Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Juan Fran Gitti ! ! !

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Onlarda en az bizler kadar düşünmüştür heralde bu konuları.
Bi karları olmazsa kimse böyle bi aptallık yapmaz heralde,her zaman olduğu gibi isanların bilmedikleri bişeyler var bence..[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !
CHE
Brook[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forgiver, 26 Aralık 2004 12:04 tarihinde demiş ki:
bence fatih sonkaya dünyanın sayılı defans oyuncularından...

eh rakipler için kesin öle ... bir beşiktaşlı olarak ben fatih sonkayaya kadar saymayı biliyorum [signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim

[Bu mesaj tunch tarafından 26 Aralık 2004 18:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 26 Aralık 2004 11:58 tarihinde demiş ki:
fatih sonkayayı bir maçta sattınız ya helal valla beşiktaşın son yıllardaki en iyi sağbeki be.

Demekki 1 maçta satılacak adam...

kalitesini 1 maçta gösterdi..[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adam yaktı bizi...
iyi oynadığı bi maç gösterin...

Uefa'da yaktı bizi adam...

Ayrıca sergen ne alaka...Adamı istemiyoz die takımıda sattırdınız walla...

Cidden iyi çarpıtıyosunuz..helal olsun...[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

iyide insight yani herkes iyi oynasa sirf bu adam yuzunden bunlar basiniza gelse anlarim dedigini ancak takimda iyi olan bir adam bile yoktu parma macinda.en onemli hatayida fatih sonkaya yapinca herkes maglubiyetin verdigi sinirle ona yukleniyor.fatih sonkaya'nin cok iyi alternatifleri elinizde varmis gibi bu adami bir macta asmak hem mantikli degildir,hem de taraftar olarak yanlis bir davranistir onu diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

bir maçta değilki be güzel kardeşim. kontrolsüz dalıyor ceza sahası içi-dışı farketmiyor. pozisyon hataları geç pas vermeleri. bir sürü - özelliği var.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

Bak zamanında analizini yapmışız ve haklı olarak eleştirmişiz...
said:
insight, 17 Aralık 2004 12:23 tarihinde demiş ki:
başta eleştirilecek kişi defansta sağ kanatta oynayan 25 Numaralı (kalas) oyuncumuz Fatih Sonkaya...2 penaltı yaptı ancak 1 tanesi çalınan o da ramazanın kurtardığı...veyada parma'nın atamadığı diyelim..

Tüm bjk camiası aynı görüşte...Takıma zarar veren birinin barındırılmaması lazım...
Konuştuğumuz klüp bir asır devirmiş olan BJK!!!...hatalar tahammülümüz yok artık...
Mahalle takımı değiliz Hadi 5 hata yaptı adam olur falan...
said:
Nukem_Verite, 27 Aralık 2004 11:53 tarihinde demiş ki:
fatih sonkaya çok odun ya

cidden oldun adam..Defansın sağında çok ağır..Pas gecikmeleri var...vs.vs...
ve daha bi sürü şey...

Fran'dan önce onun gönderilmesi gerekirdi ama gönderilmedi.. [signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!

[Bu mesaj insight tarafından 27 Aralık 2004 12:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nindalf, 25 Aralık 2004 00:01 tarihinde demiş ki:
Ronaldo ve Kaan dobra da gittiyse vay bejeke'nin haline. Zarar mı dersin kayıp mı ...

Neyse Hayırlısı bejeke alemine....

bir bjk yi düz yaz ne bu bejeke febe mi diyoz biz bu 1 . 2. kaan bi işe yaramıyo ronaldda sakattı enson o kadar önemli değil geçen kadroyu kurdum 2 tane 11 çıkıyodu bunu bilin...[signature][hline]HeRKeZ KaZaNMaK iÇiN oYNaR
aMa HeRKeZ KaZaNaMaZ
SeN KaZaNMaK iÇiN oYNa...

msn= [email protected]
e-mail= [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

aşağılama yok. o kısaltmaların nasıl okunduğunu bildiklerini bize göstermeye çalışıyolar sadece :)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

Sosyal ağlarda paylaş

o yıldızları getirmek çok büyük risk. bak galatasaray getirdi başarılar elde etti ama ekonomiside çöktü. türkiye ligindeki kulüp yöneticilerinin ilhan cavcav gibi davranması gerekiyor. adam günü kurtarmayı değil klübü kurtarmayı düşündüğü için şu anda en iyi durumda olan klüplerimizden birinin başında.

şimdi diyeceksiniz fenerbahçede van hoydonk (tam yazılışını bilmiyorum yanlış anlamayın) alex (bakın bunun biliyorum düzgün yazdım :) ) seyretmesi zevk veren oyuncular. ama gelin görinki verilen paraların karşılığını bu sene veremediler. carew avrupanın sayılı liglerinin sayılı klüplerinde oynamış bi futbolcu ama takımın genelindeki uyum sorunu ve psikolojik bazı sorunlar sebebiyle çok fazla katkı sağlayamadı. o yüzden kılayvırt hessılbenk vs. vs. alınabilicek futbolcular dedik. onlarıda getirip aynı hüsranı yaşayabilirdik. çok daha büyük bi maliyetle hemde.

ayrıca o futbolcuların piyasası düşmüşken carew şu durumda bile alıcı bulur pozisyonda. buda olaya iyi yönden bakmak için bi sebep.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

Sosyal ağlarda paylaş

said:
sunthewhich, 27 Aralık 2004 23:16 tarihinde demiş ki:
hasselbank, rivaldo, kluvert gibi alınabilecek büyük yıldızlar varken, takımı kimlerle doldurdular. Şu sezonun bir an önce bitmesini istiyorum, yoksa sinir manıma birşey kalmayacak taraftarda.

Onların bide nazı var..
Şu an elimizde onlar ayarında bi careW var..Onuda barçaya satıcaz...
Adamlar iyi para veriyo karşılığında 1-2 oynucu alırsak fazla fazla yeter bize..

Bu arada Nouma istanbul'da görüşmelere başlanmış..%90 alırız..Klüp içinde iyi olur...Mansızlada anlaşırsak CareW karşılığı alacağımız oyuncular kârımıza olur.!!!...

Bekleyip görelim hayırlısı olsun.....[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...