Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nightmare Fit

Alfheim

Öne çıkan mesajlar

Grup ile Blood raider plex runner (7/10, 8/10) ve solo ratter olarak iyi bir Nightmare fit arıyorum. Baktığım fitlerin hiçbiri cap stable değil. Yok mudur cap stable, iyi EHP ve dps'li bir nightmare fit'i yapma yolu? 1.5b'a kadar para harcamayı düşünüyorum.

Yardım edebilecek olan?
Sosyal ağlarda paylaş

X-large'la stable yapman çok zor.
Ve T1 gemi olduğu için Resistlerinde düşük olduğu için, EM ve Thermali yükseltmek için iyi para ve med slot dökmen gerek.
Kaldı ki plexlerde Solo BS istiyorsan en az bi 4-5B dökmen gerek.
Plexler genelde T3 cruiser'la yapılır.Yüksek resist/düşük sigradius.
Gel gelelim Blood en boktan NPC'lerden biri.Aktif tank yapsan neut basıyorlar,resist desen EM thermali sağlam olan matar gemileri.
Yanında 2. bi gemi yok ise, Nightmare'la plexe girmeni önermem.

Prison Camp'ı ele alırsak 8/10, aynısının serpentis olanını yapıyorum,NM ile girmeni hiç tavsiye etmem :) Özellikle son odaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Grupla giriyorsanda,pek pahalı olmayan şöyle bi fit var;

Daha para dökerim diyorsan rigleri T2 yapabilirsin ve A-type hardener,shield boost amplifier falan kullanabilirsin.

SmartBomblar - scram / Web basan frigleri temizlemek için.

Propulsion modülüne gerek görmüyorum BS'te zaten ab ile 300 m/s yapıyor. Zaten Plex'e girdiğinde gate'e slowboat şekilde tüm NPC'ler patlayana kadar rahat ulaşıyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Turret olarak Tachyon Beam kullanmayı tercih ediyorum, onun haricinde benim asıl soru işaretim ekran görüntüsünde de olduğu gibi 3m 14s gibi düşük bir cap. 1 tane t2 CCC rig taktığımı da farzet, 3m 30s olsun da çok az değil mi abi bu?

Bu geminin olayı cap emissionla cap doldurup incursion yapmak mı sadece -.-

Yoksa loki moki kasıcam
Sosyal ağlarda paylaş

Beam anomaly yaparken iş görebilir,fakat plexlerde 4-5 oda olduğu için ve warp-in olduğunda plexine göre 10-20 km de ratler olabiliyor.
O yüzden Pulse Laser DPS/Tracking açısından iyidir.
Yukarda da bahsettiğim gibi,solo plex olmaz Nightmare'la.
Ya da yapacaksın 90+ Em ve Therm Resist,crystal setle gireceksin.
Bunu da yapmak için implant setle beraber 8-9B tutar, gereksiz masraf.
Attığım o fitte fleetle yapılacak plexler için ideal.
Çünkü NPC'ler max 1 dakka sonra aggroyu diğer gemilere değiştirir.
Matar kassan, Tank olacak DPS olmayacak,Tengu desen aynı iş.
Blood çok boktan.
Sosyal ağlarda paylaş

heavy nos ile cap biraz daha stabil kalır. nightmare yerine paladin kullansan daha effective olur. Oyun üyeliğim bittiği için oyundaki 4.5 milyarlık Paladin in fitini sana atamıyorum. Taychon beam laser takarsan uzak mesafeler için daha etkili olursun. yakında çıkan çok dersen doğrudan pulse laser ile devam et ancak Power Grid sorunu yaşarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

tachyonla powergrid sorunu yaşamayan adam pulse ile mi powergrid sorunu yaşayacak?

lelel

ikisinden birinde PG sorunu nedeniyle ikinci armor repair module u takamadım. silahları karıştırmış olabilirim. fite bakmam lazım.

Alfheim said:

Loki veya ishtar yapmaya karar verdim. Uğraşamicam valla :D

ishtar + Omnidirectional Tracking Link II (med slot) + sentry drone = Şahin K.
Sosyal ağlarda paylaş

DERT3 said:

Aluriel said:

tachyonla powergrid sorunu yaşamayan adam pulse ile mi powergrid sorunu yaşayacak?

lelel

ikisinden birinde PG sorunu nedeniyle ikinci armor repair module u takamadım. silahları karıştırmış olabilirim. fite bakmam lazım.

tachyon == beam, daha çok pg isteyen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...