Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynadiginiz Tavsiye Ettiginiz Sınıf nedir?

Prophecy

Öne çıkan mesajlar

Vallaha oyuna başlarken bana da KARUS ol dediler , "neden ?" dedim . "Çok güçlüler de ondan , savaşları hep onlar kazanıyor . "dediler. Tam bana göre , vallaha ben kötü gün dostuyum , ben trcihimi madem öyle diğer yönden kullancam diyerek elf oldum . Anlıyacağın tercihte kişiliğinde önemli. Her rpg de elf oyna , her oyunda elf karakter seç gel burda orc ol . Vallaha archer ım memnunum , eğer insan olursan beni bulabilirsinde yardımcı olmaya çalışırım . Clan içinde kendi tercihini kendin yap dostum .
http://forum.paticik.com/view.php?id=102918
bu da benim clan şartlarım uyarsa beni bul . Ama lütfen açarsan assasian aç clanda ona ihtiyaç var.
Sosyal ağlarda paylaş

Önceki yazdıklarımdan utandıgımdan olsa gerek cevap vermemisim hayret,harbiden milletin küfür ettigi kadar varmısım ya ne gıcıkmısım :-p

Kobe bencede senin tercihine kalmıs,yani diabloda barbarla oynamayı seven bence buradada barbar oynar,gelipte mage oynaması abest kacar.

Assasian güzel,baslangıc icin iyi olabilir bencede.
Sosyal ağlarda paylaş

Aybi Bu dusunce tüm turkleri saydi bizim cafede ben orcum herkez insan diorlarki orclar cok insanligi ben kurtarcam huleeyyyn !!!ben dogruycam orclari diyio.Gaza gelio Cz ye gelior ben karsısına cıkıyorum hehe dalıo zannediorki ayni cafedeiz dalmıcam cat cat bir Spike Bir Trust Herif Mefta :)) sonra gelio lan nie öldürdüm iki saat dır dır edior :)[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN