Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matkabı olan annesizler

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Ya bu alt komşu sorunlu sanırım, adam şimdi yine başladı.

Hayır koca gün eşek gibi çalışıyorum, akşam sınava gidiyorum şu saatte eve gelip ders çalışmaya başlıyorum adam da sağı solu delmeye başlıyor.

İnip kırcam ağzını yüzünü. Gece 11 oldu yeter lan.

şu sürede inip "hayırdır?" demediğin kabahat zaten. ben üşenmeyip kapılarına gidiyorum gürültü yapan oldu mu. 3 saat küfredeceğime 2 dkk konuşuyorum oluo
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

bizim mahalleye kentsel dönüşüm zırvası vurdu, keşke pazarları sadece matkap sesi duysak... sabah saat 8 de mahalle yerinden oynuyor gümbür gümbür

Benim eski oturduğum yerde de vardı aynı geyik, 6 inşaat bitirdiler 1 senede, 10 tane daha türedi... Hatta sırf o inşaat olayından dolayı kaçtım.

@Dworgian, abi sıkıntı şu ki apartmanda 3 daireyiz ve alt daire ev sahibinin kardeşinin. Altından kesin bir ibnelik çıkar gidip kapısına dayansam.
Sosyal ağlarda paylaş

kiracıyı koruyan kanunlar var. hiç bir şey yapamaz bence. hani evden çıkartmak veya kiraya çok yüksek zam yapmak gibi imkanları yok. ha adamı evden attıramazsın söylediğin durumda. adam da düz kiracı olsa apt kararıyla attırabiliosun adamı.

oh wai... adam seni böyle attırabilir belki. ama git konuş dedik döv demedik ki. gerçi konuşmuş musundur acaba daha önce...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...