Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dubai 'den elektronik

paspatur

Öne çıkan mesajlar

ben aldım. belli başlı şeyler çok ucuz. telefon mesela. ya da ps4. diğer benzeri elektronikler de ucuz ama bazıları için çok fark yok, garanti dışı kalmaya değmez.

iphone tarzı türkiyede çok tutulan ve pahalı zımbırtılar ile uçurum var ama.

internete istediğin elektronik alet ve dubai price diye yaz çıkar zaten. o çıkana 100-200dirhem daha ekle işte mağaza fiyatı diye.

asıl böyle eminönü gibi biryer var, ama çok sahte mal da oluyormuş. en iyisi pek anlamayan birisiyse bir de mall lardan almak.

dubai mall a gitsin. hayvan gibi bir yer. istediğini bulur orada.

dil açısından da sorun çıkacağını sanmam. zaten çoğu software açısından başka dile çevirebiliyorsun, telefon, ps4 filan. ama laptop alacaksan belki arapça klavye olabilir, ki genelde ingilizce harfler de yazılı olur arapçanın yanında.
Sosyal ağlarda paylaş

Yurt dışından bence elektronik vs almayın.

Neden:
1- S3'üm 3 kere arızlanadı, 3'ünde de garanti imdadıma koştu.
2- Laptopum garanti süresi bitmesine 1 ay kala (ki yaklaşık 2 sene hunharca kullandım) 4 kere arızalandı, aynı marka son model yenisi ile değiştirildi.
3- Headset'im 1 ay kullandıktan sonra kulaklık ve mikrofon bölümleri arızalandı, garantiden yenisi geldi.
4- Aldığım takım elbise 6 ay sonra sökülmeye başladı 2 sene garantisi olduğu için para iadesi geldi.

Size bu şekilde tonla örnek sayabilirim, bozulabilecek şeyleri mümkünse almayın, sigaradır, alkoldür, parfümdür rahatlıkla alabilirsiniz.

Edit: Ha dersen ki bu yarı yarıya daha ucuz, garanti ve arıza masraflarını da kurtarır, alın o zaman tabiki.

Edit2: Ya bu arada şimdi farkettim de ne alsam bozuluyor, ya ben kullanamıyorum ya da artık hiçbirşeyi sağlam yapmıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...