Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabancı Telekom aka Turk Telekom Tekeli bitince

MrMedia

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
bknz amerikadada birçok şirket var rekabet ile ucuzlamış sanırım :)
bana kalıyorki bayağı telekomisyon açılırsa 56k beleş falan olur cablede çok düşer hızlanır falan..[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
WindShade, 25 May 2003 23:05 tarihinde demiş ki:
burdaki benim kullandigim shaw firmasini aradim bu konuda konustum dedim herhangi bir planininiz var mi
yetkiliye bagladilar
2004 baslarinda burdaki hizmetin aynisini 2 sene icinde vermeyi planladiklarini ve bu islere 2004un baslarinda basliycaklarini ayni kanadada oldugu gibi tum ulkeye yayarak
10mbit baglanti vererek fiyatinin belli olmadigini soyledi
ben sevindim tabi
Shaw.ca[hline]Hepsi Gercek...!!!

fiyatları belli olmasa bile enazından 10mbit bağlantı alınabilecek yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

kanser oluyoruz burda son 1 kac gundur hurriyeti ac
git dus al gel yemek ye sigara ic belki acilmistir
baydim ama
10bmit baglanti burda 25 dolar
bi kac sirket daha var adamlar olayi asmis
mesela gidip ehliyet alicaksiniz
adam sana form veriyo doldurucaksin bi bakiyosun email adresini vermek zorundasin yoksa ehliyet yok sana :) bune
bizim ulkede boyle olur mu acaba
kablo tvyi goruceksiniz olayi ASMIS bilgisayar ekraini gibi ordan izliyon gibi bisi uydudan download ediyo receivera boyle dehsetengiz bisi isallah bizimkilerde boyle olur da
burdan icqdan dosya yollmaka icin iskenceler biter allahimya
birkainda ttnete kufur edem biraz surda :)
bana 1milyar fatura gelmisti zamaninda uo oynarken en hareretli donememizdi babam 2 gunde kablo getiritmisti eve :)[hline]Hepsi Gercek...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Adiemus, 25 May 2003 23:47 tarihinde demiş ki:
Beterin beteri var şükretmek lazım.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
bundna beteri zaten netimizi olmaması zaten netlen tanısmayan bir toplumada koymaz netsizlik.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi diyelim internet baglantimiz yava$ , alt yapi bu kadarina izin veriyo , e kardesim bari biraz sagduyulu olun degil mi ?
Kablo sirketini aradigimda kac kere oranin caycisiyla konu$tugumu bilirim ben , zihniyet meselesi .

Biraz da bizde suc var esasinda , hic sesimizi cikarmiyoruz ya durun bakalim , belki su cezairdeki hatlarin gitmesi bizim lehimize olurda ba$ka alternatifler arar TT (pollyannacilik oldu biraz ya ...)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 25 May 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
Ben Bizim muhtara gittim imza toplıyalım diye adama söyledim filan toplayka cart curt diye adam dedi Yaşın kaç dedi 19 dedim ben tam 12kere topladım dedi Kablo tv için olmadı sen toplayınca gelicekmi.E bende dogal olarak tamam haklısın dövme moduna geçtim sd.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry

Selamlar,
hadi sizin oturduğunuz yer sapa kalıyor dedik ben mecidiyeköyde oturuyorum yan binada kablo tv var ve tüm apartman imza toplayıp 2000 yılının ortalarında baş vuru yaptık ve kablo tv geldi :) geldi ama 3 ay önce geldi yaklaşık 2 senede anca yan binadan bize bi kablo çektiler bu süre içinde yaklaşık 60-70 kere gitmişimdir telekoma ve sonunda bağlattık keşke yakında taşınıyor olmayıp rahat rahat tv seyredip nete girebilseydim :)
taşınıcağım yerde kablo vs yoksa bombalamayı düşünüyorum orayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Osi de Uo oynaker Lag lı bir sırada 2 elemanla geyik yapmaya başlamıştım adamlar benle dalga geçtikten sonra ne bağlantı kullandıklarını yazmaya başladılarda. Bir tanesi ben normal adsl aldım filan diordu 712K bağlantısı varmış. 1mbit alıcam önümüzdeki ay diyordu ben tabii 56k ile derhal mekanı terkettim :)[hline]What if the prophecy is true.
Isn't it worth to fighting for?
Isn't it worth to dying for?
Sosyal ağlarda paylaş

telecom özelleşsin ozaman zaten elindekileri tutmak için ii hizmet verir merak etmeyin.Rakip firmalarda adam çekmek için herşeyi yaparlar artık :)[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...