.. Bu Newtona fizik bilmiyosun demek gibi bişi olmuş tabi hocaların hepsi dumur ehue :D - Hikayenin ne kadarı doru bilmiyorum tam olarak :)[signature][hline]Blind Guardian
Eğer organize olabilseydim çok tehlikeli olurdum...

Sosyal ağlarda paylaş

tamam ya sen insan sarrafısın bi kaç videosunu izlemişsin anlaşılan çözmüşsün adamı..
duygusuz ya kasıntı adam kız kaldırmak için davul çalıyo
hahaha akşam akşam hiç gülüceğim yoktu.[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

dream theater a kötü demiyorum ki
ruh yok diyorum sadece
yoksa adamların hepsi virtüöz buna da bişey demedim zaten
p.s. if bateristine laf atmayınız lütfen, kendi tarzının en iyilerinden o.[signature][hline]I leave you, negative behind
Sosyal ağlarda paylaş

neye dayanarak duygusuz diyebiliyosun adamlara onu bi söylermisin ?
ayrıyetten virtiöz enstrümanına en iyi şekilde ruhunu, duygularını katabilen bunu tekniğin kusursuzluğuyla bütünleştirenlere denir ama sen diyosun adam virtiöz sonra duygusuz ? kendinle çelişiyosun yada virtiöz ne demek bilmiyosun of ne diyimki sana[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

Zaten bu kadar sememin sebebi kimin ne kadar iyi çalıdığı diğil yoksa al 12 yasındaki ...jr ne pis bateri çalıyo :) okadar elektro çalan adam var ama petrucci kadar döktüremiyo... Hele bi lost without you dinle bi... hepsini dinle sora söle ne diceksen :)[signature][hline]Blind Guardian

Sosyal ağlarda paylaş

Gimli biraz blues'cusun galiba:)
Açıkçası ben de (Klavye)[signature][hline]I walked the avenue till my legs felt like stone;
I heard the voices of friends vanished and gone,
At night I could hear the blood in my veins,
Just as black and whispering as the rain;
On the streets of Philadelphia...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ryan, 03 Ocak 2005 22:28 tarihinde demiş ki:
neye dayanarak duygusuz diyebiliyosun adamlara onu bi söylermisin ?
ayrıyetten virtiöz enstrümanına en iyi şekilde ruhunu, duygularını katabilen bunu tekniğin kusursuzluğuyla bütünleştirenlere denir ama sen diyosun adam virtiöz sonra duygusuz ? kendinle çelişiyosun yada virtiöz ne demek bilmiyosun of ne diyimki sana

sen asıl virtüözün ne demek olduğunu bilmiyorsun. virtüöz (ü ile yazılır) ilgili muzik enstrumaninda, butun tekniklere teorik ve pratik anlamda hakim olan demektir. duygularını katmakla alakası yoktur ki satriani, vai gibi virtüözlerin dışında çoğu (malmsteen, portnoy, petrucci) duygudan yoksundur. neresinin duygusuz olduğunu da söyliim: adam drummachine gibi çalıyor, herşey tam tonunda, bir metal bateristi gaz şarkıda zile o gazla hızlı vurur, yada slow şarkıda bagetler davula dokunur resmen, ama portnoy yok öle herşey dum dum dum çalcak, drummachine ya[signature][hline]I leave you, negative behind
Sosyal ağlarda paylaş

Drum Machine diyince eski (yani Steven Adler'dan sonraki) Guns n Roses bateristi Duff McKagan geldi o adamı hiç sewmiyorum Steven Adler baba...

Virtüöz dersek te Prince'in 27 enstrümanı tam anlamıyla virtüöz gibi çaldığını bilio muydunuz?..[signature][hline]I walked the avenue till my legs felt like stone;
I heard the voices of friends vanished and gone,
At night I could hear the blood in my veins,
Just as black and whispering as the rain;
On the streets of Philadelphia...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 03 Ocak 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
sen asıl virtüözün ne demek olduğunu bilmiyorsun. virtüöz (ü ile yazılır) ilgili muzik enstrumaninda, butun tekniklere teorik ve pratik anlamda hakim olan demektir. duygularını katmakla alakası yoktur ki satriani, vai gibi virtüözlerin dışında çoğu (malmsteen, portnoy, petrucci) duygudan yoksundur. neresinin duygusuz olduğunu da söyliim: adam drummachine gibi çalıyor, herşey tam tonunda, bir metal bateristi gaz şarkıda zile o gazla hızlı vurur, yada slow şarkıda bagetler davula dokunur resmen, ama portnoy yok öle herşey dum dum dum çalcak, drummachine ya

evet bu yorum artık kopardı olayı senin neden ne kadar anladığında ortaya çıktı tamam hoca haklısın sen hadi iyi akşamlar..

*hell's kitchen mırıldanarak bu threadden ayrılır*[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

Dream Theater'a gelince, bence pavyon grubu hiç hazzetmiyorum müziklerinden, bireysel olarak çok başarılı adamlar ama müzikleri dediğim gibi hoş gelmiyor kulağıma[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz - Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

...infernalın yazdığı seye cvp olarak....
Merak etme Portnoyda onu yapıyo... sarkıya duruma gaza göre vurusunu ayarlıyo.. Yoksa padişah olmusun ama adam olamamısın demek gibi bişidir bu :) Allaşkına sırf haklı çıkmak için iddalasmayalım :) butun yıl gider bu ruh olayı :)
Bu arada Jukka ve Thomas da Power Metal bi grubun üyeleridir :) onu söliyimde :D[signature][hline]Blind Guardian

[Bu mesaj obacan tarafından 03 Ocak 2005 22:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ryan, 03 Ocak 2005 22:41 tarihinde demiş ki:
said:
Infernal_Reborn, 03 Ocak 2005 22:37 tarihinde demiş ki:
sen asıl virtüözün ne demek olduğunu bilmiyorsun. virtüöz (ü ile yazılır) ilgili muzik enstrumaninda, butun tekniklere teorik ve pratik anlamda hakim olan demektir. duygularını katmakla alakası yoktur ki satriani, vai gibi virtüözlerin dışında çoğu (malmsteen, portnoy, petrucci) duygudan yoksundur. neresinin duygusuz olduğunu da söyliim: adam drummachine gibi çalıyor, herşey tam tonunda, bir metal bateristi gaz şarkıda zile o gazla hızlı vurur, yada slow şarkıda bagetler davula dokunur resmen, ama portnoy yok öle herşey dum dum dum çalcak, drummachine ya

evet bu yorum artık kopardı olayı senin neden ne kadar anladığında ortaya çıktı tamam hoca haklısın sen hadi iyi akşamlar..

*hell's kitchen mırıldanarak bu threadden ayrılır*

hangi sözlüğü açıp bakarsan bu tanım yazar
kimin ne kadar anlayıp anlamadığı belli
tavi sevdiğin grubun kasıntı olduğunu öğrenmek hayalkırıklığına uğratıcı bir duygu olsa gerek[signature][hline]I leave you, negative behind
Sosyal ağlarda paylaş

said:
obacan, 03 Ocak 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
Vala Purple Hazeyi dinledim koptum ya ... adam nası bi gaz veriyo ya harbi pcyi camdan attırırı sora basını sağ sola vurursun sora bişiğleri daha kırarsın ehue hala gaz olmaya devam edersin resmen öle bi gaz :D
adam asmış abi oyle bir gaz dinlemedim ben dur dergilere biraz daha asilayim acip su sarkiyi.[signature][hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...