Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BJK-Parma

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

said:
Mandooo, 16 Aralık 2004 23:22 tarihinde demiş ki:
tüm beşiktaşlılara cümleten geçmiş olsun diyorum...
[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!

[Bu mesaj Mandooo tarafından 16 Aralık 2004 23:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 02 Aralık 2004 18:44 tarihinde demiş ki:
parmayı top diye oynarız...

çünkü sarı lacivert...

üzgünüm...

bunu buraya koymayacaktım ama son cümle çok ilgimi çektiği için aklımda kalmış, dayanamadım...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 16 Aralık 2004 23:37 tarihinde demiş ki:
said:
blackchaos, 02 Aralık 2004 18:44 tarihinde demiş ki:
parmayı top diye oynarız...

çünkü sarı lacivert...

üzgünüm...

bunu buraya koymayacaktım ama son cümle çok ilgimi çektiği için aklımda kalmış, dayanamadım...

+1907 :)[signature][hline]defaultgame WoW TeaM
defAultgame - gamerbug postin.
greenpeace
Sosyal ağlarda paylaş

Parma rezelat Beşiktaş ondanda rezalet böyle ruhsuzluk olmaz olsun insanda biraz kazanma hırsı olur ya bu kadar ruhsuzluk görmedim ben hadi oynuyamazsın bişi yapamazsın ama en azından kazanmak için bi çabalarsın k.çından ter akar yani böyle ruhsuzluk olmaz olsun ya
offf offf yeter artık beşiktaşım...[signature][hline]In Flames We Trust
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bi başlasam 1 sayfa yazı rahat yazarım beşiktaşın berbat ötesi oyunu , yönetimi ve berbat durumda olan herşeyi üstüne ancak o kadar kötüydü ki yazasım bile gelmedi.futbol hevesi bırakmadılar, maçlardan soğuttular.

hele o fatih sonkaya.. yahu o adam ilerde ne arıyor ?
bi insan nası bu kadar düşüncesizce gereksiz bir penaltı yaptırabilir, gereksiz topuk paslarına hiç değinmeyeyim yazık.

argh kusmak istiyorum lütfen biri bana bunun beşiktaş değil mahalle takımı olduğunu söylesin..[signature][hline]Sam, 15 Ocak 2003 22:29 tarihinde demiş ki:
mesela polymorph autocast ayarlanabilse
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

yönetimmi td mi tartışılır ama ikisininde büyük hataları oldu baştan sağma transferler türkiyeyi tanımıyan bi td vs vs ya bosque ye tam destek olunucak yada başka bi td getirilip geleceğin planları yapılıcak bence bosque kalsın geleceğe yönelik işler yapabilir gibime geliyo[signature][hline]In Flames We Trust
Sosyal ağlarda paylaş

şu forumdan herhangi birini al sağ beke koy (arcane hariç ehau) fatih sonkayadan daha kötü oynayamazdı, vasat oynayana lafım yok artık beşiktaş gibi takımda ama rakip takım için 3 %100 gol pozisyonu nasıl yaratırsın.. Ki biri gol biri penaltı, biri verilmeyen penaltı falan..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...