Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wart Hog - Flash Oyunu -

screamer

Öne çıkan mesajlar

buradan çıkaracağımız sonuç açtığımız başlıklar aranınca bulunacak şekilde olmalı. hem içeriği özetlemeli hem de bilgi vermeli.[signature][hline]treat me devil, treat for fury, heat, rage. treat for a chance to show this hate to all humans, treat for a chance to show them real sorrow. treat for a chance to live. I don't want to be sick no more. treat me devil, treat me...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de 30da kaldım ya her turlu kombinasyonu denedim ama olmuyo nası gecicem orayı ya biri acıklayabilirse sevinirim.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Member of AAL'05
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saendul, 21 Aralık 2004 23:14 tarihinde demiş ki:
Ben de 30da kaldım ya her turlu kombinasyonu denedim ama olmuyo nası gecicem orayı ya biri acıklayabilirse sevinirim.

walla bende şu an oradayım.. geçersem söölerim :D[signature][hline]
Nasreddin hoca bir gün ipe un seriomuş..
Komşusu: "Hocaa, hiç kazan doğurur mu" demiş
Nasreddin Hoca da: "Ya tutarsa??!!" demiş...
Sosyal ağlarda paylaş

39 da bitmez bu oyun deyip birakmistim ben :D 40 son bolum. sabredin :P ehehe[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
ıcın değil için, ıyı değil iyi, ınsan değil insan, mılyon değil milyon...

Klavyeniz TR olmaz yazamazsınız, ı yerine i yazarsınız ama i yerine ı yazmak ne dingilliktir çözmüş değilim! Her gördüğümde monitöre kafa atasım geliyor! Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz yazarken be!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...