Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LG G Flex

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

İşletim Sistemi Android 4.2
İşlemci Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800
Çekirdek (CPU) 4
İşlemci Hızı 2.26 GHz
Ekran Teknolojisi Curved P-OLED
Ekran Boyutu 6.0 inç
Ekran Çözünürlüğü 720 × 1280 px
Grafik İşlemci Adreno 330
Bellek (RAM) 2 GB
Dahili Depolama 32 GB
Ön Kamera 2.1 MP
Arka Kamera 13.0 MP
Çift Hat Yok
Wi-Fi Var
NFC Var
GPS Var
LTE (4G) Var
HDMI (MHL) Yok
Bluetooth Var
FM Radyo Var
Boyutlar 81.6 × 160.5 × 8.7 mm
Ağırlık 177 gr.

Evet, ne diyorsunuz bu cihaz için? Sadece yamık ekranı var sanki? Kıyaslamada falan G2 daha iyi.

edit: http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/LG-LG-G-Flex/1008456/.html burada satışa çıkmış.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

kath said:

Neyi kurtarıyor bükülebilen olması ile onu anlamadım ben :D

başka bükülebilen ekranlı telefon biliyor musun?

bilmiyorsun. oradan kurtarıyor işte.=)

Sen böyle kendin sorup kendin mi cevaplıyosun hep Levie ?
Al buyur bükülebilen telefon

Ben şunu demeye çalıştım bükülebiliyo olması pek bi avantaj / fiyat olarak pahalı olmasını gerektirecek bişi değil şu an içğin aksine ucuz olmalı ki insanlar tercih etsin ve arge ile daha iyileri yapılsın vs bence.
Sosyal ağlarda paylaş

kath said:

Sen böyle kendin sorup kendin mi cevaplıyosun hep Levie ?
Al buyur bükülebilen telefon

Ben şunu demeye çalıştım bükülebiliyo olması pek bi avantaj / fiyat olarak pahalı olmasını gerektirecek bişi değil şu an içğin aksine ucuz olmalı ki insanlar tercih etsin ve arge ile daha iyileri yapılsın vs bence.

valla okuduğunu anlamamak önemli bir özellik olsa gerek. internetten arayıp milyonda bir tane olan telefonu bulabilirsin. ama bunu özellikle mobile geek olan adamlar haricinde sokaktaki kimse bilmez, kendim sorup cevaplamamın sebebi de bu zaten.

telefonun fiyatını artıran da bu zaten. adamlar bir tek bizde var bundan diyip pazara yüksek fiyatla sokma hakkını görüyor kendinde.
Sosyal ağlarda paylaş

@Mrlevie
Boş bir cümle kurmuşsun, yorum yapınca biz okuduğunu anlamayan mı olduk ? Teessüf ediyorum. Var işte Samsung'da da adamlar nası bi tek bizde var desin ? İki gün sonra bu da girer TR pazarına sokaktaki adam da gayet iyi görür tanır, 2 tane telefon modelini biliyor olmak için geek olmaya gerek yok, özellikle samsung cayır cayır reklam yapıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...