Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hiç düsündünüzmü ?

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

ben kesin evleneceğim heralde...
en azından öyle gözüküyor..
yalnız çekilmez bu hayat..Birisi olmalı derdini anlatacak,
acını mutluluğunu paylaşacak.
Eee etrafımda tam anlamıyla böyle biri
olmadığına göre şu an evleneceğim insanı
harbiden tanımıyorum :-)[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
Üstüne Şehir Örten Şehir
www.heavymetaltr.com/forum
Sosyal ağlarda paylaş

oha mayhem +bi milyon hatta 1 hiç bööle bi thread beklemiodum yani benzer şeeleri düşünüorum kaç gündür youn olarka herkesle konuşuorum artık her kızla tanışmaya konuşmaya tanımaya çalışıorum abazalıktan deil evleneceim kız olarak bakmıorum olaylara doğru kız olarak ondan her kızı tanımaya çalışıyorum neden olmasın diorum zaten bunalımda gibiydim hala ööleyim bissürü olay yaşadım bu sene öösden soora üniversiteye girdim her bi olay başka bi sorunu beraberinde getirdi her bi bokum var üniversitede ii bi bölüm bi arkın sahip olabilecei en ii ve geyik arklar hem üniversiteden hem de eski okuldan son 2 aydır mutsuzum ve hayattan zevk almıorum sadece dooru düzgün bi kız bulamadıım için şu yaşıma kadar gerçi daa 18 yaşındayım ama tak etti canıma bıktım artık en fazla 1 ay süren ilişkilerden düşünsenize lan bi kız bana en fazla 1 ay katlanabildi çevremde 7 yıldır birlikte olanlar var yuh yani kıskanıorum çaktırmıorum ama kıskanıorum deli oluorum sürekli o...pu kızlarla beraber olmaktan yani yuh threadin ilk mesajına +1 yane ne diim biraz daa okumaya çalışçam belki bişiler daa yazarım[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

+1 canım. cok haklısın bisiy derdim ama burasi uygun degil neyse. msn ekle dostum derlesek :D[signature][hline]Msn:[email protected]|Icq:172734901
Mail:[email protected]|Resimleri:Mayh3m'in resim arsivi
Sözlük:Haqan (kimdir, nedir, ne değildir?)
Dj Oldugu Radyo:Radio Darkage (Tıkla Dinle)
Websitesi:http://www.darkage.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

Birisi şöyle diyordu ''Bizim işimizde ne kadın ne kızın adı ne sanı bellidir nede yüzüğü nede hisleri nede idealleri...Bizim işimizde sadece iz bırakmamak ve tanınmamak gereklidir..Eğer evlilik diyorsanız bizler şeytanla evliyiz..''

Ahaha ne yaratıcı laftı hangi filmdi unuttum[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sheref, 27 Aralık 2004 18:21 tarihinde demiş ki:
düşündüm de benim evlenmek istediğim

hem zeki, hem güzel, hemde yaşamayı bilen bir kız..

e yani imkansız :P

ben hatunun zeki çevik ve ahlaklısını severim..[signature][hline]AAL'05
[Bu mesaj karakedi tarafından değişti.. değiştirili... değiş... değiştirlllllll..]
(nihoohoh dün mumları üflerken dilek diledim)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...