Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

degişim ya da ewrim mi desem?

Arkadas_net_cafe

Öne çıkan mesajlar

kardan adam olmak kolay.Sundries adli vendordan.Snowman El Morad i al.Eger El Morad isen.El Karus isen el karus olanını al vebüyü atma yerıne koy ve at.İşte kardan adamsın.[signature][hline]AMA ÖTEKİLERİ BİLMİYORUM.BANADA ÖĞRETİN.

[Bu mesaj Sphere tarafından 25 Aralık 2004 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abyss lvl 17. katdaki yaratıktan transformation scroll cıkıyor. Onla lvl ine gore donusebilirsin.

Donusmenin Faydası nedir ?
Savaslarda donuserek kendini kamufle edebilirsin.
yada donustugun zaman npc ler sana atack vermez.

Ne kadar surer?
3 saat felan suruyor.Oyundan cıkıp girsen bile suresi dolmadıysa gene devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel. Level 60'a gelince 17. kata çıkıp orda bişiler öldürmeye cesaret edebilirim :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
El Morad (Bildiğin insan işte)
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

Yada level 60 olmadanda giderim. Ama ez az level 55 lerin oluşturduğu 40 kişilik bir parti kurabilirsem giderim.

Abarttım biliom. :-P[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Level sürekli değişiyo. Moradon'da yükselio, diğerlerinde belli olmuyo. Oynak bi levelim var. :-P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa_Tr, 26 Aralık 2004 16:46 tarihinde demiş ki:
yok canım lvl 55 roque bide en az 1200 buff atabilen priest 2 kisi gitse yeter

Mage b*k yemesin yerinde otursun dion yani :-p
Bu forumda mageler hep dışlanıo zaten. Hep rogue, priest diyip duruosunuz. Warriorların isimleri bile daha çok geçio forumda. Zaten ares'e de gelmiosunuz.

Küscem ama ha. :([signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hiç girmedim oraya, girmeyide düşünmüorum alerji yapıo. Sadece arkadaşlardan duydum...
*** kadar yer diosanız öledir :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Euphrates21, 26 Aralık 2004 17:04 tarihinde demiş ki:
yok girmek lazım ya.en basit solucanlardan bile adam gibi şeyler çıkıyor.işte kötü yanı meydan çok küçük ve çok kalabalık üst katlara kimse gidemiyor alt katlarda spawn yetmiyor.Mageler bi alan basıyor bütün solucanları onlar topluyor.

Yaşasın Mageler !!

:-p :D[signature][hline]Orc'lar savulun, Battal gazi geliyorrr... Yallaaah..
Ares1-2
Mage (Bildiğin büyücü)
undeath
Sosyal ağlarda paylaş

33 te burst açılıyo ondan sonraki büyü (35 te açılıyo sanırım) yine alan büyüsü ama scroll alıp öğrenmek lazım.[signature][hline] BabacumMostors, 13 Kasım 2004 03:28 tarihinde demiş ki:
git yanına de ki "bizim ailenin erkekleri doğuştan 3 bacaklı" de.. bakalım tepkisi nasıl olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten 35 te acılıyo dememis adam niye paniklediniz:)

Bu arada burninglerdende +9 yuzuk-kolye-kupe falan cıkıyor dedıler.topladım bi kac mage cıktık,2-3 kere olduk, sadece holy water of abyss miydi neydi ondan cıkarabıldık.

Bu arada paper mage rulz.Bence cok güzel dmg verıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

fatihkaraca xig 1 göçük durumda xig 2 de feci laglı girdim arese sen yoksun bu sefer :P (/pm undeath dedim ama çıkmadı bişe) lvl 7 mage bide lvl 15 priest oldu arestede =P
-----------------------------------------------
bende lvl 33 olunca direk gittim abysse area büyüsyle kasıyorum 5 gem topladım geldim şehre adam gibi bişede çıkmadı :S[signature][hline].:.:.:Magic The Gathering:.:.:.
RocKnCoke Gathers..

[Bu mesaj uzaylılar tarafından 41 Aralık 3811 34:98 tarihinde değiştirilmemiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...