Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fani dünya, aldi gencecik yasimdan 72 saat daha...BATSIN BU DÜNYA!

mono

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar dun gece itibari ile 2 gundur kendime mesken tuttugum Moonglow mageshop mahalinde OSI aynasizlari tarafindan "tinerci diye" tutuklanip 72 saatlik kodese atildim...

evet belki 2 gündür hardcore sekilde begging skilli macroluyordum kabul, fakat sorarim osi ye, ekmek parasi bile kazanamiyorsak nasil tutunacagiz Sosaria'da?

hele bi cıkim mapustan o zaman bombalicam o shop u..buyuk belaya bulasti osi bu sefer tum taksim tinercilerini getirip basmassam glow mage shopu...

ps. ehe 48 saatlik begging skilli yaklasik 25-40k lik bi gelir sagliyo macro ile onu ogrenmis olduk :)[signature][hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

allah kurtarsın kardeş
bizim arkadaşlarda minocu mesken tutmuştu ama orayıda basmış polisler

neyse bunlar kaçmışlar haber verdiler çıksın intikamını almak için bekliyoruz diye[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

neter, 07 Eylül 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
dur gidip soyuniim o zaman
Prawler, 12 Kasım 2004 14:05 tarihinde demiş ki:
katılarabilitem
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hilikus, 23 Kasım 2004 17:57 tarihinde demiş ki:
gm fisher arkadaslarla da konustum midye dolmacilar tezgahindan yardim alicam..

haha iyiydi bu :P
akşam akşam güldürdün
bülent ersoyda seni güldürsün[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...

[Bu mesaj kermit_frog tarafından 29 Kasım 2004 21:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
hilikus, 23 Kasım 2004 17:45 tarihinde demiş ki:
arkadaslar dun gece itibari ile 2 gundur kendime mesken tuttugum Moonglow mageshop mahalinde OSI aynasizlari tarafindan "tinerci diye" tutuklanip 72 saatlik kodese atildim...

evet belki 2 gündür hardcore sekilde begging skilli macroluyordum kabul, fakat sorarim osi ye, ekmek parasi bile kazanamiyorsak nasil tutunacagiz Sosaria'da?

hele bi cıkim mapustan o zaman bombalicam o shop u..buyuk belaya bulasti osi bu sefer tum taksim tinercilerini getirip basmassam glow mage shopu...

ps. ehe 48 saatlik begging skilli yaklasik 25-40k lik bi gelir sagliyo macro ile onu ogrenmis olduk :)

kardeşim elin düzgün ayağın düzgün topal mısın değilsin neden çalışmıyorsun.. bak şu simitciye yok yok o değil simitçi bıyıklı olan nasıl çalışıyor dimi ileri geri ileri geri maşallah..
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...