Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[paticik radyo] 26/12/2004 yayini

thanatos

Öne çıkan mesajlar

Pazar gününe uygun hafif acıklı hafif progresif rock grubumuz ailenizin grubu Queensryche karışık çalıcam çok güzel şarkılar seçtim buyrunuz.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bu 06- 08 diye başlayan dosyalar sinirimi bozdu normalde eğer infoları yksa şarkıların çalmadan editlemeye dikkat ederimde bunlar Read Only o nedenle üşendim gidip attribute değiştirip editlemeye :P[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

oho wjim gelmis :) ama sakin çalıo bu sabah :([signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

radyo barinda dosya ismi mi yoksa playlistteki ismi mi cikiyor ki?
ben playlisttekileri hep editlerim duzenli tutarim, ama dosya isimlerine ben de ellemiyorum useniyorum. :)[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

Pazar sabahı diye fazla abartmayalım QR de iidir hem ;)

Bu arada bende hastalık var arşivim HD de durduğundan dolayı Id3 tag editör bi program ile cümlesini sabah aşkam editleyip infolarını yazarım dosyaların sadece dosya adı yetmiyor albüm yılı tür vesaire olmalı :)[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
Sosyal ağlarda paylaş

hehueh nese ozman ben winamptan paradise lost-lost paradise açtım sabah akşam doom :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Oh, can't you see the lies in front of you
Your journey ends so far, and still the distance
Spins round and round you
Now you cry - give me sanctuary
You scream but no one listens
Again you cry - give me sanctuary
Until the end I'll fight and die, to be free
Oh! No sanctuary

Sözleri muhteşem ah be ah[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
Sosyal ağlarda paylaş

Son üç QR arkasından bide 1 saat kadar Judas karışık yapıcam onada bekleriz tüm albümlerin olduğunu düşünürsek baya güzel olacak oda :)[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır yav of be mp3 bozuk ühühühü suite sister mary de yapılırmı bu yav[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
Sosyal ağlarda paylaş

ah :) come solitude...[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

topoş girdin diye sevindim ben de.
Gathering arşivim yokolmuş ve feci canım çekti böhüe. Du bakim radyo arşivinde de yoksa yandım[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Within Temptation - Running Up That Hill
pls milord[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...