Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Değiş Tokuş > Benim BF4 e karşılık...

Dei

Öne çıkan mesajlar

Aga alıp da bu düşmeler zamanında rezil olup, sıkılıp, bi daha da yüzüne bakmadığım bu accountumu, diablo 3 le falan değiştirmek istiyorum agalar.

oynamadığın diablo 3ünüz var, ama bf4 de oynamak mı istiyorsunuz? hemen bu gece bir yolunu bulur değiş tokuşu yaparız agalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Dei said:

Aga alıp da bu düşmeler zamanında rezil olup, sıkılıp, bi daha da yüzüne bakmadığım bu accountumu, diablo 3 le falan değiştirmek istiyorum agalar.

oynamadığın diablo 3ünüz var, ama bf4 de oynamak mı istiyorsunuz? hemen bu gece bir yolunu bulur değiş tokuşu yaparız agalar.

ben varım hesap bilgilerimi alayım eve gidince yapalım
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle yapabiliriz kankalar, ben size hem bf4 olan origin, hem de 90 mage ve 90 warrior, ikisi de twisting nether da, karakterleri olan bir wow acc i vereyim eğer ki accountunuzda mop var ve sırf belki ek paketi alırım lan düşüncesindeyseniz eğer.
Sosyal ağlarda paylaş

agalar, hiçbirinizden cevap gelmedi. dh ye yazdım. da değişmek istediğim account un ne cd keyini alabiliyorum ne de identification card ot bok. sadece gizli soru cevabı. ama bir yandan da hiç bf4 oynamak istemiyorum ya lan. değişem mi?

hakkaten bilemedim mantıklı mı, o yüzden size soruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...