Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eskiden Amerikan filmlerinde kafaya takılan oyun oynama cihazı vardı

rapper256

Öne çıkan mesajlar

Nosfe said:

rapper256 said:

İyi de hacı adamın diğer eli bir işe yaramıyor ki? :D Adam eline taktığı eldivenle kontrol ediyor oyunu. Ve benim dediğim olayda hiçbir şekilde hiçbir ele bir şey takma durumu söz konusu değil. Hatta bu elemanın kafasına bu cihazı taktıktan sonra olduğu yerde yumruk ve tekme savurduğunu çok net bir biçimde hatırlıyorum. Zaten adamın kafasına taktığı eldiven gibi bir şey değildi. :D Önceki sayfalarda resimleri var, ordan bakarsan neye benzediğini anlayabilirsin bahsettiğim cihazın. 50 dakika çok uzun be abi. Sen direk cihazın tanıtıldığı süreyi söyle, ordan itibaren bakayım.

Videonun tamamını izlemen lazım, hepsini izlemezsen karışıklık olur tabi. Üşenmedim senin için tam ilgili dakikayı buldum. Resme dikkat edersen tam da senin istediğin gibi eller boş. Diğer ayrıntılara da dikkat etmeni tavsiye ederim.

Tamam işte direk süreyi at dedim, atmışsın zaten de, o kırmızı daireler içine aldıkların da ne? Lan adam kafasına takmamış ki aleti ve ayrıca elleri boşta. Taşak mı geçiyorsun benimle? :D Diğer ayrıntıları anlayamadım bile zaten. :D
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

ben buldum beyler, kasmayın hiç.

bastıkça yeni oyuna geçiyor falan, içinde de 10 oyun falan vardı hatta.
NASCAR - kabe race
stoning the devil
tomb of the prophet
mekke wars

bunlar benim hatırladıklarım

Ellerinle hiçbir cihaz yardımı olmadan mı kontrol ediyordun bu konsolda oyunu? Öyle bile olsa dediğim alet bu değildi. Benim dediğim alet kask tarzı bir şeydi, kafanın tamamını kaplıyordu. :D
Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

stimpak said:

ben buldum beyler, kasmayın hiç.

bastıkça yeni oyuna geçiyor falan, içinde de 10 oyun falan vardı hatta.
NASCAR - kabe race
stoning the devil
tomb of the prophet
mekke wars

bunlar benim hatırladıklarım

Ellerinle hiçbir cihaz yardımı olmadan mı kontrol ediyordun bu konsolda oyunu? Öyle bile olsa dediğim alet bu değildi. Benim dediğim alet kask tarzı bir şeydi, kafanın tamamını kaplıyordu. :D

Sosyal ağlarda paylaş

sırf ilk sayfa bu

Cuce said:

virtual boy'un kafayı dondurmekle bi input alma olayı varmı?

bende senı ızlediğin ole bilim kurgu kafası uydurma bişidi

Griswold said:

bildiğim kadarıyla yok, filmdeki benzeridir ama uydurmadır heralde?
97 küsürde bir alet hatırlıyorum böyle sarı falan, onda vardı sanki. at gibi pahalı ve radyasyon manyağı olduğunu hatırlıyorum bir de. ama adını hatırlayamadım, bu kadar veriden anca sen hatırlarsın sdfg.

deadwoll said:

O uydurmadır.

Jaegerjaquez said:

hacı sen filmi gerçek sanmışın bence :D

aquila said:

filmlerde olduguna gore kesin gercektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

sırf ilk sayfa bu

Cuce said:

virtual boy'un kafayı dondurmekle bi input alma olayı varmı?

bende senı ızlediğin ole bilim kurgu kafası uydurma bişidi

Griswold said:

97 küsürde bir alet hatırlıyorum böyle sarı falan, onda vardı sanki. at gibi pahalı ve radyasyon manyağı olduğunu hatırlıyorum bir de. ama adını hatırlayamadım, bu kadar veriden anca sen hatırlarsın sdfg.

deadwoll said:

O uydurmadır.

Jaegerjaquez said:

hacı sen filmi gerçek sanmışın bence :D

aquila said:

filmlerde olduguna gore kesin gercektir.

Ee ne yapalım? Son sayfalarda gönderilen videolar, öyle bir aletin olduğu tezimi daha da güçlendirmekte. Ayrıca;

Griswold said:

Adam 97 küsürde öyle bir alet hatırlıyorum demiş, onun vardı sanki demiş. Daha ne uzatıyorsun? Kendi kendine fail olmuşsun. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:

rapper256 said:

Nosfe said:

İyi de olm Virtual Boy da değil dedik. Joystick var onda.

Biraz daha araştırdım, emin olamadım şimdi. Benim bildiğim virtual boyda joystick yok.

02:51 saniyede, kutunun arkasında ne görünüyormuş bakalım. Tada!

Ulan bi de bana diyorsun videoyu sonuna kadar izle diye, daha kendin izlememişsin, lol. :D

Al bu da direk joystick'in resmi

O değil de, yeni keşfettim. Bu "code" komutu ne işe yarıyor? Arasına bir şeyler yazınca yazı çıkıyor ama, çözemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:

Tam o saniyeye gittim ve neyden bahsettiğini bilmiyorum. Benimle dalga mı geçiyorsun?

Kabak gibi ortada joystick'in izi. Paint ile üzerini boyamışsın joystick'in. Asıl sen benimle taşak mı geçiyorsun? Önceki joystick yok dediğin resimden de şüphelenmiştim joystickler'in ps ile kaldırıldığına ama şimdi adım gibi eminim. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...