Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Honor ( Thriliıus mudu neydi sarkısıdı )

bravecik

Öne çıkan mesajlar

Haha ben o zamannarda yeni orenmistim uo yu nası oynanıo onu cozmeye calısıodum o samannar olympos wardı girmek icin kasmısıtm bi de giremiodum bole o sarkıyı dinneip gaza geliıodum daha cok deniodum ama sonund amoderator lerin yardımıyla girmistim :)[hline]-Kemal abi sana gunun esprisini soluyum mu
-Sole canım
-Abi seni erman aradı
-Hangi erman lan
-Superman abi hahah ne komiim ama hahah
-Lan ben senin kacma lan kacmasanaaaaa !
Sosyal ağlarda paylaş

efendi Thrillus'un şaheseridir, hala uo güneri anmak istediğimde açar bir dinlerim.. :)

"Samwise, Duke siz arkadan dolaşın, Absolut sen benle gel.."

8-)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajlı Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Kan kan kan iste kan
Bugün alicaz can, cani eskiyadan
Masum kani akitmak yanina kalacak mi ha?
Silahsizlara saldirmak kolay, saldir bana!

Cani ruhun artik cehennemde
Huzur bulursun artik, yanarak belki sen de!

Rom, sira sende.

Süper şarkıydı ya ilk dinlediğim gün geliyor aklıma da yerden kalkamamıştım =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi 2 sene önceki topic i neden uplarsın kardeş bide link veriosun
allah aşkına 2 seneye o şarkıyı hatmetmiştir brave
arıyo olsan uplasan bişi demicemde nebulanın dl sayfasında oldunu bilmeyen kaldımı ben onu bilmiyorum[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber... NOW I'm gone...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 21 Aralık 2004 20:19 tarihinde demiş ki:
Kan kan kan iste kan
Bugün alicaz can, cani eskiyadan
Masum kani akitmak yanina kalacak mi ha?
Silahsizlara saldirmak kolay, saldir bana!

Cani ruhun artik cehennemde
Huzur bulursun artik, yanarak belki sen de!

Rom, sira sende.

Süper şarkıydı ya ilk dinlediğim gün geliyor aklıma da yerden kalkamamıştım =)

hikayesini bilmiyorum ama güzel şarkıydı :D
bide şu rom kım oluypor?[signature][hline]Gercekci ol,imkansızı ıste

Sosyal ağlarda paylaş

hikayesini gönüllerin kaymağı abso ya sormak lazım[signature][hline]I am lost in the black chamber.There's no way to turn back. I'm possessed by the old creature who has planned all to take my soul. Too late for me, in my hands, in my head. He is in me, my soul is lost in his black chamber... NOW I'm gone...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelfire, 21 Aralık 2004 22:18 tarihinde demiş ki:
abi 2 sene önceki topic i neden uplarsın kardeş bide link veriosun
allah aşkına 2 seneye o şarkıyı hatmetmiştir brave
arıyo olsan uplasan bişi demicemde nebulanın dl sayfasında oldunu bilmeyen kaldımı ben onu bilmiyorum

iyiki uplamis arkadas bilmeyenlerde bilmis oldu en azindan herkes bilmez nebulada oldugunu[signature][hline]Kendercik içmiş içmiş ve demişki: diş fırçasıyla kendimi yaraladım ya...

AAL'05 - Alkolik Ayyaşlar Loncası "2005

yesil ejderha...[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

Hikaye demişsiniz, bu şarkı HorseLords'dan Thrillus'un pk lara karşı yazdığı bir şarkı işte.

HL da adı geçenler Steel Samwise Duke Absolut .

Katil olarak sayılanlar, Azazel, Dark, Eskiya, Intikam, Amalord.

Rom da, sonradan Nebula'da developer cQ olarak tanıyacağımız HorseLords'lu şahsiyet =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Medicten sonra uo diye bir oyunla karşılaşmıştık... Bizim medicteki dark-dr filanda vardı... Girdik filan oyuna bende bilmiyorum tabi default seçim yerinden medic seçtim nickimi Sharpshooter yapmıştım. Blood Orcs olmuştuk çok iyi hatırlıyorum Dark liderdi eşkiya filan vardı kendimize kamp yapmıştık boş bir orc kampını.(hatta bir orc cesedinin içine potion depolamıştık :) ) Dark bana runebook getirmişti sevindirik olmuştum filan...

Ne günlerdi ya :)[signature][hline]Bana yağmuru anlatma, yağdır.
[/b]

Wow:Hordish Manner

Hellnar - Über Orc Paladin (level 69)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ben sonradan katıldım HL'ye Asis Nasseri ile birlikte ama
who will defend Britannia, if not HorseLords? lafını özümsemiştik kısa zamanda , sonrasında Duke'e de ulaşamaz olduk gerçi.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
i don't want a teenage queen,i just want my m-14.
Sosyal ağlarda paylaş

Duke bir ara benim hala GM olduğum Elan Realms'ta tekrardan başlamıştı HL tayfasının büyük bir bölümüyle beraber, ama deneyimle sabittir ki, UO artık eski tadı vermiyor.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

"I believe that sex is a beautiful thing between two people. Between five, it's fantastic." - Woody Allen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...