Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu hangi oyundu yardım topiği

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Peki bir oyun daha vardı, şöyle :

robot gibi adamlardan birini kontrol ediyorsunuz yine ilerlemeli tarzda oynanan oyunlardan biri. Bölüm bölüm, bölüm sonu yaratıkları var, ilk bölüm ormanlık bi alanda başlıyordu, hadi bilin bakalım nedir bu.

:) kazık oldu biraz ama daha fazla hatırlayamıyorum ne yazık ki[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

benim aradığım bi street fighter versiyonu var zeromuydu bilmiorum böyle dallama bi herif vardı dövüşen gri bişiydi ryu'nun ken'in duruşları fln böyle lastikimsiydi unuttum ismini ya çok seviodum o versiyonunu bütün ölümleri ezbelemiştim küçükken o atari bana zimmetliydi sanki 1 jetonla oyun bitirirdim unutum birisi yardım etsin pek bi ipucu yok ama:([signature][hline]The Dwarf Paparnoz abaza cüce
Sosyal ağlarda paylaş

Slm Run & Gun diye bir oyun duyanınız var mı ? Basket oyunu ama streethoop deil.Herkes onla karıştırıyor.NBA ligi eleme usulu oynanıyo 4 yarı var 2 yarıda ponpon kızlar devreye giriyor. Oyunu buldum indirdim ama bir türlü çalışmadı indirmedigim bios update i kalmadı bu oyunu oynayabilen arkadaslar var mı? Bende oyun baslıyor ama ekran karanlık ve kitleniyor hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...