Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geç olsun da güç olmasın..

Sam

Öne çıkan mesajlar

iki yıldır zaman zaman bu bölüme gelip tanıdık simalar görüyorum, her defasında da oynayasım geliyor ama kendimi sakinleştiriyorum.. daha geçen aylara kadar dial-up kullanmak dışında seçeneğim olmadığından ihtimal dahi veremiyordum, ne var ki adsl bağlandığından beri de burada aktivitenin gitgide düştüğünü görüyordum. o tanıdık simalar da olmayınca bunca yeni mmorpg arasında ao'ya başlamak için bir neden bulamıyordum kendime..

şimdi bu bir yıllık ücretsiz hesap olayı nedeniyle en azından bir gelip bakacağım neymiş ne değilmiş, bu arada 'o tanıdık simalar'dan bazılarını görürsem cabası.. ;)

client birkaç saate kadar inmiş olacak, karakter ismini de deneme yanılma ile belirledikten sonra buraya yazarım, (ya da nickin altında yazar heh) oyunda olan 'tanıdık'larla buluşur hoşbeş ederiz belki, beraber atraksiyon için önümde 200lvl var gerçi.. :-)

ha bu arada, yeni gelenin "şunu şöyle mi yapim böyle mi yapim" diye sorması adettendir diye "soldier açsam exp'ler olmadan, götürür getirir mi?" sorayım da adeti bozmayalım.. rehberdi bilmemneydi bayağı karıştırdım, az çok anladım sistemi. pvp filan düşünmüyorum pek, zaten exp eşyaları/skilleri olmadan eksik kalırım anladığım kadarıyla.. maksat "zaten geçim, bir de güç olmasın"..

altın dönemi yine kaçırdım ama bizim de yazgımız bu gibi..

ekleme: bir de gatling kullanmak için ne yapmam gerek onu söylerseniz yeter.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 17 Aralık 2004 00:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

samcim ne kotu zamanlama =[
ben eq2 ciktigindan beri ao nun yuzune bakamadim =] sonunda da iptal ettim yeniden accountumu bosuna para odemeyeyim oynamadigim oyuna diye.

hala cok seviyorum ben AO'yu, mutlaka donucem geri, her oyunda yaptigim gibi. yeni bisi cikar, atheoraya gecer, sonra ao'ya doner... sonra yeni bisi cikar, ayni hesap hehe

iyi eglenceler sana =]

"gatling kullanmak"tan kastinin ne oldugunu anlasam yanitliycam ama i ih =p
Sosyal ağlarda paylaş

green, o robotumsu seyler uzaylilar =p
AI newbie alani yani orasi ehe

yuksek levellilar giremez, siz de cikarsaniz bi daha giremezsiniz

bi de GS [game server sanirim] olayi var, shift+f9 la aldiginiz infoda cikar ne oldugu. ayni degilse GS goremessiniz birbirinizi orda. iste bi instance dolunca yenisi acilio hesabi, paralel hedeler =p

AI newbie adasindan cikmadan taraf seciosunuz. neutral kalabilir, clan veya omni secebilirsiniz. neutral cikmak ok, sonradan taraf secilebilir de omni veya clan secseniz sonradan degismiyo. bizim cogunlugumuz [hatta halen oynayanlarin tumu sanirim] clan. taraf farketmiosa, clan secerseniz bulusma gorusme daha kolay olur digerleriyle. omniler scum zaten. yillarin pk lord athenax'i olarak bunu da ben soyluorum evet lol
Sosyal ağlarda paylaş

zamanlama cidden kötü ama napalım, en kötüsü heves gideririz artık.. :)

gatling silahları yeni çıkmış galiba belki sen görmemişsindir, soldier'lar için minigun gibi bişi anlaşılan. heavy weapons mıymış neymiş.. daha yolum var onu alana kadar sadece onu anladım.. :-p

yahu ben omni oldum, o cafcaflı üniformalar varken pasaklı clan üyesi olasım gelmedi ne yalan söyleyeyim.. 8-) siz hele gelecek olun da yeni karakter bile açarım sorun değil.. "HAMMM YAPARIM SENİİİ" anını bir kere daha yaşamak ömre bedel olurdu! :lol:

gerçi omni ile clans birbiriyle değişebiliyormuş ama tokenler gidiyormuş diye okudum ben in-game help'den. belki değiştirmişlerdir..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Division 9 Plasma Projector standart soldier silahı eidir boss lootdur ql 200 olanı en son 1-1,5 milyona gidiodu AI eklenince Alien silahları var daha deli ama uymaz sana.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

valla expansion'ları almayacağımı düşünüyorum, düz ao'daki silahlar arasından herhalde assault rifle olanlar uygundur sanırım. okudum ettim tavsiye edilen silahlar listelerini ama bilmiyorum ki o vakte kadar ne kullanılır nasıl edilir.. herhalde assault rifle ve burst, fling shot filan arttıracağım..

first aid, treatment, running arttırayım mı karar vermedim. gerçi deli gibi ip birikti daha lvl 11 miyim neyim, anlamadım fazla mı tutumlu gidiyorum nedir.. :-p nanik filan da yapmıyorum henüz, eşek gibi oturuyorum bandajlıyorum iki saat beginner kit ile.. :-)

soldier dışında ma rehberlerine filan baktım da özellikle soldier rehberi bulamadım hiçbir yerde, hayret bişi ya. tam buldum dediğimde 404 yapıştırıcı reklamları çıkıyor karşıma.. soldier yapmış birisi varsa el atsın da tavsiye versin, sevaba girer..

ekleme: bu arada unutuyordum az daha, en çok merak ettiğim şeylerden biri şu "reset skill" olayı. yani dilediğimiz gibi ip harcayıp sonra bununla geri alabiliyor muyuz? geri alınca bişi kaybetmiş oluyor muyuz arada, dezavantajı var mı? eğer öyle oluyorsa o anda hangi silah uygunsa ona göre skill dağıtıp sonra geri alabilir miyiz yani sonuç olarak? :) (hiçbişi alamıyorum şu anda skill boşa gidecek korkusuyla :-p )[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 17 Aralık 2004 23:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

atarım mutlaka ama bir ihtiyacım yok, belki buluşur iki tek atarız.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ben de basladim, omnideyim lvl2 martial artist, geziniyorum oyle hehe
baslangicda verdigi nano hedesini kaybettim, implant kullanamiyorum onu istiyor sanirim, onun disinda sorunum yok ehe[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

atlantean sunucusu down, telekomun günahını almayın.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ulasamayinca down diyor abi, 3 oldu bu.
giriyorum biseyler yapiyorum 10sn kadar hic hareket edilmiyor lagdan, sonra oyunu kapiyor, down diyor servera.
onun disinda yurtdisiyla butun alakam kopmus durumda zaten.
:([signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbir yere girilmiyor derken hiçbir siteye girilmiyor manasında demiştim Sam :). Daha oyuna girmek nasip olmadı, bakalım tt müsade edecek mi.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

heh

neyse benim oyuna giriş başlığımı telekom'a veryansın ederek mundar etmeyin.. :-p

siz de hoşgelmişsiniz.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...