Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 3

Cons

Öne çıkan mesajlar

benim beynimi yakan oksimoronite değil, göte göt demekten hiç çekinmedim. ama burda hakem hataları, kasaplık, igin çekişmeli hale getirilmesini konuşuyorsak, başka argümanlarla gelmek lazım biraz da. Endüstriyel futbolun lokomotif olduğu güzide ligimizde hiç birimizin artık ağlamaya hakkı yok, biz yarattık bu canavarı.

Kolezyumda kan isteyen seyirciler gibi, şampiyonluklar, skorlar, puanlar, para, prim peşindeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı mac icinde sizin verilmeyen penaltınız ve meirelesin verilmeyen kırmızısı var

ilki icin "bizim onumuze gecmeye calısıyorlar burda kasıt arıyoruz artık" diyip
ikinciye "hakemler kotu bakın bunlara dikkat edin diyoruz" diyen

bir acıklamayı celiski icinde gormemek zor tabi. ama ozel gozlukler sayesinde hepsi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fener bi yürüdü kaptı 3 puanı :D bizde mi yürüsek ne yapsak her hafta.

gerçi gençlerbirliği ligin en pis takımı bence.bizim gs maçında da tekme tokat girmişlerdi oyunculara ama zamanlama manidar :P

bu maçta kayıp beklemiyordum zaten fb kendi sahasında sezon bitene kadar kolay kolay puan kaybetmez
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bu Gossoya muz da atsalar başka şey de yapsalar insanlar cidden haklılar, çünkü deri rengi mühim değil direk davranış olarak bildiğin hayvan bu adam, hem de acımasız bir hayvan.
Zokora da böyleydi bunun hemşerisi, yani bunlarinki kasaplıktan ayılıktan öte futboldan spordan ayrı bişey, nefretle bilerek yaşama kasteden şeyler bunlar, dedesi insan yiyen, kardeşi kafa kesen şeyler.

30 tane sert faulüne rağmen inatlan kart çıkarmayıp bunu iyice azdıran yüz veren hakem Cücü de alsın penaltılarını
Sosyal ağlarda paylaş

Tek bu olay da değil, Sowa ilk yarıda yaptığı tırpan tekme zaten kırmızılıktı, herkesin gözü önünde yaptı Cücüden tık yok.
Toplamda 30 tane faul yaptı yine tık yok Cücüden, sonra Kuyta bu canavarlığı yapıyor yine bişey yok, bu mu dünya çapında hakem?

Zokora da Emreyi öldürmeye çalışmıştı ama ses edilmedi, zenci olunca pozitif ayrımcılık mı yapılıyor nedir bizim memlekette, ki siyahlara ırkçılığın olmadığı pek bilinmediği bir ülkeyiz, İtalyada yapsın şunu da görsün nenesinin hörekesini
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

https://www.facebook.com/photo.php?v=548036188627122&set=vb.339120166185393&type=2&theater

adsadsagf güzel derleme

facebook'u olmayanlara

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/177310/hakem-hatalarindan-yakinan-fenerbahceye-trt1in-cevabi/fbshare

Böyle kesip bende neler çıkartırım ortaya...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...