Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurdum insanı

Gunn

Öne çıkan mesajlar

Genelleme yapmıyorum da başlık kendini anlatıyo zaten.
Alttaki site özellikle aranıp bulunmamıştır, aradığım bi şarkıya bakarken tesadüfen karşıma çıkan bi site, gayet rahat işteki bilgisayarımda da açık olabilirdi ya da çoluk çocuk yanımda olabilirdi.
uyarı: aşırı küfür içermektedir

http://www.abaragambi.com/review.php?sid=3795
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 28 Aralık 2004 22:28 tarihinde demiş ki:
Bu yorumları yazanlar internet ve bilgisayardan zerre kadar anlamayan, yeni model cep telefonlarına gülşen-of of u mp3 şeklinde koyabileceklerini duyan ve bu vesileyle o siteye giren, genelde siyah ceket siyah pantolon köesli ayakkabı kombinasyonu ve tesbihle gezen günümüz ne idüğü belirsiz kurtlar vadisi özentisi gençliği...

nedense yıllardır forumda yazan bişeye bu kadar katılmamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

wtf demekten kendimi alamıyorum.[signature][hline]elvyn jimi hendrix - purple haze i anlatırkene...
elvyn says:
mp3 ünü indir manyak bir şarkı bana teşekkür edeceksin oha falan olacaksıon gebereceksin gitarın tellerini koparmaya çalışacaksın duvarlara tırmanacak bilgisayarı camdan ağapğıya attıktan sonra kafanı duvaralara vuracaksın yetmeyecek gazzzzz...
Sosyal ağlarda paylaş

bu insanlarla CS falan oynamak zorunda kalırdık eskiden sunucu sayısı azken ve orjinal oyun gerekmezken.. oyun ortamında düşünün bir de...[signature][hline]Nefr, 01 Ocak 2003 20:13 tarihinde demiş ki:
Bi de benim takkem kaldırılsa bile solucanımın şapkası kalsın mümkünse, onun da ayrıca hastasıyım ehü.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar kopmuş..
Bende bi link vereyim bunu yazıldığı yerde okumuştum zamanında belki bir çoğunuz görmüştür ama baya kopuk bişi :)

Uyarı !!! Şiddetli küfür içeren bir konudur uygun olmıycak ortamda açmamanız önerilir.

http://geyik_team.tripod.com/forum.htm

[Bu mesaj mrtolga tarafından 29 Aralık 2004 12:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...