Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

26.500 dolara gerçekte olmayan "ada" satın aldı

Bloodscalp

Öne çıkan mesajlar

Valla parası fazla olanlar için iyi bir oyun yapmışlar fakirleride unutmamışlar maraba olarak görev yapabiliyorlar bu oyun ne öle kurşun falan diyo nasıl bir ouyn uo gibimi diycem ama tenolojik uo galiba kurşun falan yaratıklar değişik kısaca bilgi verse biri :) yılbaşı ikramiyesi çıkarsa oynarız :) alırız bi ada[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

Ooo görüyorumki çok azınız sanal dünyadan, hatta daha spesifik olmak gerekirse mmorpg'lerden kazanılan paranın farkına varabilmiş.

İnsanlar (Türkiye'de de bunu yapanlar var) 3-5bin dolar kazanıyor her ay bu oyunlar sayesinde. Kimisi bir ekip kuruyor item, para vs.. kasmak için ve bunu e-bay gibi yerlerde satıyor. Yeterince akıllıca hareket ettiğiniz taktirde 5bin $'ın çok çok üzerine çıkmanız içten bile değil.

Kazanılan para sanal değil dostalar, gıcır gıcır yeşil $..

Hemde yapılan tek yatırım, oyun parası + acc parası + elektrik ve internet masrafı. [signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW : Hordish Manner Forum[/b]

[Bu mesaj Qui tarafından 26 Aralık 2004 20:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslinda becerebilecegimi bilsem hergun 3 saat yollarda ıse gıdıp gelecegime bu tarz bir sistemde calısarak evimden cıkmadan altimda donumla oturup cayımı kavemı ıcerken bi taraftanda para kazanabilsem super olurduda ben beceremem kalirim ac sefil ortalikta....

Hayaller ... hayaller...[signature][hline] Bursa'daki sinema rehberiniz
Sosyal ağlarda paylaş

sanıldığı kadar kolay değil.Tek başınıza ayda 5k dolar kazanabileceğinizi sanmiyorum ya da en azindan duzeli olarak her ay.Ama derseniz Çindeki gibi lineage cafe açarim çalıştırırım 13-14 yaşındaki cocuklari saati 2 dolardan adena kastiririm onu bilemem.
Müthiş zaman ve sabır istiyor.Günde en az 12 saat bilgisayar başında kalmaniz lazim be hergun yapildiğinda pek de saglıklı görünmüyor.Artı oyunuda iyi bilmeniz en azindan para farmi için bile yuksel lvl'li chara ihtiyaciniz var.Amator olarak bir kaç aydan fazla para kazandirmaz sistemli olursa Qui'nin dediği gibi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım birşey var kayıt olurken istemiyorlar oyunu da oynayabiliyorsun sanırım peki oyun içerisinde birşeyler kazandın para yatırmadan o şeyleri paraya çevirebiliyor musun?yada nasıl para yatırıyorsun ? :) oyun ilgimi çekti indirdiğim mmorpg oyunlar arasında yerini alsın hazır almışken de bilgim olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

akliniz aliyormu adamlar oyuna yeni girenleri kara sokacak bir sistem yaparlarmi.
sistem kesin illa oyuna parayla birseyler alarak basliyordur cok ileriki safhalarda is ticarete dokulebilir.
bu arada bende adami yakinda acik arttirmaya sokuyorum beklemedigim bir arz ile karsilastim.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda olanları, o adanın ne kadar pirim yapıcağını bilmiyoruz, Belki adam oraya dungeon acıcak cıakn loot'un %20sini alıcak veya ne bileyim, ada oyun dunyasının en önemli velorite kaynağı falan olabilir oraya velorite cıkarma ve işleme complexi kuracak =)

Adam cidden karlı bir yatırım yapmış olabilir.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu oyunu bırak ben 2 sene önce uo dan baya para kazanmıştım.
bi meslek olarak görüpte grup kurma işi baya hoşmuş.
başıboş üniversite kuyruklarında bekleyen bilgisayar canavarı 5-6 genç bulup şirket kuracam. item kasıp satacam nihhaha.bu topic hayatımı değiştirecek belki :P ehuhe[signature][hline]i love this game!
Kitaplık dizaynı... Yaratıcılığınızı gösterin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 28 Aralık 2004 11:33 tarihinde demiş ki:
oyun 5 yıl daha devam etmediği sürece kara geçebileceğini sanmıyorum

Artık oyunların beta sürümlerinde bile ebay sitelerinden para yapılıyorken, bu adam 1 seneye kalmaz cebini doldurur :)[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW : Hordish Manner Forum[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Akıllıca fikir aslında zevkle parayı bütünleştirmek zuahah bide adamın adada isyan çıkıomuş kapitalism komünizm ayrılıkları bide orduya para yatır sonra ahuahu:D[signature][hline]"Sanal Dünyada paylaştıkça çoğalan 2 şey vardır biri hırs diğeri lagtır"
:hrr: Patavatsızlık yapmayın :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...