Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vatan bilgisayar

ObuzHapsever

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

uğraştırmazlar yatar 1 haftaya paran

sana 1 iş oluyorsa onlara 3 iş oluyor öyle düşün. eticarette en sikko iş iadelerle uğraşmak.

tabii canım o tarz iade prosedürleri çok oluodur standart hallolur yani. onunla da uğraştıracak değiller artık. daha fatura kesilip teslim edilmiş bile değildi ürün sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

Ashes2ashes said:

ya ben charge back istedim bana gidin firmayla aranızda halledin biz karışmayız demişlerdi ondan sordum

bundan sonra emdikleri sütü burnundan getiririm o bankacıların o zaman

kim onu diyen ya?

dur ben bizdekilere sormaya çalışim bi

edit: evet abi. yurt içi ve dışı visa master ve amex ler için u.arası chargeback kuralları geçerli. ve bkm ile bağlantılı işliyor. dedim ki "bankadan bankaya değişir mi?" olmaz öyle şey dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun. bu sefer halledersin umarım sorunsuz. ben garanti hesabımda "bekleyen işlem" ve "dönem içi işlem" aynı tutarı steam için çekilmiş görünce çift çekim sanıp chargeback yaptım. halbuki izi kalıomuş belli süre sadece "bekleyen" kısmında.

tabii esas alışveriş iptal edilmiş oldu, steam de "credit card fraud" diye accountu kapattı lksadjas

1 ay da ben uğraştıydım geri açtırmaya
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

DA2019 said:

toggie said:

Gencler yazdık iste amazon'dan hızlı kargo ile hem daha ucuz, hem acx 2.0, hem de daha cabuk alıyorsunuz. cuma gunu kargolanan urun carsamba elime gecti.

taksit yapacam derdiniz yoksa tatava yapmayın basın gecin.

Bu mu?

http://www.amazon.com/gp/product/B00NVODXR4/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

İstanbul'a gönderilmiyor diyor. :(

Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

İstanbul'a gönderilmiyor diyor. :(

Sorry, this item can't be shipped to your selected address. Learn more. You may either change the shipping address or delete the item from your order.

inventus da asus stokda şu an, evga acx2.0 da 14.11 de girecek. fiyatlarına bir bak evga da ön siparişte şu an
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...