Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Baydı

-Kobe-

Öne çıkan mesajlar

Yeni başlamıştım halbukü biraz çok oynadım günde 4 saat felan takılıodum çalıştığım siteleri aksatıyodum.Genede oynuodum lvl 48 magician lvl 37 orc warior lvl 33 rogue vardı..Çok acaip sıktı çabukcak baydı oyun neden böle oldu ya yaratık kesmekten sıkıldım acaip..yaratık kesmekten başka bişi yapamıomuyuz bi pvp arenayı gidip ezikçe pvp yapıoruz o daha bi bayıyo bunların dışında bişi yokmu? yoksa bi daha girmicem oyuna.[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
İnnDir.com Editör
-------------------------------------------
Liseli Genç FB
ÖLÜM İLE YAŞAMI AYIRAN İNCE ÇİZGİ
SARİ İLE LACİVERTİ AYIRAMAZ Kİ

KADIKÖYDE SOSİSLER 6'LI PAKETTE SATILIR.
Sosyal ağlarda paylaş

çok sıkıldım gerçekten giriom bakmak için direkman çıkıorum..Partilere girip büyü atmaktan :([signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
İnnDir.com Editör
Liseli Genç FB

Sosyal ağlarda paylaş

lvl 25 de falan başlıyorsun bi Skeleton kesmeye sonra onun adı değiştikçe değişiyor. en son dragon tooht skeleton mu n e oluyordu. 3-5 tane boss var onun dışında yapacağın aksiyon ne olabilir ki. Cz de millet açmış milyon tane hack programı sözüm ona aksiyon yapıyor. Çok bayık oyun gerçektende. Anarchy Online falan deneyin 1 sene bedava diyorlardı en son.[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

Çıktım valla kolay günde diyorum ya 3 4 saat oynuodum artık oynamıom baydı gerçekten.[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
İnnDir.com Editör
Liseli Genç FB

Sosyal ağlarda paylaş

Wow'a başlıyabilirim.shadowbane olabilir,Ao olabilir EQ2 olabilir ve L2 bunlar arasında karar vericem kesinlikle baydı ama KNight online pvp namına bişi yok..[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
İnnDir.com Editör
Liseli Genç FB

Sosyal ağlarda paylaş

5 günde bu kadar lvl aldıysan herhalde arkadaşların sayesinde olmuştur . lvl 55 oldum olcam canım çıkıyor . Lag yüzünden de ölmemişsin kii hayret ......
48 mage ve diğerleri çok iyi yaaaaa hemde 4 saat oynamakla . Ne kadar salak bu kadar kişi yaaaaa , millet lvl 50 ama gelip 4x larla party yapıyor , sana gelse anlatsan da adam tek başına kasa . Boss lar ı öldürse , dungeonlarda en üst katlarda ki yaratıkları 2 tıklamada öldürse . Kale savaşını ve Lunar savaşlarını alsaaaaa.
Canım kardeşim şunu söyle önce alt yapı ile başladım elimden tuttular de anlayayım veya ben 4 saat oynadım günde ama arkadaşlarımın oynadıklarını saymıyorum deeeeee anlayayım .

PVP dersen everquest 2 de açık değil , geriye tek alternatif kalır bana göre WOW. İlerde oynarsam 2 sinden birini oynarım
ama öncelikle KOL patchlerle geliştirilmeye çalışılıyor, bir kenarda tutmakta fayda var
Sosyal ağlarda paylaş

Apostles in eslant: 11000 (roughly) * 4.25 kills per minute
60 minutes/hr = 2.8mil xp/hr

Dragon tooth skeletons: 7000 (roughly) * 8.3 kills per minute 60 minutes/hr = 3.4mil xp/hr

Yukardaki degerler ennnn hızlı öldürümü varsayarak yapılmıs degerler,örnek verirsek;
45 saniyede 4 apos spawn olur,
dakikada 4.25 tane apos kesersen 1 saatte ortalama alacagın xp 2.8milyon

Bunu yapman icinde partydekilerin hepsinin,daha yenisi spawn olmadan bitirebilecek seviyede olması gerek.

Light mage oldugun takdirde bu xp yi alacaksınki,
80 lightning resist i lvl 48 de aldıgına ve aposa 50 lr ile almayacaklarına göre,deru yaptıgını ve onunda ortalama deru basına 5500 oldugunu sayarsak.

Light magesen ve deru partisindeysen saatte max 1.4m xp alacaksın.Mükemmel bir parti ile tabi.

Light mage degilsende dts lere genelde 45 altı almak istemediklerini de varsayarsak gelecek xp cook daha asagılara dusecek.

Simdi 22 aralıkta 'orc sehrince gectim' diyen bir insan,gelipte 4 gün sonra 3 tane char birisi 48 oyun bayar diyosa kızarım.

Kızarım cünkü biz burada biliyoruz belki,ama yeni baslayanları sogutmanın anlamı yok.Evet pvp yapman icin bayagı bi kasman gerek ama bu oyununda tarzı bu.

Ha dersenki, ''bu sadece benim fikrim,sanana kardasım!''
Ben senin 4 günde lvl 48 yaptıgına inanmadıgım icin bunları yazdım derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam üşenmemiş hesaını yapmış.
Helal buzkirpisi. Ne diyim :)[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

harbi baydı pıff ne dandiri boktan bi oyunmuş ya..Level kasdık o kadar uraştık 48 olduk pvp yok bişi yok partiye gir level kas tam kasış oyun neden beleş olduğu anlaşıldı zati..

acil wow'a geçiş yapıorum..[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
İnnDir.com Editör
Liseli Genç FB

Sosyal ağlarda paylaş

Sakinnn, relaxxx...

İsteyen oynar isteyen gider.

Oyunun asıl zevki level 45 ten sonra çıkar. Eğer level 48 e geldiğinde cidden sıkıldıysan demekki bu oyun sana göre değil. Herkes istediğini söylemekte özgürdür. Ama bu oyunu aylarca paralı oynamış ve şu anda da paralı oynayan arkadaşlara hakaret etmeyelim.

Saygılar efeeem[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...