Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paragon Balron

Absolut

Öne çıkan mesajlar

paragon ancient wyrmi deneyin :)

balron vur kaçla falan öldürülüyor yinede ama ancient wyrm manyak bir şey ya[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Bonecrusher, 13 Mayıs 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Ekşi sözlük beni arasına almadıysa, kendi kayıbıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

paragorn konusu acılmısken bir seyler sorucam simcik:
1- paragorn yaratıklar peace edilebiliyormu (yada baska bir bard skiili işe yarıyormu uzerlerinde)?
2- paragornları oldurunce sandık cıkıyor galiba. bu sandık her paragornu olduruncemi cıkıyor yoksa bir sansa goremi cıkıyor? ve sandık paragornun cesetinin içindemi cıkıyor yoksa bizim cantayamı dusuyor? yoksa yerden bitiveriyormu birden? :) yerden bitiyorsa sandığı cantaya alabiliyormuyuz?
3- paragornlarda cıkma ihtimali olan minor artifactlar bu hazine sandıklarındanmı cıkyor yoksa diğer artifactlardaki gibi direk cantayamı dusuyor?
yanıtlarsanız sevinirim arkdaslar.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.

[Bu mesaj Elgard tarafından 21 Aralık 2004 18:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehe dunku paragon delirtti beni resmen halbuki ne komplolar kurdum uzerinde yemedi, teleport a kadar her bir haltı kullandı :d bu arada
1- saglam olan paragonların cogu 150 civarı istiyor degisiyor cinsine gore
2- şansa gore cıkıyordur sanırım straticsde buna baglı hatta bir sayfa olcaktı
3- denk gelmedi pek bana sandıkta ama sandıktan lev 6 bir map dusuyor sansın varsa ondan dusuyor sanırım :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bazı artifactler sadece paragondan çıkıyor, bazılarıda sadece sandıktan (level 6 hazine sandıgı, paragondan alınan sandık degil)

paragondan çıkan artifact direk çantana düşüyor

eheh çok ballıyım geçen gün heart of the lion düştü ancient wyrm paragondan şu anda en degerli artifact o sanırım paragondan çıkan[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Sosyal ağlarda paylaş

zed ve ben :)
ama tamer gereksiz bence paragonda
çünkü saglam paragonlarda zaten tamerın peti maymuna dönüyor

mesela aw paragon 10 saniyede falan ww öldürüyor :)
zaten grup avı yapacagımız için aw paragon dışındakiler kolay olur o yüzden onlar içinde tamera gerek kalmaz

aw paragon çıkarsa onuda artık sıkıştırırız compassion gate'in oraya :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Sosyal ağlarda paylaş

screenshotları koyucam bi ara :D

valla paragon olmuş ama adam olmamış.. bi reveal atamıyor, maymun ettim koskoca balronu invisibility...

Whitehaven ısrarla field çek field çek dedi, ısrarına dayanamadım çektim 3-4 tane..dedim herhalde atıcak 2 corp por yatıcaz..hehe yanılıyormuşum çaaat rel por çotaaa 2 tane kodu ethereal oldum bi anda lol

vortex deniyim dedim.. olmadı.dispel mi ? gibin.. bu arkadaşta dispel var ama spell olarak veya hit dispel olarak değil:

Döve döve dispel...

vortexi 1, bilemedin 2 vuruşta gebertiyor namussuz.

ama başardık.. 2 pixel kadar olsa da hit point bar ın kırmızılaştığını gördük ! hehe.[signature][hline]Nefr, 01 Ocak 2003 20:13 tarihinde demiş ki:
Bi de benim takkem kaldırılsa bile solucanımın şapkası kalsın mümkünse, onun da ayrıca hastasıyım ehü.
Sosyal ağlarda paylaş

heart of the lion daha guzel bence :)

Luck 95
Defense Chance Increase 15%
Physical Resist 15%
Fire Resist 10%
Cold Resist 10%
Poison Resist 10%
Energy Resist 10%
Lower Requirements 100%
Mage Armor
Durability 255

female olman gerekmiyor kullanmak için[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Sosyal ağlarda paylaş

bi kere compassion gate e kadar getirdimdi bi ancient paragonu (getirirken yolda 7 defa öldüm 200 ping sux) sonra bankadan milleti gazladım geldiler. bi ss aldım inanmazsınız yerde yatanları görseniz. ama biri solo yapıodu o da gözümden kaçmadı... almış eline juka king bowu ping de iyi paso döşüyo. falan filan işte...
Sosyal ağlarda paylaş

ya acc yi suspend ettirdik eq2 ye dalınca da canım çekio. hani vardır ya kalbinin bi tarafında hep .. çeker insanı .. uo öle bişi. var mı babayiğit biri benle fighter pvp yapcak .. merak ediom beni pvp de yenecek biri var mıdır bizim ping modeli kişilerden? varsa aççam acc i .. arada evim de düşmez hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...