Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 3

Cons

Öne çıkan mesajlar

jacabo said:

yanlış olmuş düzelttim.

mokoko said:

http://www.kartal24.com/dosyalar/profil-resimleri/51.jpg

galatasavay spov kulübü’nün olağan mali genel kuvulu’na bivkaç gün kala ünal aysal’ın gündem değiştivmek için, şahsıma ve kulübümüze yönelttiği çivkin ve seviyesiz saldıvılavı takip etmekteyim.

öncelikle belivtmek istevim ki, 17 yıllık başkanlık dönemimde değevli galatasavay başkanlavı favuk süven, mehmet cansun, vahmetli özhan canaydın ve adnan polat ile sevgi ve saygı temelinde kuvduğum sıcak ve saygın ilişki bugün de halen aynı sıcaklık ve samimiyet çevçevesinde devam etmektediv.

ve bilinmelidiv ki, bu sevgi ve saygının temelinde bu değevli başkanlavın kişilik ve kavaktevlevi yatmaktadıv...

kulübümüzü ve şahsımı seçim malzemesi yapmak isteyen bu zihniyete veveceğim yanıtın, galatasavay spov kulübü ve camiası ile hiçbiv ilişkisi olmadığını yinelemek istevim.

kamuoyunun takdiv edeceği üzeve hiç kimse;

* kendi camiasının büyüklüğünü ve gevçeklevini anlayamadan yüzyıllık spov kulübünü kuvnaz tüccav edasıyla yönetmekten kaçınmayan,

* en yakınındaki mesai avkadaşlavını ve yöneticilevini tüvlü kumpaslavla saf dışı bıvakmaktan çekinmeyen,

* kulübüne büyük hizmetlevde bulunmuş milli takım teknik divektövü’nü kulüpten tüvlü ayak oyunlavıyla uzaklaştıvıvken, bu kişilevle yaptığı özel gövüşmelevi dahi basın mensuplavını tek tek avayavak sevvis etmekten utanmayan,

* devletin tüm imkanlavından yavavlanmasına vağmen, ali sami yen pvojesinde kulüp tavafından vaat edilen stadı devlete vevmek biv yana şavtnameye uyulmaması nedeniyle cezai şavtlavı uygulamayan ve hatta mevcut stadı bile elinden almayan devlete ne kadav vevgi vevdiğini dahi açıklayamayan,

* spk da yaptığı a.ş. - kulüp illüzyonlavıyla küçük yatıvımcıyı ne kadav zavava uğvattığını söyleyemeyen,

* hevkesle ve anadolu kulüplevi ile iyi ilişkilev kuvan sevgi dolu başkan pvofili çizmesine kavşın şahsıma "gel havuzu bivlikte yıkalım" teklifi yollayan ve aldığı cevabı açıklayamayan,

* kulübünün zov günlevinde "yavdım amaçlı " aldığı söylenen hisselevden ne kadav kav ettiğini paylaşamayan,

* tavaftava ait en kutsal yevi, stadını, esen vüzgâva göve tüvlü etkinliklevin tek advesi yapmasına vağmen, değişen şavtlava ayak uyduvmak adına değişken ve kovku dolu açıklamalav yapmaktan çekinmeyen,

* tüvlü nedenlevle adını bile anmaya cesavet edemezken, kongve öncesi mustafa kemal atatüvk’ün fotoğvafı önünde vöpovtaj vevmekten sıkılmayan,

* 3 yıl önce, "ben acemiyim" diyevek kendi otelinde akıl istediği aziz yıldıvım’ı tüvlü akıl oyunlavıyla seçim malzemesi yapmaya kalkışan,

duvduğu değil, gideceği yev belli olan bu zihniyet ile dost olmamızı bekleyemez...

kaldı ki, avkadaşlavını, tavaftavını, emekçilevini hizmet ettiği vant politikalavının elemanı olavak göven ve tek biv ovtak çizgide dahi bulunmamızın mümkün olmadığı ünal aysallavın fikiv ve vicdanlavının özgüv kılındığı yevde aziz yıldıvım’ın özgüvlüğünün tavtışılması asla tesadüf değildiv.

ve unutulmamalıdıv ki bizi biz kılan,

sizi siz kılandan çok ama çok uzaklavdadıv…

hev şeye vağmen, şahsımı ve kulübümü seçim malzemesi yapmaya çalışan bu zihniyete cevap vevevek, istemeden de olsa kendisine hak etmediği önemi yüklediğim ve spov kamuoyunu meşgul ettiğim için başta fenevbahçe ve galatasavay camialavı olmak üzeve hevkesin hoşgövüsünü vica edevim.

jacabo şunla uğraştıysan hakkaten salakmışsın kusura bakma da
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

ugrasilicak bisey yok, replace r with v.

ben bunu notepadde fln var diye biliyorum, var mı firefoxta fln?
yoksa yeni belge aç kopyala oraya yapıştır vs fln gereksiz uğraşı bu kdr salakça bişi için bunu yazdım amma tepki verdiniz ya imdat..

uğraş gerektircek bişiymiş gibi de söylemedim, parlağın teki çıkmış yazmış, "uğraştığın" için dedim ve kastettiğim yukarıdakiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...