Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir oyunun... [yardım gerektirir]

kingpin

Öne çıkan mesajlar

optionsda yoksa öyle bir ayar zor bence.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 26 Aralık 2004 00:39 tarihinde demiş ki:
save dosyasının yerini değiştirebilirsin... (cut/paste)
FM 2005 te bu sorun vardı save dosyasının yerini değiştirerek oyunu başka dosyaya saveleyebiliyoruz...
kaydederken başka bir yere kaydetmesinden bahsediyor kingpin.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde oyunlarda bir text filedaki tek bir lineda direcory belirtilmiş olur. Başka bir deyişle o file'i bulup orda yazanı ıstedığın hale getırırsen desktoptan bile save alabilirsin =)

Ama bu her oyunde boyle değildir bazı oyunlar Save'i birkac kez tanımlar ve parca parca yukler. Başka bir deyişle bir değil bir cok file'da save directory'si tanımlanmıştır, bunlardan bi tanesini bulmak zaten zorken bir coğunu bulup tanımlamak işkence olur.

Ha ben yapamdım hiç ama boyle yapılıyor.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ismen birbirinin aynı uzantılar var bu .dat dosyalarında olduğu gibi, normal programlarla açılamıyor oyunların içeriğinin olduğu bu dosyalar. bazı özel programların bazı formatları açabildiğini okumuştum ama ortalıkta bulunmuyor öyle..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

valla Lionheart in cogu dat dosyasi rar ile acilabilir
oyun zaten oturur o sirada o dat dosyalarini okur
ama bazi dat dosyalari acilmaz

yani dat dosyalarini oole ayarlayabilyioalr
ya da direk iste sikistirilmis arsivleri dat diye isimlendiriyolar[signature][hline]While travelling at the speed of god, what would happen if you'd prayed?
Sosyal ağlarda paylaş

bi başka deyişle yani :P

sanmıyorum bi younun save fodlerının değiştirilebileceğini
özellikle ööle büüyk oyunların
yoksa değiştirilenelr var
emsela neverhood un saveleri registry de tutuluyodu
regedit i neverhood arattım, bulduğum klasörü exportlayıp diğer bilg de importlayınca çalıştı save dosyaları

oyunadn oyuna değişir, google da biraz bak

change save directory prince of persia warrior within

diye arat[signature][hline]Emily tries, but misunderstands?!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...