Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GERÇEK VİKİNGLER

Ren

Öne çıkan mesajlar

Beyler!

Soydaşlarım!

Öncünüz olarak ben dış dünyaya açıldım ve sizler için bin altınımı feda ederek bir çatı oluşturdum.

Neden domine edeceğimiz başka topraklar var iken burda birbirimize ayar veriyoruz?

GELİN VALHALAYA DOĞRU BİRLİKTE YÜRÜYELİM

not: oyunda çok az kişi var, epik bir oyun değil(BİZ VİKİNGLER SAVAŞA EĞLENİR GİBİ GİDERİZ), itemler için skill istiyor vs. guild kuruldu ama şu an 5 istekli viking erkeği alabiliyor. sonra upgrade yapmamız lazım. upgrade için de crystal lazım o yüzden şu linkten kayıt olursanız iyi olur.

http://www.gronenland.co.uk/?r=8314

guild hall of famede 52. sırada.

baltanız keskin yüreğiniz sağlam olsun.

Sosyal ağlarda paylaş

başta ben de öyle oldum. arenaya falan girdim resmen bi bana bi ona vuruyo bu ne biçim combat lan fdsfsd dedim çıktım. sonra böyleyse hp fullerim salakları yenerim dedim ve geri dönüp paraya para demedim.

günde max 20 savaş yapabiliyomuşuz.

sonra map açtım baktım şehirler var yürüdüm diğer şehirden kılıç aldım. bi baktım kırmızı dalgası var skill istiyo takmak için.

sonra skilleri buldum para ile skill aldım. taktım kılıcı. yarın olsum ağızlarına vurucam herkesin.

şimdi quest yapıyorum tavernden ama hiç okumadım daha ne diyor. maksat adam kesmek. yatarken de işe bırakır yatarım.

hmm lumberjack falan olup daha fazla mayış alabiliyomuşuz işten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...