Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MANER POİNT İN YARARLARI NELERDİR???

DarkThunDer

Öne çıkan mesajlar

upgrade işine yarıyor olabilir. 380 mp yaptım +5 sekemden çıka biliyorum. e tabi bazı kurnazlıkları var. mesela kötü bi item alın bir miktarda cursedupgrade alın o kötü item patlayana kadar devam edin. o patlayınca normale kendi item mınızı yapın. bu olayı her uprade den sonra tekrarlaya bilirsiniz. benim ark bu şekilde +7 elemantal staff yapıp duruyor.[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

Size linki vericektim rahatlayın diye ama ko forumlarını yenilediler,hersey gitmis,
Konu aynen boyleydi;
Manner ne işe yarasın,fikirleriniz,görüşleriniz
Ayrıca areste 'Yarbeni' yi tanıyanınız vardır,orada 800 mp si vardı ve hicbir ise yaramadıgını söylemisti bana kendisi.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 27 Aralık 2004 17:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok öyle birşey!:) ama belkide vardır 2 kekkurukarkikae kestim 2 sindende çıktı ama 3 Hyde kestim hiç birşey çıkmadı. bu demek oluyor ki eğer mp buna yarasa bile her yartığın MP seviyesi ola bilir. kuerkeariea nınki düşük Hyde ın kide yüksek gibi. Nasıl FRP 20 lik sistemde (lvl ına göre) vurabilmek için ac var bundada böyle birşey olabilr:D Olayı biraz geniş düşündüm sanrım:D[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

Manner olayı tamamen lvl 35 den sonra millet bi işe yaradığını hissetsin. Nooblara yardım etsin, bu yardımın bi karşılığını alsın mutlu olsun diye yapılmış bi olaydır :)
Bi işe yaradığını ben kendi gözümle görmedim şu ana kadar...Ama çok rivayet var fatihin dedikleri gibi :)
yani şöle anlatayım manner 0 kende skeleton dan 300 küsür coin çıkıyodu ortalama şu anda 1500 manner var hala ortalama 300 küsür çıkıyo :D[signature][hline]Besmele çek...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GM-Azrael, 27 Aralık 2004 17:17 tarihinde demiş ki:
Manner olayı tamamen lvl 35 den sonra millet bi işe yaradığını hissetsin. Nooblara yardım etsin, bu yardımın bi karşılığını alsın mutlu olsun diye yapılmış bi olaydır :)
Bi işe yaradığını ben kendi gözümle görmedim şu ana kadar...Ama çok rivayet var fatihin dedikleri gibi :)
yani şöle anlatayım manner 0 kende skeleton dan 300 küsür coin çıkıyodu ortalama şu anda 1500 manner var hala ortalama 300 küsür çıkıyo :D

Valla benim arkadaştan duyduğum yüksek miktarda manneri varmış(tam nekadar olduğunu hatırlamıyorum)chitin çıkmış ve o arkadaşın sözüne güveniyorum.Ama bu onun şansına olmuş bir olay olabilir.[signature][hline]Bildiğimiz yerlerden uzakta,farklı bir boyutta,tanımadığımız akıllı ırkların;Kara Elf'lerin yaşadığı karanlık bir yer;Menzoberranzan...
Sosyal ağlarda paylaş

5 deli varmıs;
1.si Abi manner yuksekken upgrade daha sanslı demis
2.si Abi manner yuksekken daha iyi loot var demis
3.sü Abi manner yuksekken daha iyi gobset cıkıyo demis
4.sü Abi manner yuksekken miraseth daha güzel item veriyo demis.
5.si Abi manner yuksekken daha fazla abyssgem cıkıyo demis.

Bu 5 deli bi kuyuya tas atmıs,gerisini biliyosunuz zaten.
Deli kardeşliği :-p
Sosyal ağlarda paylaş

bence olay su loot ta sanırım yararlı urpg de sanmıyorum ve abbys gem dede hıc bır ıse yaramıyor bılıyoru cunkı ben abbys e ılkgıttgımde lvl ım 31 dı ve maner ın ne oldugnu bılmıyordum 7 tane gem den 2 tane chit cıktı bır anesı rogue helmet dıerıde warior pads yanı zıyan zıyan işler :D[signature][hline]impossible is nothing...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...