Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ziya Doğan Gençlerbirliği'nde

uncla

Öne çıkan mesajlar

gençler için hayırlısı olsun..
said:
uncla, 26 Aralık 2004 13:18 tarihinde demiş ki:
şenol güneş'te trabzonspor'un yeni antrenörü olmuş

Trabzon için hayırlısı olsun..[signature][hline]Uyanda Gel Tuana Yüreğim Kan Ağlıor.Sana Söz Yine Baharlar Gelecek Sana Söz Işık Sönmeyecek.Ölüm Yok ki Tuana Uyan Şimdi Yaşanacak !!!
Sosyal ağlarda paylaş

iki görevlendirmede türk futboluna yararlı olur iişallah. zellikle gençler birliğine ziya doğanın gelmesine çok sevindim. ilhan cavcav ve sziya doğan beraber iyi işler yaparlar gibime geliyor[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim

Sosyal ağlarda paylaş

zaten başarılı derken şampiyonluğu kastetmedim bi ikincilik bence trabzonspor için büyük başarı ziya doğan başardı bunu mesela şenol güneş'in başarması lazım bende sanmıyorum şenol güneş'in başarılı olacağını,beğenmediğim bi teknik direktör hayırlısı olsun trabzonspor için[signature][hline]R+
Sosyal ağlarda paylaş

tek maça bakarak yorum yapmamak lazım ama dedikleriniz doğru.

tesadüf lafı da biraz kötü aslında. tam olarak tesadüf değil ama teknik olarak bir deha olduğu için değil, o dönemde Türk futbolcularının kalitesinin/performansının yabancılara göre yüksek olması diyelim.[signature][hline]Silencer | Nebula | Resimler
Don't cheat be pro
Be silent in my presence
Sosyal ağlarda paylaş

bencede tesadüf yendiğimiz ve yenildiğmiiz takımlara bakın.

çin,japonya,senegal'ı yendik.kosta rika'yla berabere kaldık.brazilyaya iki kere yenildik.yarı finale kadar adam gibi bir takiple karşılaşmadık ve gruptaki son maçımızda brazilyanın dürüstlüğü ile ikinci tura çıktık.o kupada sadece bir maç iyi oynadık oda kore maçı.kore'de yendiğimiz en ciddi rakip gerçekten çok iyilerdi o sene.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

tek maç olarak değilde. bi kere play-off a kalma başarısızlık. play-off ta en küçük ülkeye ve sıralamada en alt sıradaki ülkeye rast gelmişin. e bari onu geç be adam.

ayrıca dünya kupasında en iyi oynadığımız maçta otoritelerin turnuva öncesi ve sırasındaki bütün önerilereine rağmen çift forvet oynatmamasına rağmen o maçta oynatmıştı. buda bi enteresan durum oluyor.[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

Sosyal ağlarda paylaş

ziya doğan malatyada satıcak yıldızı olmayan bi takımı uefa ya taşıdı. çoook ümitliyim gençlerbirliğini ersun yanallı günlerden çok daha güzel günler bekliyor. içini ferah tut dayı :D[signature][hline] MSN : [email protected]
---
---

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...