Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

virgin vampire

elvyn

Öne çıkan mesajlar

kritik yaparsanız sevinirim.
belirteyim bu resim sadece mouse kullanılarak open canvasta çizilmiştir.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 23 Aralık 2004 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hehe olabilir daha da küçüktü psde biraz büyüttüm hala da biraz küçük olabilir.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

bir göğsü kafası kadar
bilmem anlatabiliyo muyum:) onun dışında gayet güsel
ha, o çok "virgin" kalmaz bi de:D[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
Release:Insomnia..... cık, olmadı:(
Deli_Haci in, Borbag out :hrr:
beleş D&D 3.5 ed.e, maksat wizards batsın. tık, indir

[Bu mesaj Borbag tarafından 23 Aralık 2004 23:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

vücutta orantısızlıklar olduğunu inkar etmiyorum. üşenmezsem psle editleip second edition yapıcam. bu arada sigarayla saçını tutuşturmuyor.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

çok fazla hata var, dikkatli çizersen güzel olacak gibi.ne kadar zaman harcadın bilmiyorum ama harca yani.ciddi birşeyler yapıosan acımican vakite, acele etmicen sonra gölge yaparım derken favori yaparsın, saç yapayım derken tutuşturursun vs..
brush kullan, güzelleştirir olayı.aynı brushla hepsini yapma tabii, benim sık yaptığım bi hatadır.yerine göre brush seçmek lazım konsept çalışmıosan (mesela airbrush, charcoal gibin konseptler)[signature][hline]Nefr, 01 Ocak 2003 20:13 tarihinde demiş ki:
Bi de benim takkem kaldırılsa bile solucanımın şapkası kalsın mümkünse, onun da ayrıca hastasıyım ehü.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada duffy duck başlığında bakarak çizme hakkında yaptığın bütün yorumlar senin için de geçerli bu başlıkta rahat görüldüğü gibi..bilmiyorum o satırları yazarken bunu hesaba kattın mı da bi farkı yok yani.[signature][hline]Nefr, 01 Ocak 2003 20:13 tarihinde demiş ki:
Bi de benim takkem kaldırılsa bile solucanımın şapkası kalsın mümkünse, onun da ayrıca hastasıyım ehü.
Sosyal ağlarda paylaş

çok ciddi hatalar var özellikle göğüslerde biliyorum. brush olayına da canvas delirdi dememyeterli olur. küçültsem de büyültsem de hep aynı boyutta çiiyordu. dellendim tabii.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

yok bence hiç de ezici nitelikte değiller hatta katılıyorum bir çoğuna. ama bu çizimi mousela yaptığımı da eklemek istiyorum tekrar. pedle falan çizmedim yani. hatta bu resmi asıl yapma amacım şipşak topici içindi ama baktım 1 saat olmuş çizeli koyarsam doğru olmaz bari yeni topic açayım dedim hehe.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 24 Aralık 2004 20:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dom, 23 Aralık 2004 23:53 tarihinde demiş ki:
anatomik olarak spastike olmus.

*!sandalyeden düşer*

bence hede hödö diyecektim de, demek istediklerimin çoğu denmiş, mouse ile çiziyor olmana bağlıyorum çizimdeki bozuklukları.
en özet yorumu dom yapmış, yarıldım burda ne yalan söyleyeyim:D[signature][hline]Bana tepeden bakarsanız, bir aptal görürsünüz.
Bana aşağıdan bakarsanız, tanrınızı görürsünüz.
Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz.
Charles Manson
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm anatomi katliyamı yaşanmış baya bi.
Onun dışında yzu cok düz, derinligi yok, vampirlerin yüzlerindeki en önemli ozellik olan derin gozler ve kemikli ceneler burda yok. iki diş koymakla vampir olmuyo.
Sac saç gibi durmuyor, saç dediğin biraz sarkar, böle saman gibi durmaz, onunla ilgilenmen gerekiyor ciddi bir şekilde.

Cok daha fazla özen gösterebilirdin.

Bana resimi yapı sonra şöle kafayı kaldırıp bı bakmamıssın gibi geldi, btirip koymussun buraya.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ulan kaç tane vampir gördün hayatında, oynuyosun bloodlines sonra böyle de böyle :P[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

sağ omuz fazla geniş, kafada küçük bunlar orantılı olursa sanırım başka hatası kalmaz güzel bir resim olur[signature][hline]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...