Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

abi diyorum antepteki cenk tosun 2 gömlek üstün buraktan hem yaşıda genç.onu alsak forvete koysak burak tan az gol atmaz hemde drogba nın yanında yetişir gelişir.

keşke sene başında lazio ya satabilseydik burak ı.umarım bu sene de bir teklif gelirde satarız
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

burak yerine oraya webo/sow/almeida/emenike den hangisini koysak buraktan az gol atar?
.

O listede beeeelki Emenike o da en iyi döneminde Burak kadar gol atar. Klasik bir deal with it durumu bu. Seneye de şampiyonlar liginde gol atacak Burak, ligde de bu sene gol kralı olması çok yüksek olasılık. Siz gene de keşke giyse diyeceksiniz, gol atamıyor, atıyor ama kaçırıyor, ofsite''a düşüyor diyeceksiniz. Burak gene Avrupanın en önemli golcülerinden biri olmaya DEVAM edecek.

Böyle bu.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan o adamın işi o. oyuncusunu övmek. amatör kümede takım çalıştırayım bana sor takımındaki oyuncuları nerede görüyosun diye derimki hepsi top-class footballer derim. real madridde oynaması gereken topcular derim. detaylı incelesen malzemeci yapmazsın. o hesap. neyse ben neye anlatıyorum ki. inşallah burak'a bu sene altın ayakkabı verirlerde sizde övünürsünüz lan. in de inelim gir de girelim falan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Burak istikrarli degil cunku ozguven sorunu var. Sorun da bence fazla hirstan kaynaklaniyo, cok fazla istedigi icin amator davraniyor. Bundan ziyade, Galatasaray'da ve hatta birinci ligde top oynayan hicbir oyuncu ne de onlari oven insanlar top gorup "aaa bomba" diyecek insanlar olamaz. Cok elitsin Fransuxa, umuyorum fikirlerin bosluktan gelmiyordur.

sostizm said:

Fransuxa said:

ya o diilde şurada burak'ı öven adamların top görse bomba zannedip karakola götürücek adamlar olduğunu hepimiz biliyoruz.

Evet. Mesela Fatih Terim, Mancini, Şenol Güneş v.b. gibi.

Cevap verilmis surda ama anlayabilecegin kadar acik olmamis herhalde. Bu adamlar goygoy yapip sadece yonetim veya baskalari istiyor diye Burak'i oynatiyorlarsa biz bosverelim futbolu. O zaman 22 tane dallama adamin sahaya rastgele ciktigi, kosusturdugu birsey izliyormusuz biz desene. Sen ne anlatiyorsun arkadas ya, gercekten anlamakta zorluk cekiyorum. Sabri'yle dalga gecer anca senin gibiler. Sen adamin 11v11 profesyonel performansini gorup konusuyorsun, gel sen o adamin yeteneklerini normalde gor oyle konus. Sanki herif Pele yaa. Tovbe tovbe, tovbe tovbeeee...
Sosyal ağlarda paylaş

adam 3x tövbe combosu yaptı kesin ban yerim

edit hatta 4xmiş. cizız

ya olm biz aynı ekranamı bakıyoruz farklı maçlarımı izliyosunuz? bizde aynı maçları izliyoruz sizde aynı maçları izliyosunuz? hangi hırs? hangi istikrarsızlık? 40ına merdiven dayamış drogbanın bu ciğersizlikle yaptığı hareketlerin 10 da 1 ini yapsa bu herifi peygamber yapar real madrid'e alırlar. herif tek hareketi ile 3 kişiyi düşürüyo oyundan. yapmayın abi yapmayın. hakikaten türkiye çok başarılı forvetler gördü ama bu herif kral lakabı yapıştırılabilicek bi adam değil. değil abi değil olamazda hiç bi zaman o yetenek yok bu adamda çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Sizi eksi sozluk begenemeyenler klubune davet ederim. Teknik direktorleri baz almaniza gerek yok. Adamlar superstar degil ama kotu futbolcu degil hicbirisi. Yapmayin allahinizi severseniz, siz olsaydiniz futbolcu madem bu adamlar malzemeciden beterler. Inanilmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

adam 3x tövbe combosu yaptı kesin ban yerim

edit hatta 4xmiş. cizız

ya olm biz aynı ekranamı bakıyoruz farklı maçlarımı izliyosunuz? bizde aynı maçları izliyoruz sizde aynı maçları izliyosunuz? hangi hırs? hangi istikrarsızlık? 40ına merdiven dayamış drogbanın bu ciğersizlikle yaptığı hareketlerin 10 da 1 ini yapsa bu herifi peygamber yapar real madrid'e alırlar. herif tek hareketi ile 3 kişiyi düşürüyo oyundan. yapmayın abi yapmayın. hakikaten türkiye çok başarılı forvetler gördü ama bu herif kral lakabı yapıştırılabilicek bi adam değil. değil abi değil olamazda hiç bi zaman o yetenek yok bu adamda çünkü

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...